Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:53387:656Sokol Dolní Beřkovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Brauner Josef
Raček Jan
 
 
WO    0301
2.Borecká Světluška
Točík Radek
 
 
Bagal Zdeněk ml.
Kittler Jiří
 
 
-2-8-9  0302
3.Krejčová EliškaBrauner Josef-9710-6-102303
4.Kittler JiříWO    0304
5.Točík RadekBagal Zdeněk ml.4-6-8-9 1305
6.Borecká SvětluškaRaček Jan-6-12-6  0306
7.Brauner JosefWO    0307
8.Točík RadekKittler Jiří9-8-95-82308
9.Borecká SvětluškaBagal Zdeněk ml.-99-6-5 1309
10.Krejčová EliškaRaček Jan-4-11-7  03010
11.Točík RadekBrauner Josef-88-7-4 13011
12.Borecká SvětluškaKittler Jiří-9-5-10  03012
13.Krejčová EliškaBagal Zdeněk ml.-3-5-8  03013
14.Raček JanWO    03014
15.Borecká SvětluškaBrauner Josef-6-745432114
16.Krejčová EliškaKittler Jiří-10-7-8  03115
17.Bagal Zdeněk ml.WO    03116
18.Točík RadekRaček Jan-6-9-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krejčová Eliška04Brauner Josef21
Točík Radek04Kittler Jiří30
Borecká Světluška13Bagal Zdeněk ml.30
   Raček Jan30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:4605:155Sokol Dolní Beřkovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danaj Milan
Hrdý Miroslav
 
 
Nový Petr
Točík David
 
 
103  3010
2.Kyzlík Milan
Papež Miloslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Papež MiloslavTočík David233  3030
4.Kyzlík MilanVajner Tomáš11-5-8-7 1331
5.Danaj MilanNový Petr112  3041
6.Hrdý MiroslavWO    3051
7.Kyzlík MilanTočík David677  3061
8.Danaj MilanVajner Tomáš10-1086 3171
9.Hrdý MiroslavNový Petr202  3081
10.Papež MiloslavWO    3091
11.Danaj MilanTočík David132  30101
12.Hrdý MiroslavVajner TomášWO    30111
13.Papež MiloslavNový Petr240  30121
14.Kyzlík MilanWO    30131
15.Hrdý MiroslavTočík David415  30141
16.Papež MiloslavVajner TomášWO    30151
17.Kyzlík MilanNový Petr274  30161
18.Danaj MilanWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Papež Miloslav20Točík David04
Kyzlík Milan21Vajner Tomáš11
Danaj Milan30Nový Petr04
Hrdý Miroslav20   
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:49462:645Start Mlékojedy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Ondřej
Rýdl Václav
 
 
Kostelecký Zdeněk
Nikolov Kiril
 
 
-3-47-7 1301
2.Dvořáková Denisa
Habart Lukáš
 
 
Novák Aleš
Strnad Jiří
 
 
-9-11-9  0302
3.Bareš OndřejNovák Aleš-1-9-8  0303
4.Rýdl VáclavKostelecký Zdeněk-4-7-5  0304
5.Dvořáková DenisaNikolov Kiril-5-3-8  0305
6.Habart LukášStrnad Jiří-9-4-9  0306
7.Rýdl VáclavNovák Aleš-11-5-7  0307
8.Dvořáková DenisaKostelecký Zdeněk-8-6-3  0308
9.Habart LukášNikolov Kiril-3710-8103218
10.Bareš OndřejStrnad Jiří-6-8-6  0319
11.Dvořáková DenisaNovák Aleš58-5-4-523110
12.Habart LukášKostelecký Zdeněk-11-4-3  03111
13.Šlechta JaroslavNikolov Kiril7810  30211
14.Rýdl VáclavStrnad Jiří-10-96-8 13212
15.Habart LukášNovák Aleš-7-4-2  03213
16.Šlechta JaroslavKostelecký Zdeněk7-8-56532313
17.Rýdl VáclavNikolov Kiril-4-12-9  03314
18.Dvořáková DenisaStrnad Jiří-6-9-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bareš Ondřej02Novák Aleš40
Rýdl Václav04Kostelecký Zdeněk31
Dvořáková Denisa04Nikolov Kiril22
Habart Lukáš13Strnad Jiří40
Šlechta Jaroslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Na Hřišti (areál fotbalového hřiště), Tišice - ChrástRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36535:568Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudek Pavel
Kratochvíl Ivo
 
 
Kruml Jan
Tůma Zdeněk
 
 
-9-2-7  0301
2.Jelínek Pavel
Veselý Martin
 
 
Bock Zdeněk
Plocková Klára
 
 
888  3011
3.Dudek PavelKruml Jan-9-2-9  0312
4.Jelínek PavelTůma Zdeněk-56-87-82313
5.Kratochvíl IvoPlocková Klára65-6-6-12314
6.Veselý MartinBock Zdeněk333  3024
7.Jelínek PavelKruml Jan-6710-4103234
8.Kratochvíl IvoTůma Zdeněk-6-5-7  0335
9.Veselý MartinPlocková Klára-2-7-8  0336
10.Dudek PavelBock Zdeněk4-645 3146
11.Kratochvíl IvoKruml Jan-7-5-2  0347
12.Veselý MartinTůma Zdeněk3-4-5-4 1348
13.Dudek PavelPlocková Klára-67-117-102349
14.Jelínek PavelBock Zdeněk119  3059
15.Veselý MartinKruml Jan-2-7-8  03510
16.Dudek PavelTůma Zdeněk5-9-3-6 13511
17.Jelínek PavelPlocková Klára1167  30611
18.Kratochvíl IvoBock Zdeněk537  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dudek Pavel13Kruml Jan31
Jelínek Pavel31Tůma Zdeněk40
Kratochvíl Ivo13Plocková Klára31
Veselý Martin13Bock Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Mšeno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, MšenoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39650:657TJ Neratovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Jindřich
Zoubek Antonín
 
 
Dvořák Jan st.
Klouček Milan
 
 
-7-8-4  0301
2.Koloc Milan
Kůtek Jaroslav
 
 
Pleva Jiří
Sauer Jan
 
 
WO    3011
3.Kůtek JaroslavDvořák Jan st.-9887 3121
4.Zoubek AntonínKlouček Milan7-10-9-3 1322
5.Kovacs VáclavPleva Jiří-108-6-0 1323
6.Vaněk JindřichSauer Jan-7-68-7 1324
7.Zoubek AntonínDvořák Jan st.-77-9953234
8.Kovacs VáclavKlouček Milan-7-5-5  0335
9.Vaněk JindřichPleva Jiří546  3045
10.Kůtek JaroslavSauer Jan73-6-3-92346
11.Koloc MilanDvořák Jan st.-812-86103256
12.Vaněk JindřichKlouček Milan-2-47-2 1357
13.Kůtek JaroslavPleva Jiří1197  3067
14.Zoubek AntonínSauer Jan-8-89443277
15.Vaněk JindřichDvořák Jan st.-10-8-8  0378
16.Kůtek JaroslavKlouček Milan72-9-7-42379
17.Zoubek AntonínPleva Jiří8-1010-863289
18.Koloc MilanSauer Jan-10-8109-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kůtek Jaroslav22Dvořák Jan st.13
Zoubek Antonín31Klouček Milan40
Kovacs Václav02Pleva Jiří13
Vaněk Jindřich13Sauer Jan31
Koloc Milan11   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy