Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu, Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37664:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brauner Josef
Raček Jan
 
 
Dvořák Jan st.
Klouček Milan
 
 
-8727 3110
2.Kittler Jiří
Holina Josef
 
 
Pecha Milan
Sauer Jan
 
 
77-8-983220
3.Holina JosefKlouček Milan-36-8-7 1321
4.Bagal Zdeněk ml.Dvořák Jan st.9145  3031
5.Raček JanSauer Jan119-9-463241
6.Brauner JosefPecha Milan-710-9-7 1342
7.Bagal Zdeněk ml.Klouček Milan4-996 3152
8.Raček JanDvořák Jan st.-4-5-6  0353
9.Brauner JosefSauer Jan8-8-6-2 1354
10.Holina JosefPecha Milan-96-71243264
11.Raček JanKlouček Milan-776-4-62365
12.Kittler JiříDvořák Jan st.-4-9-3  0366
13.Holina JosefSauer Jan62-510 3176
14.Bagal Zdeněk ml.Pecha Milan610-106 3186
15.Kittler JiříKlouček Milan9-8-2-5 1387
16.Holina JosefDvořák Jan st.5-65-6-62388
17.Bagal Zdeněk ml.Sauer Jan694  3098
18.Raček JanPecha Milan77-12-8-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holina Josef22Klouček Milan31
Bagal Zdeněk ml.40Dvořák Jan st.31
Raček Jan13Sauer Jan13
Brauner Josef02Pecha Milan22
Kittler Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dřínov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mšeno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zasedací místnost OÚ, DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2007 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10645:411Sokol Dřínov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plocková Klára
Teplá Nikola
 
 
Kovacs Václav
Vaněk Petr
 
 
265  3010
2.Kruml Jan
Tůma Zdeněk
 
 
Gabrielová Jindřiška
Kůtek Jaroslav
 
 
949  3020
3.Kruml JanKovacs Václav388  3030
4.Plocková KláraVaněk Petr561  3040
5.Teplá NikolaKůtek Jaroslav48-79 3150
6.Tůma ZdeněkGabrielová Jindřiška434  3060
7.Plocková KláraKovacs Václav484  3070
8.Teplá NikolaVaněk Petr337  3080
9.Tůma ZdeněkKůtek Jaroslav588  3090
10.Kruml JanGabrielová Jindřiška657  30100
11.Teplá NikolaKovacs Václav5-53-5832110
12.Tůma ZdeněkVaněk Petr231  30120
13.Hloušek JanKůtek Jaroslav-59-4-8 13121
14.Plocková KláraGabrielová Jindřiška12-82-8332131
15.Tůma ZdeněkKovacs Václav861  30141
16.Hloušek JanVaněk Petr92-79 31151
17.Plocková KláraKůtek Jaroslav12-8106 31161
18.Teplá NikolaGabrielová Jindřiška5910  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kruml Jan20Kovacs Václav04
Plocková Klára40Vaněk Petr04
Teplá Nikola40Kůtek Jaroslav13
Tůma Zdeněk40Gabrielová Jindřiška04
Hloušek Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Start Mlékojedy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Tišice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Mexiko, MlékojedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43556:657Sokol Tišice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Strnad Jiří
 
 
Dudek Pavel
Veselý Martin
 
 
74-5-9-82301
2.Kostelecký Zdeněk
Nikolov Kiril
 
 
Habart Pavel
Kratochvíl Ivo
 
 
-116-89-42302
3.Strnad JiříDudek Pavel-9-8-4  0303
4.Kostelecký ZdeněkVeselý Martin-6-0-7  0304
5.Nikolov KirilHabart Pavel-6-27-10 1305
6.Novák AlešKratochvíl Ivo837  3015
7.Kostelecký ZdeněkDudek Pavel-13-8-10  0316
8.Nikolov KirilVeselý Martin-7-8-8  0317
9.Novák AlešHabart Pavel396  3027
10.Strnad JiříKratochvíl Ivo-57-29-42328
11.Nikolov KirilDudek Pavel-10-5-7  0329
12.Novák AlešVeselý Martin29-6-653239
13.Strnad JiříHabart Pavel9-9-3993249
14.Kostelecký ZdeněkKratochvíl Ivo-9-6-5  03410
15.Novák AlešDudek Pavel8-9-39-723411
16.Strnad JiříVeselý Martin-6-7-6  03412
17.Kostelecký ZdeněkHabart Pavel1199  30512
18.Nikolov KirilKratochvíl Ivo-10-5-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strnad Jiří13Dudek Pavel40
Kostelecký Zdeněk13Veselý Martin31
Nikolov Kiril04Habart Pavel13
Novák Aleš31Kratochvíl Ivo31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:16601:337Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holan Josef
Točík Ondřej
 
 
Bareš Ondřej
Rýdl Václav
 
 
2-954 3110
2.Hollein Martin ing.
Vajner Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Hollein Martin ing.Šlechta Jaroslav-9-2105-92321
4.Točík OndřejBareš Ondřej232  3031
5.Vajner TomášRýdl Václav1127  3041
6.Holan JosefWO    3051
7.Točík OndřejŠlechta Jaroslav-5-8-9  0352
8.Vajner TomášBareš Ondřej3611  3062
9.Holan JosefRýdl Václav514  3072
10.Hollein Martin ing.WO    3082
11.Vajner Tomᚊlechta Jaroslav13-9-7-9 1383
12.Holan JosefBareš Ondřej327  3093
13.Hollein Martin ing.Rýdl Václav6-855 31103
14.Točík OndřejWO    30113
15.Holan JosefŠlechta JaroslavWO    03114
16.Hollein Martin ing.Bareš Ondřej826  30124
17.Točík OndřejRýdl Václav-589-8432134
18.Vajner TomášWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hollein Martin ing.21Šlechta Jaroslav30
Točík Ondřej21Bareš Ondřej04
Vajner Tomáš21Rýdl Václav04
Holan Josef20   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44558:671Sokol Dolní Beřkovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borecká Světluška
Krejčová Eliška
 
 
Hrdý Miroslav
Papež Miloslav
 
 
-5-5-11  0301
2.Batka Lukáš
Točík Radek
 
 
Danaj Milan
Kyzlík Milan
 
 
-7-74-8 1302
3.Borecká SvětluškaPapež Miloslav8-8-4-4 1303
4.Krejčová EliškaHrdý Miroslav-4-29-7 1304
5.Točík RadekKyzlík Milan610-910 3114
6.Batka LukášDanaj Milan-12-7-8  0315
7.Krejčová EliškaPapež Miloslav-6-5-8  0316
8.Točík RadekHrdý Miroslav9-6-4-5 1317
9.Batka LukášKyzlík Milan7-1269 3127
10.Borecká SvětluškaDanaj Milan-6-3-10  0328
11.Točík RadekPapež Miloslav-2-7-7  0329
12.Batka LukášHrdý Miroslav-5-3-2  03210
13.Borecká SvětluškaKyzlík Milan7-696 31310
14.Krejčová EliškaHrdý Radek-8548 31410
15.Batka LukášPapež Miloslav7-95-9-1023411
16.Borecká SvětluškaHrdý Miroslav-9-10-7  03412
17.Krejčová EliškaKyzlík Milan-58-39732512
18.Točík RadekHrdý Radek8-7-951032612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Borecká Světluška13Papež Miloslav40
Krejčová Eliška22Hrdý Miroslav40
Točík Radek22Kyzlík Milan04
Batka Lukáš13Danaj Milan20
   Hrdý Radek02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy