Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 3 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:DDM NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol DřínovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál DDM, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2007 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:26326:414Sokol Dřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvach Jan
Kalvach Matěj
 
 
Hloušek Jan
Kášová Adéla
 
 
-8-3-7  0301
2.Kalvach MatějHloušek Jan-2-7-7  0302
3.Cvach JanKášová Adéla10-88-593212
4.Zýma OndřejPleticha Robert-7149-5-32313
5.Cvach JanHloušek Jan-108-11-4 1314
6.Halama ŠimonPleticha Robert10-14-89-102315
7.Zýma OndřejKášová Adéla-2-579-102316
8.Cvach JanHartová Denisa034  3026
9.Zýma OndřejHloušek Jan-3-3-3  0327
10.Halama ŠimonKášová Adéla9-69-1-22328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalvach Matěj01Hloušek Jan30
Cvach Jan21Kášová Adéla21
Zýma Ondřej03Pleticha Robert20
Halama Šimon02Hartová Denisa01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 3 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, VeltrusyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4366:188SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlechta David
Vítek Ondřej
 
 
Navrátil Lukáš
Sauer Ondřej
 
 
325  3010
2.Šlechta DavidSauer Ondřej124  3020
3.Hudeček JaroslavNavrátil Lukáš4-87-8103230
4.Vítek OndřejŠlechta Martin704  3040
5.Hudeček JaroslavSauer Ondřej115-84 3150
6.Šlechta DavidŠlechta Martin301  3060
7.Vítek OndřejNavrátil Lukáš68-88 3170
8.Hudeček JaroslavŠlechta Martin487  3080
9.Vítek OndřejSauer Ondřej6102  3090
10.Šlechta DavidNavrátil Lukáš444  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šlechta David30Sauer Ondřej03
Hudeček Jaroslav30Navrátil Lukáš03
Vítek Ondřej30Šlechta Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 3 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dynamo NelahozevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2007 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1338:170Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Batka Lukáš
Točík Radek
 
 
Lorenc Martin
Miler Emil
 
 
516  3010
2.Hrdý RadekGruber Michal717  3020
3.Batka LukášGecašek Marek425  3030
4.Točík DavidMiler Emil84-78 3140
5.Točík RadekGruber Michal524  3050
6.Hrdý RadekMiler Emil876  3060
7.Točík DavidGecašek Marek4107  3070
8.Točík RadekMiler Emil322  3080
9.Točík DavidLorenc Martin785  3090
10.Hrdý RadekGecašek Marek939  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrdý Radek30Gruber Michal02
Batka Lukáš10Gecašek Marek03
Točík David30Miler Emil03
Točík Radek20Lorenc Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 3 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2007 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:94:29185:356SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popová Tereza
Veselý Rostislav
 
 
Král Josef
Vybíral Jan
 
 
-3-2-6  0301
2.Veselý RostislavKrál Josef-3-2-4  0302
3.Nový PetrVybíral Jan-8-7-6  0303
4.Veselý LiborVybíral Martin-9-4-3  0304
5.Nový PetrKrál Josef-7-9-9  0305
6.Veselý RostislavVybíral Martin-3-0-5  0306
7.Veselý LiborVybíral Jan-1-9-2  0307
8.Nový PetrVybíral Martin-6611-10103217
9.Veselý LiborKrál Josef9-3-5-4 1318
10.Popová TerezaVybíral Jan-3-4-1  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veselý Rostislav02Král Josef30
Nový Petr12Vybíral Jan30
Veselý Libor03Vybíral Martin21
Popová Tereza01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy