Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 9 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol DřínovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2008 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:26217:340Sokol Dřínov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Petr
Veselý Libor
 
 
Kášová Adéla
Pleticha Robert
 
 
-5-4-1  0301
2.Veselý RostislavPleticha Robert-4-2-3  0302
3.Veselý LiborKášová Adéla-0-5-7  0303
4.Nový PetrHartová Denisa663  3013
5.Veselý LiborPleticha Robert-5-4-5  0314
6.Veselý RostislavHartová Denisa9-5-94-92315
7.Nový PetrKášová Adéla-7-1-10  0316
8.Veselý LiborHartová Denisa99-8-873226
9.Nový PetrPleticha Robert-3-8-9  0327
10.Veselý RostislavKášová Adéla-5-1-1  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veselý Rostislav03Pleticha Robert30
Veselý Libor12Kášová Adéla30
Nový Petr12Hartová Denisa12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 9 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2008 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4380:259Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Batka Lukáš
Hrdý Radek
 
 
Malák Marek
Vybíral Jan
 
 
11916  3010
2.Točík RadekMalák Marek995  3020
3.Batka LukášVybíral Jan659  3030
4.Hrdý RadekKrál Josef1047  3040
5.Batka LukášMalák Marek6-1138 3150
6.Točík RadekKrál Josef2510  3060
7.Hrdý RadekVybíral Jan108-9-1073270
8.Batka LukášKrál Josef846  3080
9.Hrdý RadekMalák Marek3-879 3190
10.Točík RadekVybíral Jan484  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Točík Radek30Malák Marek03
Batka Lukáš30Vybíral Jan03
Hrdý Radek30Král Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 9 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Sokol VeltrusyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dynamo NelahozevesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, VeltrusyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2008 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:6331:231SKST Sokol Veltrusy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Jakub
Šlechta David
 
 
Kalousek Jan
Miler Emil
 
 
463  3010
2.Šlechta DavidLorenc Martin4610  3020
3.Procházka JakubMiler Emil747  3030
4.Málek AlbertKalousek Jan7811  3040
5.Procházka JakubLorenc Martin569  3050
6.Šlechta DavidKalousek Jan3103  3060
7.Málek AlbertMiler Emil-88-6-9 1361
8.Procházka JakubKalousek Jan789  3071
9.Málek AlbertLorenc Martin7-6-7-5 1372
10.Šlechta DavidMiler Emil472  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šlechta David30Lorenc Martin12
Procházka Jakub30Miler Emil12
Málek Albert12Kalousek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor žactva Kolo: 9 Kategorie: ZAC
POŘÁDAJÍCÍ:DDM NeratoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NeratoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál DDM, NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2008 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19309:323nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvach Jan
Kalvach Matěj
 
 
Navrátil Lukáš
Sauer Ondřej
 
 
10-5-9-7 1301
2.Zýma OndřejŠlechta Martin78-10-893211
3.Cvach JanSauer Ondřej811-79 3121
4.Kalvach MatějNavrátil Lukáš-4-3-10  0322
5.Cvach JanŠlechta Martin563  3032
6.Zýma OndřejNavrátil Lukáš-8-3-7  0333
7.Kalvach MatějSauer Ondřej6-7-4-7 1334
8.Cvach JanNavrátil Lukáš837  3044
9.Kalvach MatějŠlechta Martin3-945 3154
10.Zýma OndřejSauer Ondřej-5-4-2  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýma Ondřej12Šlechta Martin03
Cvach Jan30Sauer Ondřej21
Kalvach Matěj12Navrátil Lukáš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy