Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:23 TTC STEER Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Václav
Syrový Václav
 
 
Zajíček Petr
Čuban Jiří
 
 
     3210
2.Macoun Vlastimil
Čech Jiří
 
 
Černý Jaroslav
Procházka Zdeněk
 
 
     3120
3.Syrový VáclavČerný Jaroslav     3030
4.Macoun VlastimilProcházka Zdeněk     3040
5.Jírovec VáclavČuban Jiří     0341
6.Čech JiříZajíček Petr     3051
7.Macoun VlastimilČerný Jaroslav     3061
8.Jírovec VáclavProcházka Zdeněk     3171
9.Čech JiříČuban Jiří     2372
10.Syrový VáclavZajíček Petr     2373
11.Jírovec VáclavČerný Jaroslav     3283
12.Čech JiříProcházka Zdeněk     3193
13.Syrový VáclavČuban Jiří     30103
14.Macoun VlastimilZajíček Petr     32113
15.Čech JiříČerný Jaroslav     31123
16.Syrový VáclavProcházka Zdeněk     31133
17.Macoun VlastimilČuban Jiří     30143
18.Jírovec VáclavZajíček Petr     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrový Václav31Černý Jaroslav04
Macoun Vlastimil40Procházka Zdeněk04
Jírovec Václav22Čuban Jiří22
Čech Jiří31Zajíček Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní StakoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45 TTC Bělá p.B. "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejta Petr ml.
Šádek Jaroslav ml.
 
 
Krucký Milan
Kaňka Jakub
 
 
     1301
2.Kopal Miroslav
Matějů Václav
 
 
Ginzlová Eva
Vokoun Petr
 
 
     3211
3.Šádek Jaroslav ml.Vokoun Petr     2312
4.Kopal MiroslavKaňka Jakub     0313
5.Pejta Petr ml.Ginzlová Eva     3123
6.Matějů VáclavKrucký Milan     3033
7.Kopal MiroslavVokoun Petr     0334
8.Pejta Petr ml.Kaňka Jakub     0335
9.Matějů VáclavGinzlová Eva     2336
10.Šádek Jaroslav ml.Krucký Milan     0337
11.Pejta Petr ml.Vokoun Petr     3247
12.Matějů VáclavKaňka Jakub     1348
13.Šádek Jaroslav ml.Ginzlová Eva     3158
14.Kopal MiroslavKrucký Milan     0359
15.Matějů VáclavVokoun Petr     03510
16.Šádek Jaroslav ml.Kaňka Jakub     13511
17.Kopal MiroslavGinzlová Eva     03512
18.Pejta Petr ml.Krucký Milan     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav ml.13Vokoun Petr31
Kopal Miroslav04Kaňka Jakub40
Pejta Petr ml.22Ginzlová Eva22
Matějů Václav13Krucký Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní BousovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22 AŠ Mladá Boleslav "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
Niems Dušan
Štolovský Miloslav
 
 
     3110
2.Kouřil Lubomír
Rosca David
 
 
Novák Kamil
Odstrčilík Tadeáš
 
 
     3020
3.Kouřil LubomírOdstrčilík Tadeáš     3030
4.Sedláček Jan st.Novák Kamil     3040
5.Niedermertl ZdeněkŠtolovský Miloslav     3150
6.Hendrych PetrNiems Dušan     2351
7.Sedláček Jan st.Odstrčilík Tadeáš     3061
8.Niedermertl ZdeněkNovák Kamil     1362
9.Hendrych PetrŠtolovský Miloslav     3172
10.Kouřil LubomírNiems Dušan     2373
11.Niedermertl ZdeněkOdstrčilík Tadeáš     3183
12.Hendrych PetrNovák Kamil     3193
13.Kouřil LubomírŠtolovský Miloslav     30103
14.Sedláček Jan st.Niems Dušan     03104
15.Hendrych PetrOdstrčilík Tadeáš     31114
16.Kouřil LubomírNovák Kamil     31124
17.Sedláček Jan st.Štolovský Miloslav     30134
18.Niedermertl ZdeněkNiems Dušan     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouřil Lubomír31Odstrčilík Tadeáš04
Sedláček Jan st.31Novák Kamil13
Niedermertl Zdeněk22Štolovský Miloslav04
Hendrych Petr31Niems Dušan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Jan
Šťastný Jindřich
 
 
Valenta Zdeněk
Heilek Milan
 
 
     1301
2.Dlask Ladislav st.
Koloc Jaroslav
 
 
Kopecký Karel
Školník Luboš
 
 
     3211
3.Šťastný JindřichHeilek Milan     0312
4.Černovský JanKopecký Karel     0313
5.Koloc JaroslavValenta Zdeněk     1314
6.Dlask Ladislav st.Školník Luboš     3224
7.Černovský JanHeilek Milan     0325
8.Koloc JaroslavKopecký Karel     0326
9.Dlask Ladislav st.Valenta Zdeněk     0327
10.Šťastný JindřichŠkolník Luboš     3237
11.Koloc JaroslavHeilek Milan     1338
12.Dlask Ladislav st.Kopecký Karel     3048
13.Šťastný JindřichValenta Zdeněk     3158
14.Černovský JanŠkolník Luboš     3168
15.Dlask Ladislav st.Heilek Milan     1369
16.Šťastný JindřichKopecký Karel     3079
17.Černovský JanValenta Zdeněk     3289
18.Koloc JaroslavŠkolník Luboš     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Jindřich31Heilek Milan40
Černovský Jan22Kopecký Karel22
Koloc Jaroslav13Valenta Zdeněk22
Dlask Ladislav st.22Školník Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol OtradoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 Sokol Otradovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Jelínek Miloš
 
 
Trlida Hubert
Vyrtych Jiří
 
 
     3210
2.Charvát Jaroslav st.
Kupský Daniel
 
 
Štolovský Josef
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
     3120
3.Charvát JaroslavVyrtych Jiří     3030
4.Charvát Jaroslav st.Řezáč Pavel, Ing.     0331
5.Kupský DanielTrlida Hubert     3241
6.Jelínek MilošŠtolovský Josef     2342
7.Charvát Jaroslav st.Vyrtych Jiří     1343
8.Kupský DanielŘezáč Pavel, Ing.     0344
9.Jelínek MilošTrlida Hubert     2345
10.Charvát JaroslavŠtolovský Josef     3255
11.Kupský DanielVyrtych Jiří     3165
12.Jelínek MilošŘezáč Pavel, Ing.     0366
13.Charvát JaroslavTrlida Hubert     3076
14.Charvát Jaroslav st.Štolovský Josef     0377
15.Jelínek MilošVyrtych Jiří     2378
16.Charvát JaroslavŘezáč Pavel, Ing.     3088
17.Charvát Jaroslav st.Trlida Hubert     3098
18.Kupský DanielŠtolovský Josef     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Jaroslav40Vyrtych Jiří22
Charvát Jaroslav st.13Řezáč Pavel, Ing.31
Kupský Daniel31Trlida Hubert13
Jelínek Miloš04Štolovský Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42 Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Martin
Pácha Robin
 
 
Ježek Josef
Vraník Pavel
 
 
     1301
2.Nevrlý Miroslav
Bezděk Jiří st.
 
 
Vaňousek Zdeněk
Vraník Jan
 
 
     3111
3.Zajíček MartinVraník Jan     1312
4.Pácha RobinVaňousek Zdeněk     2313
5.Nevrlý MiroslavVraník Pavel     3023
6.Bezděk Jiří st.Ježek Josef     1324
7.Pácha RobinVraník Jan     0325
8.Nevrlý MiroslavVaňousek Zdeněk     1326
9.Bezděk Jiří st.Vraník Pavel     0327
10.Zajíček MartinJežek Josef     1328
11.Nevrlý MiroslavVraník Jan     0329
12.Bezděk Jiří st.Vaňousek Zdeněk     3039
13.Zajíček MartinVraník Pavel     3049
14.Pácha RobinJežek Josef     03410
15.Bezděk Jiří st.Vraník Jan     03411
16.Zajíček MartinVaňousek Zdeněk     32511
17.Pácha RobinVraník Pavel     03512
18.Nevrlý MiroslavJežek Josef     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíček Martin22Vraník Jan40
Pácha Robin04Vaňousek Zdeněk22
Nevrlý Miroslav13Vraník Pavel22
Bezděk Jiří st.13Ježek Josef40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy