Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezáč Pavel, Ing.
Vyrtych Jiří
 
 
Syrový Václav
Jírovec Václav
 
 
     3210
2.Štolovský Josef
Trlida Hubert
 
 
Macoun Vlastimil
Duda Miroslav
 
 
     3220
3.Trlida HubertSyrový Václav     1321
4.Vyrtych JiříMacoun Vlastimil     3231
5.Štolovský JosefDuda Miroslav     3141
6.Řezáč Pavel, Ing.Jírovec Václav     3051
7.Vyrtych JiříSyrový Václav     2352
8.Štolovský JosefMacoun Vlastimil     3062
9.Řezáč Pavel, Ing.Duda Miroslav     3072
10.Trlida HubertJírovec Václav     0373
11.Štolovský JosefSyrový Václav     0374
12.Řezáč Pavel, Ing.Macoun Vlastimil     0375
13.Trlida HubertDuda Miroslav     3285
14.Vyrtych JiříJírovec Václav     2386
15.Řezáč Pavel, Ing.Syrový Václav     0387
16.Trlida HubertMacoun Vlastimil     1388
17.Vyrtych JiříDuda Miroslav     3198
18.Štolovský JosefJírovec Václav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trlida Hubert13Syrový Václav40
Vyrtych Jiří22Macoun Vlastimil22
Štolovský Josef22Duda Miroslav04
Řezáč Pavel, Ing.22Jírovec Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:32 Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Zdeněk
Vraník Jan
 
 
Valenta Zdeněk
Heilek Milan
 
 
     3110
2.Ježek Josef
Vraník Pavel
 
 
Sluka Čeněk
Kopecký Karel
 
 
     0311
3.Vaňousek ZdeněkKopecký Karel     2312
4.Vraník PavelHeilek Milan     3122
5.Ježek JosefValenta Zdeněk     3232
6.Vraník JanŠkolník Luboš     3042
7.Vraník PavelKopecký Karel     2343
8.Ježek JosefHeilek Milan     3253
9.Vraník JanSluka Čeněk     3063
10.Vaňousek ZdeněkŠkolník Luboš     1364
11.Ježek JosefKopecký Karel     3174
12.Vraník JanHeilek Milan     3184
13.Vaňousek ZdeněkSluka Čeněk     3194
14.Vraník PavelŠkolník Luboš     2395
15.Vraník JanKopecký Karel     30105
16.Vaňousek ZdeněkHeilek Milan     32115
17.Vraník PavelSluka Čeněk     13116
18.Ježek JosefŠkolník Luboš     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňousek Zdeněk22Kopecký Karel22
Vraník Pavel13Heilek Milan04
Ježek Josef31Valenta Zdeněk01
Vraník Jan40Školník Luboš31
   Sluka Čeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní BousovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Jiří st.
Zajíček Martin
 
 
Niems Dušan
Štolovský Miloslav
 
 
     1301
2.Bezděk Jiří ml.
Pácha Robin
 
 
Novák Kamil
Odstrčilík Tadeáš
 
 
     3111
3.Zajíček MartinNiems Dušan     1312
4.Pácha RobinOdstrčilík Tadeáš     3222
5.Bezděk Jiří st.Novák Kamil     3132
6.Bezděk Jiří ml.Štolovský Miloslav     1333
7.Pácha RobinNiems Dušan     2334
8.Bezděk Jiří st.Odstrčilík Tadeáš     3144
9.Bezděk Jiří ml.Novák Kamil     3254
10.Zajíček MartinŠtolovský Miloslav     3164
11.Bezděk Jiří st.Niems Dušan     1365
12.Bezděk Jiří ml.Odstrčilík Tadeáš     1366
13.Zajíček MartinNovák Kamil     0367
14.Pácha RobinŠtolovský Miloslav     2368
15.Bezděk Jiří ml.Niems Dušan     0369
16.Zajíček MartinOdstrčilík Tadeáš     3179
17.Pácha RobinNovák Kamil     3289
18.Bezděk Jiří st.Štolovský Miloslav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíček Martin22Niems Dušan40
Pácha Robin22Odstrčilík Tadeáš13
Bezděk Jiří st.31Novák Kamil13
Bezděk Jiří ml.13Štolovský Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol OtradoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Polanský Kamil
 
 
Krucký Milan
Peca Antonín
 
 
     2301
2.Charvát Jaroslav st.
Kupský Daniel
 
 
Vokoun Petr
Ginzlová Eva
 
 
     3111
3.Charvát JaroslavVokoun Petr     3121
4.Kupský DanielKrucký Milan     2322
5.Charvát Jaroslav st.Peca Antonín     3132
6.Polanský KamilGinzlová Eva     2333
7.Kupský DanielVokoun Petr     1334
8.Charvát Jaroslav st.Krucký Milan     2335
9.Polanský KamilPeca Antonín     2336
10.Charvát JaroslavGinzlová Eva     3046
11.Charvát Jaroslav st.Vokoun Petr     2347
12.Polanský KamilKrucký Milan     1348
13.Charvát JaroslavPeca Antonín     3058
14.Kupský DanielGinzlová Eva     3068
15.Polanský KamilVokoun Petr     0369
16.Charvát JaroslavKrucký Milan     3179
17.Kupský DanielPeca Antonín     3189
18.Charvát Jaroslav st.Ginzlová Eva     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Jaroslav40Vokoun Petr31
Kupský Daniel22Krucký Milan31
Charvát Jaroslav st.22Peca Antonín13
Polanský Kamil04Ginzlová Eva13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Jan
Šťastný Jindřich
 
 
Čuban Jiří
Procházka Zdeněk
 
 
     3210
2.Dlask Ladislav st.
Haas Václav
 
 
Durdis Petr st.
Potměšil Pavel
 
 
     0311
3.Haas VáclavDurdis Petr st.     3121
4.Dlask Ladislav st.Čuban Jiří     0322
5.Černovský JanProcházka Zdeněk     3232
6.Šťastný JindřichPotměšil Pavel     3042
7.Dlask Ladislav st.Durdis Petr st.     2343
8.Černovský JanČuban Jiří     0344
9.Šťastný JindřichProcházka Zdeněk     3054
10.Haas VáclavPotměšil Pavel     1355
11.Černovský JanDurdis Petr st.     2356
12.Mareš JanČuban Jiří     1357
13.Haas VáclavProcházka Zdeněk     3267
14.Dlask Ladislav st.Potměšil Pavel     3077
15.Mareš JanDurdis Petr st.     1378
16.Haas VáclavČuban Jiří     3088
17.Dlask Ladislav st.Procházka Zdeněk     3198
18.Černovský JanPotměšil Pavel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haas Václav31Durdis Petr st.31
Dlask Ladislav st.22Čuban Jiří31
Černovský Jan22Procházka Zdeněk04
Šťastný Jindřich20Potměšil Pavel13
Mareš Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní StakoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:14 AŠ Mladá Boleslav "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovorka Karel
Niedermertl Zdeněk
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
     2301
2.Sedláček Jan st.
Kouřil Lubomír
 
 
Matějů Václav
Šaněk Pavel
 
 
     3011
3.Kouřil LubomírMatějů Václav     3021
4.Sedláček Jan st.Šádek Jaroslav ml.     3131
5.Niedermertl ZdeněkPejta Petr ml.     3141
6.Hendrych PetrŠaněk Pavel     3051
7.Sedláček Jan st.Matějů Václav     3261
8.Niedermertl ZdeněkŠádek Jaroslav ml.     3071
9.Hendrych PetrPejta Petr ml.     3081
10.Kouřil LubomírŠaněk Pavel     3091
11.Niedermertl ZdeněkMatějů Václav     30101
12.Hendrych PetrŠádek Jaroslav ml.     32111
13.Kouřil LubomírPejta Petr ml.     30121
14.Sedláček Jan st.Šaněk Pavel     30131
15.Hendrych PetrMatějů Václav     31141
16.Kouřil LubomírŠádek Jaroslav ml.     32151
17.Hovorka KarelPejta Petr ml.     32161
18.Niedermertl ZdeněkŠaněk Pavel     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Lubomír40Matějů Václav04
Sedláček Jan st.30Šádek Jaroslav ml.04
Niedermertl Zdeněk40Pejta Petr ml.04
Hendrych Petr40Šaněk Pavel04
Hovorka Karel10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy