Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1714:53 AŠ Mladá Boleslav "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Václav
Jírovec Václav
 
 
Hendrych Petr
Niedermertl Zdeněk
 
 
     1301
2.Macoun Vlastimil
Čech Jiří
 
 
Kouřil Lubomír
Sedláček Jan st.
 
 
     0302
3.Čech JiříKouřil Lubomír     1303
4.Syrový VáclavHendrych Petr     2304
5.Macoun VlastimilNiedermertl Zdeněk     3214
6.Jírovec VáclavSedláček Jan st.     1315
7.Syrový VáclavKouřil Lubomír     0316
8.Macoun VlastimilHendrych Petr     2317
9.Jírovec VáclavNiedermertl Zdeněk     1318
10.Čech JiříSedláček Jan st.WO    0319
11.Macoun VlastimilKouřil Lubomír     03110
12.Jírovec VáclavHendrych Petr     23111
13.Čech JiříNiedermertl ZdeněkWO    03112
14.Syrový VáclavSedláček Jan st.     03113
15.Jírovec VáclavKouřil Lubomír     03114
16.Čech JiříHendrych PetrWO    03115
17.Syrový VáclavNiedermertl Zdeněk     13116
18.Macoun VlastimilSedláček Jan st.     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čech Jiří01Kouřil Lubomír40
Syrový Václav04Hendrych Petr30
Macoun Vlastimil13Niedermertl Zdeněk21
Jírovec Václav04Sedláček Jan st.30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní StakoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:40 Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
Šťastný Jindřich
Černovský Jan
 
 
     3210
2.Matějů Václav
Jonáš Marek st.
 
 
Dlask Ladislav st.
Koloc Jaroslav
 
 
     0311
3.Šádek Jaroslav ml.Koloc Jaroslav     3121
4.Pejta Petr ml.Šťastný Jindřich     1322
5.Jonáš Marek st.Černovský Jan     0323
6.Matějů VáclavDlask Ladislav st.     3033
7.Pejta Petr ml.Koloc Jaroslav     2334
8.Jonáš Marek st.Šťastný Jindřich     2335
9.Matějů VáclavČernovský Jan     0336
10.Šádek Jaroslav ml.Dlask Ladislav st.     3146
11.Jonáš Marek st.Koloc Jaroslav     2347
12.Matějů VáclavŠťastný Jindřich     3057
13.Šádek Jaroslav ml.Černovský Jan     0358
14.Pejta Petr ml.Dlask Ladislav st.     0359
15.Matějů VáclavKoloc Jaroslav     13510
16.Šádek Jaroslav ml.Šťastný Jindřich     32610
17.Pejta Petr ml.Černovský Jan     03611
18.Jonáš Marek st.Dlask Ladislav st.     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav ml.31Koloc Jaroslav31
Pejta Petr ml.04Šťastný Jindřich22
Jonáš Marek st.13Černovský Jan40
Matějů Václav22Dlask Ladislav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol OtradoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37 Sokol Otradovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volf Ivan
Potměšil Pavel
 
 
Charvát Jaroslav
Šmeisser Salvator
 
 
     0301
2.Durdis Petr st.
Čuban Jiří
 
 
Charvát Jaroslav st.
Kupský Daniel
 
 
     3111
3.Potměšil PavelCharvát Jaroslav     0312
4.Durdis Petr st.Kupský Daniel     3022
5.Čuban JiříŠmeisser Salvator     3232
6.Volf IvanCharvát Jaroslav st.     1333
7.Durdis Petr st.Charvát Jaroslav     3143
8.Čuban JiříKupský Daniel     0344
9.Volf IvanŠmeisser Salvator     3054
10.Potměšil PavelCharvát Jaroslav st.     1355
11.Čuban JiříCharvát Jaroslav     2356
12.Volf IvanKupský Daniel     1357
13.Potměšil PavelŠmeisser Salvator     0358
14.Durdis Petr st.Charvát Jaroslav st.     3068
15.Volf IvanCharvát Jaroslav     1369
16.Potměšil PavelKupský Daniel     13610
17.Durdis Petr st.Šmeisser Salvator     13611
18.Čuban JiříCharvát Jaroslav st.     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Potměšil Pavel04Charvát Jaroslav31
Durdis Petr st.31Kupský Daniel31
Čuban Jiří22Šmeisser Salvator22
Volf Ivan13Charvát Jaroslav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41 TTC Josefův Důl "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokoun Petr
Krucký Milan
 
 
Bezděk Jiří ml.
Pácha Robin
 
 
     3110
2.Peca Antonín
Ginzlová Eva
 
 
Bezděk Jiří st.
Zajíček Martin
 
 
     0311
3.Vokoun PetrBezděk Jiří ml.     3021
4.Krucký MilanPácha Robin     3131
5.Ginzlová EvaBezděk Jiří st.     0332
6.Peca AntonínZajíček Martin     2333
7.Krucký MilanBezděk Jiří ml.     3043
8.Ginzlová EvaPácha Robin     0344
9.Peca AntonínBezděk Jiří st.     2345
10.Vokoun PetrZajíček Martin     1346
11.Ginzlová EvaBezděk Jiří ml.     0347
12.Peca AntonínPácha Robin     1348
13.Vokoun PetrBezděk Jiří st.     3258
14.Krucký MilanZajíček Martin     1359
15.Peca AntonínBezděk Jiří ml.     03510
16.Vokoun PetrPácha Robin     32610
17.Krucký MilanBezděk Jiří st.     23611
18.Ginzlová EvaZajíček Martin     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokoun Petr31Bezděk Jiří ml.22
Krucký Milan22Pácha Robin22
Ginzlová Eva13Bezděk Jiří st.31
Peca Antonín04Zajíček Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní BousovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37 Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štolovský Miloslav
Niems Dušan
 
 
Vaňousek Zdeněk
Vraník Jan
 
 
     3010
2.Novák Kamil
Odstrčilík Tadeáš
 
 
Ježek Josef
Vraník Pavel
 
 
     3220
3.Odstrčilík TadeášVaňousek Zdeněk     0321
4.Štolovský MiloslavVraník Jan     0322
5.Niems DušanVraník Pavel     3032
6.Novák KamilJežek Josef     1333
7.Štolovský MiloslavVaňousek Zdeněk     1334
8.Niems DušanVraník Jan     3044
9.Novák KamilVraník Pavel     1345
10.Odstrčilík TadeášJežek Josef     1346
11.Niems DušanVaňousek Zdeněk     3056
12.Novák KamilVraník Jan     0357
13.Odstrčilík TadeášVraník Pavel     1358
14.Štolovský MiloslavJežek Josef     3068
15.Novák KamilVaňousek Zdeněk     0369
16.Odstrčilík TadeášVraník Jan     23610
17.Štolovský MiloslavVraník Pavel     03611
18.Niems DušanJežek Josef     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Odstrčilík Tadeáš04Vaňousek Zdeněk31
Štolovský Miloslav13Vraník Jan31
Niems Dušan40Vraník Pavel31
Novák Kamil04Ježek Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37 TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Zdeněk
Heilek Milan
 
 
Trlida Hubert
Štolovský Josef
 
 
     3110
2.Kopecký Karel
Vyhnánek Jaroslav
 
 
Řezáč Pavel, Ing.
Vyrtych Jiří
 
 
     1311
3.Heilek MilanŘezáč Pavel, Ing.     2312
4.Kopecký KarelVyrtych Jiří     2313
5.Valenta ZdeněkŠtolovský Josef     3123
6.Vyhnánek JaroslavTrlida Hubert     1324
7.Kopecký KarelŘezáč Pavel, Ing.     3234
8.Valenta ZdeněkVyrtych Jiří     3144
9.Vyhnánek JaroslavŠtolovský Josef     2345
10.Heilek MilanTrlida Hubert     3055
11.Valenta ZdeněkŘezáč Pavel, Ing.     1356
12.Vyhnánek JaroslavVyrtych Jiří     0357
13.Heilek MilanŠtolovský Josef     2358
14.Kopecký KarelTrlida Hubert     3168
15.Vyhnánek JaroslavŘezáč Pavel, Ing.     0369
16.Heilek MilanVyrtych Jiří     3179
17.Kopecký KarelŠtolovský Josef     3089
18.Valenta ZdeněkTrlida Hubert     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heilek Milan22Řezáč Pavel, Ing.31
Kopecký Karel31Vyrtych Jiří22
Valenta Zdeněk22Štolovský Josef22
Vyhnánek Jaroslav04Trlida Hubert22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy