Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18 TTC STEER Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Vlastimil
Živný Josef
 
 
Bartoň Karel
Trlida Hubert
 
 
     3010
2.Čech Jiří
Jírovec Václav
 
 
Vyrtych Jiří
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
     1311
3.Živný JosefBartoň Karel     3021
4.Macoun VlastimilŘezáč Pavel, Ing.     3131
5.Čech JiříTrlida Hubert     3041
6.Jírovec VáclavVyrtych Jiří     3051
7.Macoun VlastimilBartoň Karel     3161
8.Čech JiříŘezáč Pavel, Ing.     3071
9.Jírovec VáclavTrlida Hubert     3181
10.Živný JosefVyrtych Jiří     3191
11.Čech JiříBartoň Karel     30101
12.Jírovec VáclavŘezáč Pavel, Ing.     23102
13.Živný JosefTrlida Hubert     30112
14.Macoun VlastimilVyrtych Jiří     03113
15.Jírovec VáclavBartoň Karel     30123
16.Živný JosefŘezáč Pavel, Ing.     31133
17.Macoun VlastimilTrlida Hubert     31143
18.Čech JiříVyrtych Jiří     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Živný Josef40Bartoň Karel04
Macoun Vlastimil31Řezáč Pavel, Ing.13
Čech Jiří31Trlida Hubert04
Jírovec Václav31Vyrtych Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:25 AŠ Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Milan
Valenta Zdeněk
 
 

 
 
WO    3010
2.Kopecký Karel
Školník Luboš
 
 
Ježek Josef
Vraník Pavel
 
 
     3020
3.Heilek MilanVraník Jan     2321
4.Valenta ZdeněkJežek Josef     3031
5.Janoušková JitkaVraník Pavel     2332
6.Kopecký KarelWO    3042
7.Valenta ZdeněkVraník Jan     2343
8.Janoušková JitkaJežek Josef     0344
9.Kopecký KarelVraník Pavel     3154
10.Heilek MilanWO    3064
11.Janoušková JitkaVraník Jan     0365
12.Kopecký KarelJežek Josef     3175
13.Heilek MilanVraník Pavel     3285
14.Valenta ZdeněkWO    3095
15.Kopecký KarelVraník Jan     1396
16.Heilek MilanJežek Josef     30106
17.Školník LubošVraník Pavel     23107
18.Janoušková JitkaWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heilek Milan21Vraník Jan40
Valenta Zdeněk11Ježek Josef13
Janoušková Jitka03Vraník Pavel22
Kopecký Karel21   
Školník Luboš01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní BousovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:39 TTC Josefův Důl "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niems Dušan
Štolovský Miloslav
 
 
Zajíček Martin
Pácha Robin
 
 
     3110
2.Novák Kamil
Odstrčilík Tadeáš
 
 
Bezděk Jiří st.
Nevrlý Miroslav
 
 
     0311
3.Odstrčilík TadeášZajíček Martin     1312
4.Štolovský MiloslavPácha Robin     0313
5.Niems DušanNevrlý Miroslav     3023
6.Novák KamilBezděk Jiří st.     0324
7.Štolovský MiloslavZajíček Martin     0325
8.Niems DušanPácha Robin     3135
9.Novák KamilNevrlý Miroslav     0336
10.Jihlavec JanBezděk Jiří st.     0337
11.Niems DušanZajíček Martin     3047
12.Novák KamilPácha Robin     1348
13.Jihlavec JanNevrlý Miroslav     1349
14.Štolovský MiloslavBezděk Jiří st.     3259
15.Novák KamilZajíček Martin     13510
16.Jihlavec JanPácha Robin     13511
17.Štolovský MiloslavNevrlý Miroslav     32611
18.Niems DušanBezděk Jiří st.     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Odstrčilík Tadeáš01Zajíček Martin31
Štolovský Miloslav22Pácha Robin31
Niems Dušan40Nevrlý Miroslav22
Novák Kamil04Bezděk Jiří st.22
Jihlavec Jan03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol OtradoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:21 TTC Bělá p.B. "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Jakub
Kaňka Luděk ml.
 
 
Charvát Jaroslav
Šmeisser Salvator
 
 
     3010
2.Krucký Milan
Vokoun Petr
 
 
Charvát Jaroslav st.
Mrázek Ladislav
 
 
     3020
3.Vokoun PetrCharvát Jaroslav     3030
4.Kaňka JakubŠmeisser Salvator     3040
5.Kaňka Luděk ml.Charvát Jaroslav st.     3050
6.Krucký MilanMrázek Ladislav     3160
7.Kaňka JakubCharvát Jaroslav     3170
8.Kaňka Luděk ml.Šmeisser Salvator     2371
9.Krucký MilanCharvát Jaroslav st.     2372
10.Vokoun PetrMrázek Ladislav     3082
11.Kaňka Luděk ml.Charvát Jaroslav     3092
12.Krucký MilanŠmeisser Salvator     1393
13.Vokoun PetrCharvát Jaroslav st.     30103
14.Kaňka JakubMrázek Ladislav     30113
15.Krucký MilanCharvát Jaroslav     03114
16.Vokoun PetrŠmeisser Salvator     03115
17.Kaňka JakubCharvát Jaroslav st.     31125
18.Kaňka Luděk ml.Mrázek Ladislav     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokoun Petr31Charvát Jaroslav13
Kaňka Jakub40Šmeisser Salvator31
Kaňka Luděk ml.22Charvát Jaroslav st.13
Krucký Milan13Mrázek Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37 Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Jiří
Procházka Zdeněk
 
 
Černovský Jan
Šťastný Jindřich
 
 
     3010
2.Durdis Petr st.
Zajíček Petr
 
 
Dlask Ladislav st.
Knobloch Pavel
 
 
     3220
3.Zajíček PetrŠťastný Jindřich     1321
4.Durdis Petr st.Knobloch Pavel     2322
5.Čuban JiříČernovský Jan     2323
6.Volf IvanDlask Ladislav st.     0324
7.Durdis Petr st.Šťastný Jindřich     2325
8.Čuban JiříKnobloch Pavel     2326
9.Volf IvanČernovský Jan     0327
10.Zajíček PetrDlask Ladislav st.     3137
11.Čuban Jiř튝astný Jindřich     3047
12.Volf IvanKnobloch Pavel     3157
13.Procházka ZdeněkČernovský Jan     1358
14.Durdis Petr st.Dlask Ladislav st.     3168
15.Volf IvanŠťastný Jindřich     2369
16.Procházka ZdeněkKnobloch Pavel     3079
17.Durdis Petr st.Černovský Jan     3289
18.Čuban JiříDlask Ladislav st.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Petr11Šťastný Jindřich31
Durdis Petr st.22Knobloch Pavel22
Čuban Jiří13Černovský Jan31
Volf Ivan13Dlask Ladislav st.22
Procházka Zdeněk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní StakoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49 AŠ Mladá Boleslav "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
Kouřil Lubomír
Rosca David
 
 
     1301
2.Matějů Václav
Kopal Miroslav
 
 
Sedláček Jan st.
Hendrych Petr
 
 
     0302
3.Kopal MiroslavKouřil Lubomír     0303
4.Šádek Jaroslav ml.Sedláček Jan st.     1304
5.Pejta Petr ml.Hendrych Petr     1305
6.Matějů VáclavNiedermertl Zdeněk     1306
7.Šádek Jaroslav ml.Kouřil Lubomír     0307
8.Pejta Petr ml.Sedláček Jan st.     3117
9.Matějů VáclavHendrych Petr     2318
10.Kopal MiroslavNiedermertl Zdeněk     0319
11.Pejta Petr ml.Kouřil Lubomír     03110
12.Matějů VáclavSedláček Jan st.     13111
13.Kopal MiroslavHendrych Petr     13112
14.Šádek Jaroslav ml.Niedermertl Zdeněk     03113
15.Matějů VáclavRosca David     30213
16.Kopal MiroslavSedláček Jan st.     03214
17.Šádek Jaroslav ml.Hendrych Petr     03215
18.Pejta Petr ml.Niedermertl Zdeněk     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopal Miroslav04Kouřil Lubomír30
Šádek Jaroslav ml.04Sedláček Jan st.31
Pejta Petr ml.13Hendrych Petr40
Matějů Václav13Niedermertl Zdeněk40
   Rosca David01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy