Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 4 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol DřínovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zasedací místnost OÚ, DřínovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:28369:419SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hloušek Jan
Kášová Adéla
 
 
Malák Marek
Vybíral Jan
 
 
4-69-8-82301
2.Hloušek JanKrál Josef-1195-863211
3.Kášová AdélaVybíral Jan10-910-10-82312
4.Pleticha RobertMalák Marek97-3-3-102313
5.Kášová AdélaKrál Josef2-85-1183223
6.Hloušek JanMalák Marek-36-5-8 1324
7.Pleticha RobertVybíral Jan-4-5-7  0325
8.Kášová AdélaMalák Marek-8-56-9 1326
9.Pleticha RobertKrál Josef-108-8-8 1327
10.Hartová DenisaVybíral Jan-7-4-8  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hloušek Jan11Král Josef12
Kášová Adéla12Vybíral Jan30
Pleticha Robert03Malák Marek30
Hartová Denisa01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 4 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:Dynamo NelahozevesVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál TJ Dynamo, NelahozevesRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2007 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:13307:262Dynamo Nelahozeves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousek Jan
Miler Emil
 
 
Nový Petr
Veselý Libor
 
 
-11-6-7  0301
2.Gecašek MarekNový Petr-610-1-11 1302
3.Miler EmilPopová Tereza325  3012
4.Kalousek JanVeselý Libor653  3022
5.Miler EmilNový Petr-610-4-5 1323
6.Gruber MichalVeselý Libor-98615 3133
7.Kalousek JanPopová Tereza346  3043
8.Miler EmilVeselý Libor269  3053
9.Kalousek JanNový Petr-2-4-7  0354
10.Gruber MichalVeselý Rostislav237  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gecašek Marek01Nový Petr30
Miler Emil21Popová Tereza02
Kalousek Jan21Veselý Libor03
Gruber Michal20Veselý Rostislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 4 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2007 17:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30187:349Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Lukáš
Šlechta Martin
 
 
Hrdý Radek
Točík Radek
 
 
-2-7-9  0301
2.Navrátil LukášHrdý Radek-46-6-8 1302
3.Šlechta MartinTočík David-6-6-5  0303
4.Sauer OndřejTočík Radek-4-3-7  0304
5.Šlechta MartinHrdý Radek-4-6-1  0305
6.Navrátil LukášTočík Radek-6-9-12  0306
7.Sauer OndřejTočík David-4-4-8  0307
8.Šlechta MartinTočík Radek-4-1-1  0308
9.Sauer OndřejHrdý Radek-3-7-8  0309
10.Navrátil LukášTočík David-4-109-6 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Navrátil Lukáš03Hrdý Radek30
Šlechta Martin03Točík David30
Sauer Ondřej03Točík Radek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 4 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:DDM NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál DDM, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2007 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:25236:324SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvach Jan
Kalvach Matěj
 
 
Šlechta David
Vítek Ondřej
 
 
-5-8-11  0301
2.Kalvach MatějHudeček Jaroslav-510-5-8 1302
3.Cvach JanŠlechta David-6-5-4  0303
4.Zýma OndřejVítek Ondřej7-5-3-5 1304
5.Cvach JanHudeček Jaroslav-7-8-2  0305
6.Kalvach MatějProcházka Jakub656  3015
7.Zýma OndřejŠlechta David-4-3-5  0316
8.Cvach JanProcházka Jakub-10156 3126
9.Zýma OndřejHudeček Jaroslav-8-4-9  0327
10.Kalvach MatějŠlechta David-8-4-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalvach Matěj12Hudeček Jaroslav30
Cvach Jan12Šlechta David30
Zýma Ondřej03Vítek Ondřej10
   Procházka Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy