Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:32691:661Sokol Dolní Beřkovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bagal Zdeněk ml.
Raček Jan
 
 
Dudek Pavel
Veselý Martin
 
 
5-775 3110
2.Holina Josef
Kittler Jiří
 
 
Habart Pavel
Kratochvíl Ivo
 
 
845  3020
3.Raček JanVeselý Martin8-88-9103230
4.Holina JosefDudek Pavel86-4-2-32331
5.Bagal Zdeněk ml.Habart Pavel575  3041
6.Kittler JiříKratochvíl Ivo10-3-4-5 1342
7.Holina JosefVeselý Martin76-13-993252
8.Bagal Zdeněk ml.Dudek Pavel-10577 3162
9.Kittler JiříHabart Pavel8-7-7-6 1363
10.Raček JanKratochvíl Ivo9-9108 3173
11.Bagal Zdeněk ml.Veselý Martin77-48 3183
12.Kittler JiříDudek Pavel-95-8-9 1384
13.Raček JanHabart Pavel-105-3-9 1385
14.Holina JosefKratochvíl Ivo-9999 3195
15.Kittler JiříVeselý Martin9-5-6-6 1396
16.Raček JanDudek Pavel13-510-9-102397
17.Holina JosefHabart Pavel35-55 31107
18.Bagal Zdeněk ml.Kratochvíl Ivo-8885 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Raček Jan22Veselý Martin13
Holina Josef31Dudek Pavel31
Bagal Zdeněk ml.40Habart Pavel22
Kittler Jiří04Kratochvíl Ivo13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mšeno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, MšenoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:28565:510SK Mšeno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Čubová Petra
Šlechta Jaroslav
 
 
9-55-763210
2.Kovacs Václav
Vaněk Petr
 
 
Bareš Ondřej
Rýdl Václav
 
 
-6-3-8  0311
3.Koloc MilanŠlechta Jaroslav-109109 3121
4.Kůtek JaroslavČubová Petra462  3031
5.Kovacs VáclavBareš Ondřej91-65 3141
6.Vaněk PetrRýdl Václav-16-7-8 1342
7.Kůtek JaroslavŠlechta Jaroslav-5-6-5  0343
8.Kovacs VáclavČubová Petra344  3053
9.Vaněk PetrBareš Ondřej6-7-9-3 1354
10.Koloc MilanRýdl Václav386  3064
11.Kovacs VáclavŠlechta Jaroslav-7-3-10  0365
12.Vaněk PetrČubová Petra-6-59-9 1366
13.Koloc MilanBareš Ondřej484  3076
14.Kůtek JaroslavRýdl Václav-7636 3186
15.Vaněk PetrŠlechta Jaroslav-3-3-5  0387
16.Koloc MilanČubová Petra457  3097
17.Kůtek JaroslavBareš Ondřej2-966 31107
18.Kovacs VáclavRýdl Václav6-554 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koloc Milan40Šlechta Jaroslav31
Kůtek Jaroslav31Čubová Petra13
Kovacs Václav31Bareš Ondřej13
Vaněk Petr04Rýdl Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:46622:705Sokol Dolní Beřkovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan st.
Klouček Milan
 
 
Danaj Milan
Hrdý Miroslav
 
 
-9-69-9 1301
2.Pecha Milan
Sauer Jan
 
 
Bezányi Soňa
Papež Miloslav
 
 
10-6-6663211
3.Klouček MilanPapež Miloslav-11-6-3  0312
4.Pecha MilanBezányi Soňa-98-12-9 1313
5.Dvořák Jan st.Hrdý Miroslav-3-8-9  0314
6.Pleva JiříDanaj Milan-75-7-8 1315
7.Pecha MilanPapež Miloslav-88-7-8 1316
8.Dvořák Jan st.Bezányi Soňa-810-713123226
9.Pleva JiříHrdý Miroslav-8-79-4 1327
10.Klouček MilanDanaj Milan-8385 3137
11.Dvořák Jan st.Papež Miloslav-3-98-9 1338
12.Pleva JiříBezányi Soňa-5-6-7  0339
13.Klouček MilanHrdý Miroslav-5-8-8  03310
14.Pecha MilanDanaj Milan-9-879-723311
15.Pleva JiříHrdý Radek529  30411
16.Sauer JanBezányi Soňa-7910-3832511
17.Pecha MilanHrdý Miroslav-8-8-10  03512
18.Dvořák Jan st.Danaj Milan-56-107-923513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Milan12Papež Miloslav30
Pecha Milan04Bezányi Soňa22
Dvořák Jan st.13Hrdý Miroslav40
Pleva Jiří13Danaj Milan31
Sauer Jan10Hrdý Radek01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zasedací místnost OÚ, DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10677:428Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plocková Klára
Teplá Nikola
 
 
Batka Lukáš
Točík Radek
 
 
-81164 3110
2.Kruml Jan
Tůma Zdeněk
 
 
Borecká Světluška
Hynková Lucie
 
 
2-978 3120
3.Teplá NikolaBatka Lukáš7-1068 3130
4.Plocková KláraTočík Radek-51287 3140
5.Kruml JanHynková Lucie467  3050
6.Tůma ZdeněkBorecká Světluška6-8-5733260
7.Plocková KláraBatka Lukáš494  3070
8.Kruml JanTočík Radek547  3080
9.Tůma ZdeněkHynková Lucie642  3090
10.Teplá NikolaBorecká Světluška-99610 31100
11.Kruml JanBatka Lukáš425  30110
12.Tůma ZdeněkTočík Radek438  30120
13.Teplá NikolaHynková Lucie765  30130
14.Plocková KláraBorecká Světluška-9-7108232140
15.Tůma ZdeněkBatka Lukáš132  30150
16.Teplá NikolaTočík Radek278  30160
17.Plocková KláraHynková Lucie8-679 31170
18.Kruml JanBorecká Světluška476  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Teplá Nikola40Batka Lukáš04
Plocková Klára40Točík Radek04
Kruml Jan40Hynková Lucie04
Tůma Zdeněk40Borecká Světluška04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Mexiko, MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34481:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Holan Josef
Točík Ondřej
 
 
WO    0301
2.Novák Aleš
Pátek Robert
 
 
Hollein Martin ing.
Vajner Tomáš
 
 
107-88 3111
3.Pátek RobertHolan Josef-11-5-3  0312
4.Novák AlešHollein Martin ing.435  3022
5.Točík OndřejWO    0323
6.Kostelecký ZdeněkVajner Tomáš-9-10-9  0324
7.Novák AlešHolan Josef12911  3034
8.Hollein Martin ing.WO    0335
9.Kostelecký ZdeněkTočík Ondřej5512  3045
10.Pátek RobertVajner Tomáš3-10-69103255
11.Holan JosefWO    0356
12.Kostelecký ZdeněkHollein Martin ing.7-712-893266
13.Pátek RobertTočík Ondřej108-5-3-12367
14.Novák AlešVajner Tomáš5-777 3177
15.Kostelecký ZdeněkHolan Josef9-1-125-42378
16.Pátek RobertHollein Martin ing.773  3088
17.Novák AlešTočík Ondřej95-75 3198
18.Vajner TomášWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pátek Robert22Holan Josef21
Novák Aleš40Hollein Martin ing.03
Kostelecký Zdeněk22Točík Ondřej12
   Vajner Tomáš12
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy