Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28 Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraník Pavel
Ježek Josef
 
 
Syrový Václav
Jírovec Václav
 
 
     1301
2.Vraník Jan
Vaňousek Zdeněk
 
 
Macoun Vlastimil
Čech Jiří
 
 
     0302
3.Vaňousek ZdeněkČech Jiří     3212
4.Vraník JanSyrový Václav     3022
5.Vraník PavelMacoun Vlastimil     3232
6.Ježek JosefJírovec Václav     0333
7.Vraník JanČech Jiří     3043
8.Vraník PavelSyrový Václav     3153
9.Ježek JosefMacoun Vlastimil     3163
10.Vaňousek ZdeněkJírovec Václav     0364
11.Vraník PavelČech Jiří     3074
12.Ježek JosefSyrový Václav     3084
13.Vaňousek ZdeněkMacoun Vlastimil     3294
14.Vraník JanJírovec Václav     30104
15.Ježek JosefČech Jiří     23105
16.Vaňousek ZdeněkSyrový Václav     13106
17.Vraník JanMacoun Vlastimil     31116
18.Vraník PavelJírovec Václav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaňousek Zdeněk22Čech Jiří13
Vraník Jan40Syrový Václav13
Vraník Pavel40Macoun Vlastimil04
Ježek Josef22Jírovec Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37 TTC Josefův Důl "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezáč Pavel, Ing.
Štolovský Josef
 
 
Bezděk Jiří st.
Zajíček Martin
 
 
     3110
2.Trlida Hubert
Vyrtych Jiří
 
 
Pácha Robin
Bezděk Jiří ml.
 
 
     2311
3.Řezáč Pavel, Ing.Zajíček Martin     0312
4.Štolovský JosefBezděk Jiří st.     0313
5.Vyrtych JiříPácha Robin     2314
6.Trlida HubertBezděk Jiří ml.     2315
7.Štolovský JosefZajíček Martin     1316
8.Vyrtych JiříBezděk Jiří st.     3126
9.Trlida HubertPácha Robin     1327
10.Řezáč Pavel, Ing.Bezděk Jiří ml.     3037
11.Vyrtych JiříZajíček Martin     3247
12.Trlida HubertBezděk Jiří st.     2348
13.Řezáč Pavel, Ing.Pácha Robin     3058
14.Štolovský JosefBezděk Jiří ml.     3268
15.Trlida HubertZajíček Martin     0369
16.Řezáč Pavel, Ing.Bezděk Jiří st.     3079
17.Štolovský JosefPácha Robin     13710
18.Vyrtych JiříBezděk Jiří ml.     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řezáč Pavel, Ing.31Zajíček Martin31
Štolovský Josef13Bezděk Jiří st.22
Vyrtych Jiří31Pácha Robin31
Trlida Hubert04Bezděk Jiří ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol OtradoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:26 AŠ Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sluka Čeněk
Kopecký Karel
 
 
Charvát Jaroslav
Šmeisser Salvator
 
 
     3110
2.Valenta Zdeněk
Heilek Milan
 
 
Charvát Jaroslav st.
Jelínek Miloš
 
 
     3120
3.Heilek MilanCharvát Jaroslav     0321
4.Kopecký KarelŠmeisser Salvator     3031
5.Školník LubošCharvát Jaroslav st.     3041
6.Sluka ČeněkJelínek Miloš     1342
7.Kopecký KarelCharvát Jaroslav     3252
8.Školník LubošŠmeisser Salvator     3062
9.Sluka ČeněkCharvát Jaroslav st.     3172
10.Heilek MilanJelínek Miloš     3282
11.Školník LubošCharvát Jaroslav     1383
12.Sluka ČeněkŠmeisser Salvator     0384
13.Heilek MilanCharvát Jaroslav st.     3194
14.Kopecký KarelJelínek Miloš     30104
15.Sluka ČeněkCharvát Jaroslav     13105
16.Heilek MilanŠmeisser Salvator     31115
17.Kopecký KarelCharvát Jaroslav st.     30125
18.Školník LubošJelínek Miloš     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Heilek Milan31Charvát Jaroslav31
Kopecký Karel40Šmeisser Salvator13
Školník Luboš31Charvát Jaroslav st.04
Sluka Čeněk13Jelínek Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní BousovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:43 Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niems Dušan
Štolovský Miloslav
 
 
Dlask Ladislav st.
Koloc Jaroslav
 
 
     2301
2.Novák Kamil
Odstrčilík Tadeáš
 
 
Černovský Jan
Šťastný Jindřich
 
 
     0302
3.Odstrčilík Tadeᚊťastný Jindřich     2303
4.Štolovský MiloslavKoloc Jaroslav     2304
5.Niems DušanČernovský Jan     3014
6.Novák KamilDlask Ladislav st.     2315
7.Štolovský MiloslavŠťastný Jindřich     3225
8.Niems DušanKoloc Jaroslav     3135
9.Novák KamilČernovský Jan     2336
10.Odstrčilík TadeášDlask Ladislav st.     1337
11.Niems DušanŠťastný Jindřich     3247
12.Novák KamilKoloc Jaroslav     0348
13.Odstrčilík TadeášČernovský Jan     3258
14.Štolovský MiloslavDlask Ladislav st.     0359
15.Novák KamilŠťastný Jindřich     23510
16.Odstrčilík TadeášKoloc Jaroslav     03511
17.Štolovský MiloslavČernovský Jan     03512
18.Niems DušanDlask Ladislav st.     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Odstrčilík Tadeáš13Šťastný Jindřich22
Štolovský Miloslav13Koloc Jaroslav31
Niems Dušan40Černovský Jan22
Novák Kamil04Dlask Ladislav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39 AŠ Mladá Boleslav "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokoun Petr
Krucký Milan
 
 
Niedermertl Zdeněk
Sucharda David
 
 
     3110
2.Peca Antonín
Ginzlová Eva
 
 
Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
     0311
3.Vokoun PetrSedláček Jan st.     0312
4.Krucký MilanHendrych Petr     3122
5.Ginzlová EvaNiedermertl Zdeněk     0323
6.Peca AntonínSucharda David     3033
7.Krucký MilanSedláček Jan st.     1334
8.Ginzlová EvaHendrych Petr     0335
9.Peca AntonínNiedermertl Zdeněk     2336
10.Vokoun PetrSucharda David     3046
11.Ginzlová EvaSedláček Jan st.     0347
12.Peca AntonínHendrych Petr     1348
13.Vokoun PetrNiedermertl Zdeněk     3258
14.Krucký MilanSucharda David     3068
15.Peca AntonínSedláček Jan st.     0369
16.Vokoun PetrHendrych Petr     23610
17.Krucký MilanNiedermertl Zdeněk     23611
18.Ginzlová EvaSucharda David     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokoun Petr22Sedláček Jan st.40
Krucký Milan22Hendrych Petr31
Ginzlová Eva13Niedermertl Zdeněk31
Peca Antonín13Sucharda David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní StakoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24 Sokol Kosmonosy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Petr
Černý Jaroslav
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
     1301
2.Čuban Jiří
Procházka Zdeněk
 
 
Kopal Jaroslav
Matějů Václav
 
 
     3011
3.Volf IvanMatějů Václav     3221
4.Procházka ZdeněkPejta Petr ml.     3231
5.Čuban JiříŠádek Jaroslav ml.     2332
6.Zajíček PetrKopal Miroslav     3142
7.Procházka ZdeněkMatějů Václav     0343
8.Čuban JiříPejta Petr ml.     3053
9.Zajíček PetrŠádek Jaroslav ml.     3263
10.Volf IvanKopal Miroslav     3173
11.Čuban JiříMatějů Václav     3183
12.Zajíček PetrPejta Petr ml.     3093
13.Volf IvanŠádek Jaroslav ml.     30103
14.Černý JaroslavKopal Miroslav     32113
15.Zajíček PetrMatějů Václav     30123
16.Volf IvanPejta Petr ml.     30133
17.Černý JaroslavŠádek Jaroslav ml.     03134
18.Čuban JiříKopal Miroslav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volf Ivan40Matějů Václav13
Procházka Zdeněk11Pejta Petr ml.04
Čuban Jiří31Šádek Jaroslav ml.22
Zajíček Petr40Kopal Miroslav04
Černý Jaroslav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy