Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol OtradoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38 Sokol Otradovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Václav
Syrový Václav
 
 
Charvát Jaroslav
Šmeisser Salvator
 
 
     0301
2.Macoun Vlastimil
Duda Miroslav
 
 
Charvát Jaroslav st.
Kupský Daniel
 
 
     3011
3.Jírovec VáclavCharvát Jaroslav     1312
4.Macoun VlastimilŠmeisser Salvator     3122
5.Syrový VáclavCharvát Jaroslav st.     3032
6.Duda MiroslavKupský Daniel     0333
7.Macoun VlastimilCharvát Jaroslav     1334
8.Syrový VáclavŠmeisser Salvator     3244
9.Duda MiroslavCharvát Jaroslav st.     1345
10.Jírovec VáclavKupský Daniel     2346
11.Syrový VáclavCharvát Jaroslav     0347
12.Duda MiroslavŠmeisser Salvator     0348
13.Jírovec VáclavCharvát Jaroslav st.     3158
14.Macoun VlastimilKupský Daniel     1359
15.Duda MiroslavCharvát Jaroslav     03510
16.Jírovec VáclavŠmeisser Salvator     03511
17.Macoun VlastimilCharvát Jaroslav st.     31611
18.Syrový VáclavKupský Daniel     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírovec Václav13Charvát Jaroslav40
Macoun Vlastimil22Šmeisser Salvator22
Syrový Václav31Charvát Jaroslav st.13
Duda Miroslav04Kupský Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:26 Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černovský Jan
Šťastný Jindřich
 
 
Pácha Robin
Zajíček Martin
 
 
     3010
2.Dlask Ladislav st.
Koloc Jaroslav
 
 
Bezděk Jiří st.
Nevrlý Miroslav
 
 
     3120
3.Koloc JaroslavZajíček Martin     3030
4.Šťastný JindřichPácha Robin     2331
5.Černovský JanNevrlý Miroslav     3041
6.Dlask Ladislav st.Bezděk Jiří st.     3051
7.Šťastný JindřichZajíček Martin     3261
8.Černovský JanPácha Robin     3271
9.Dlask Ladislav st.Nevrlý Miroslav     3081
10.Koloc JaroslavBezděk Jiří st.     3291
11.Černovský JanZajíček Martin     32101
12.Dlask Ladislav st.Pácha Robin     13102
13.Koloc JaroslavNevrlý Miroslav     30112
14.Šťastný JindřichBezděk Jiří st.     23113
15.Dlask Ladislav st.Zajíček Martin     23114
16.Koloc JaroslavPácha Robin     23115
17.Šťastný JindřichNevrlý Miroslav     30125
18.Černovský JanBezděk Jiří st.     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koloc Jaroslav31Zajíček Martin13
Šťastný Jindřich22Pácha Robin31
Černovský Jan40Nevrlý Miroslav04
Dlask Ladislav st.22Bezděk Jiří st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29 AŠ Mladá Boleslav "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Petr
Niedermertl Zdeněk
 
 
Ježek Josef
Vraník Pavel
 
 
     3210
2.Sedláček Jan st.
Kouřil Lubomír
 
 
Vaňousek Zdeněk
Vraník Jan
 
 
     3220
3.Kouřil LubomírVraník Jan     2321
4.Hendrych PetrJežek Josef     3131
5.Niedermertl ZdeněkVraník Pavel     1332
6.Sedláček Jan st.Vaňousek Zdeněk     3242
7.Hendrych PetrVraník Jan     1343
8.Niedermertl ZdeněkJežek Josef     0344
9.Sedláček Jan st.Vraník Pavel     2345
10.Kouřil LubomírVaňousek Zdeněk     3155
11.Niedermertl ZdeněkVraník Jan     1356
12.Sedláček Jan st.Ježek Josef     3066
13.Kouřil LubomírVraník Pavel     3076
14.Hendrych PetrVaňousek Zdeněk     3086
15.Sedláček Jan st.Vraník Jan     3096
16.Kouřil LubomírJežek Josef     30106
17.Hendrych PetrVraník Pavel     03107
18.Niedermertl ZdeněkVaňousek Zdeněk     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouřil Lubomír31Vraník Jan31
Hendrych Petr22Ježek Josef13
Niedermertl Zdeněk13Vraník Pavel31
Sedláček Jan st.31Vaňousek Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní StakoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějů Václav
Jonáš Marek st.
 
 
Trlida Hubert
Vyrtych Jiří
 
 
     0301
2.Pejta Petr ml.
Šádek Jaroslav ml.
 
 
Řezáč Pavel, Ing.
Štolovský Josef
 
 
     2302
3.Šádek Jaroslav ml.Vyrtych Jiří     1303
4.Pejta Petr ml.Štolovský Josef     2304
5.Jonáš Marek st.Řezáč Pavel, Ing.     2305
6.Matějů VáclavTrlida Hubert     3115
7.Pejta Petr ml.Vyrtych Jiří     0316
8.Jonáš Marek st.Štolovský Josef     3026
9.Matějů VáclavŘezáč Pavel, Ing.     0327
10.Šádek Jaroslav ml.Trlida Hubert     3237
11.Jonáš Marek st.Vyrtych Jiří     2338
12.Matějů VáclavŠtolovský Josef     0339
13.Šádek Jaroslav ml.Řezáč Pavel, Ing.     3149
14.Pejta Petr ml.Trlida Hubert     13410
15.Matějů VáclavVyrtych Jiří     31510
16.Šádek Jaroslav ml.Štolovský Josef     30610
17.Pejta Petr ml.Řezáč Pavel, Ing.     03611
18.Jonáš Marek st.Trlida Hubert     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šádek Jaroslav ml.31Vyrtych Jiří31
Pejta Petr ml.04Štolovský Josef22
Jonáš Marek st.22Řezáč Pavel, Ing.31
Matějů Václav22Trlida Hubert13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:24 Sokol Kosmonosy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volf Ivan
Čuban Jiří
 
 
Kopecký Karel
Školník Luboš
 
 
     3210
2.Durdis Petr st.
Zajíček Petr
 
 
Valenta Zdeněk
Sluka Čeněk
 
 
     2311
3.Durdis Petr st.Kopecký Karel     3121
4.Volf IvanŠkolník Luboš     3131
5.Čuban JiříValenta Zdeněk     3041
6.Zajíček PetrSluka Čeněk     3251
7.Volf IvanKopecký Karel     1352
8.Čuban JiříŠkolník Luboš     3062
9.Zajíček PetrValenta Zdeněk     3072
10.Durdis Petr st.Sluka Čeněk     3182
11.Čuban JiříKopecký Karel     3292
12.Zajíček PetrŠkolník Luboš     31102
13.Durdis Petr st.Valenta Zdeněk     31112
14.Volf IvanSluka Čeněk     03113
15.Zajíček PetrKopecký Karel     13114
16.Durdis Petr st.Školník Luboš     31124
17.Volf IvanValenta ZdeněkWO    30134
18.Čuban JiříSluka Čeněk     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Durdis Petr st.40Kopecký Karel22
Volf Ivan12Školník Luboš04
Čuban Jiří40Valenta Zdeněk03
Zajíček Petr31Sluka Čeněk13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní BousovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28 TTC Bělá p.B. "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokoun Petr
Krucký Milan
 
 
Odstrčilík Tadeáš
Novák Kamil
 
 
     3110
2.Kaňka Jakub
Kaňka Luděk ml.
 
 
Niems Dušan
Štolovský Miloslav
 
 
     3120
3.Vokoun PetrOdstrčilík Tadeáš     3030
4.Kaňka Luděk ml.Novák Kamil     3040
5.Kaňka JakubŠtolovský Miloslav     3150
6.Krucký MilanNiems Dušan     0351
7.Kaňka Luděk ml.Odstrčilík Tadeáš     3161
8.Kaňka JakubNovák Kamil     3171
9.Krucký MilanŠtolovský Miloslav     3081
10.Vokoun PetrNiems Dušan     0382
11.Kaňka JakubOdstrčilík Tadeáš     3192
12.Krucký MilanNovák Kamil     0393
13.Vokoun PetrŠtolovský Miloslav     2394
14.Kaňka Luděk ml.Niems Dušan     2395
15.Krucký MilanOdstrčilík Tadeáš     31105
16.Vokoun PetrNovák Kamil     30115
17.Kaňka Luděk ml.Štolovský MiloslavWO    03116
18.Kaňka JakubNiems DušanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokoun Petr22Odstrčilík Tadeáš04
Kaňka Luděk ml.21Novák Kamil13
Kaňka Jakub30Štolovský Miloslav12
Krucký Milan22Niems Dušan30
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy