Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 10 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol DřínovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM NeratoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zasedací místnost OÚ, DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2000 10:40 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17323:320Sokol Dřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hloušek Jan
Pleticha Robert
 
 
Cvach Jan
Kalvach Matěj
 
 
-6-7111083210
2.Hloušek JanCvach Jan-5-6-2  0311
3.Pleticha RobertKalvach Matěj-81152 3121
4.Hartová DenisaZýma Ondřej-9-2-7  0322
5.Pleticha RobertCvach Jan-6-7102133232
6.Hloušek JanZýma Ondřej4103  3042
7.Hartová DenisaKalvach Matěj8-11-8-2 1343
8.Pleticha RobertZýma Ondřej944  3053
9.Hartová DenisaCvach Jan-6-3-8  0354
10.Hloušek JanKalvach Matěj926  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hloušek Jan21Cvach Jan21
Pleticha Robert30Kalvach Matěj12
Hartová Denisa03Zýma Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 10 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2000 10:22 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:14401:314TJ Neratovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Lukáš
Sauer Ondřej
 
 
Procházka Jakub
Vítek Ondřej
 
 
8-1186 3110
2.Šlechta MartinVítek Ondřej-99-9-3 1311
3.Sauer OndřejMálek Albert311  3021
4.Navrátil LukášProcházka Jakub3-8-11993231
5.Sauer OndřejVítek Ondřej-9667 3141
6.Šlechta MartinProcházka Jakub-9-6-8  0342
7.Navrátil LukášMálek Albert353  3052
8.Sauer OndřejProcházka Jakub-6668 3162
9.Navrátil LukášVítek Ondřej-159510 3172
10.Šlechta MartinMálek Albert-105-102103282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šlechta Martin12Vítek Ondřej12
Sauer Ondřej30Málek Albert03
Navrátil Lukáš30Procházka Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 10 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:Dynamo NelahozevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál TJ Dynamo, NelahozevesRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2008 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30149:343Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Michal
Kalousek Jan
 
 
Batka Lukáš
Hrdý Radek
 
 
-5-2-11  0301
2.Lorenc MartinBatka Lukáš-3-7-4  0302
3.Gruber MichalTočík Radek-4-4-0  0303
4.Kalousek JanHrdý Radek-7-2-8  0304
5.Gruber MichalBatka Lukáš-2-6-6  0305
6.Lorenc MartinHrdý Radek-2-3-3  0306
7.Kalousek JanTočík Radek-8-11-3  0307
8.Gruber MichalHrdý Radek-8-59-4 1308
9.Kalousek JanBatka Lukáš-5-5-4  0309
10.Lorenc MartinTočík Radek-3-2-1  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lorenc Martin03Batka Lukáš30
Gruber Michal03Točík Radek30
Kalousek Jan03Hrdý Radek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 10 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:SK LiběchovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Rašínky, LiběchovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2008 15:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:5339:187SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Josef
Malák Marek
 
 
Popová Tereza
Veselý Rostislav
 
 
426  3010
2.Vybíral JanNový Petr6-887 3120
3.Zralík IvanVeselý Rostislav442  3030
4.Vybíral MartinPopová Tereza233  3040
5.Zralík IvanNový Petr-4-8-9  0341
6.Vybíral JanPopová Tereza3114  3051
7.Vybíral MartinVeselý Libor909  3061
8.Zralík IvanPopová Tereza433  3071
9.Vybíral MartinNový Petr-11874 3181
10.Vybíral JanVeselý Libor833  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vybíral Jan30Nový Petr12
Zralík Ivan21Veselý Rostislav01
Vybíral Martin30Popová Tereza03
   Veselý Libor02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy