Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:46 TTC Josefův Důl "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Václav
Jírovec Václav
 
 
Pácha Robin
Zajíček Martin
 
 
     1301
2.Macoun Vlastimil
Marek Jiří
 
 
Bezděk Jiří st.
Nevrlý Miroslav
 
 
     2302
3.Marek JiříZajíček Martin     0303
4.Syrový VáclavPácha Robin     2304
5.Macoun VlastimilNevrlý Miroslav     1305
6.Jírovec VáclavBezděk Jiří st.     1306
7.Syrový VáclavZajíček Martin     3216
8.Macoun VlastimilPácha Robin     1317
9.Jírovec VáclavNevrlý Miroslav     3027
10.Marek JiříBezděk Jiří st.     0328
11.Macoun VlastimilZajíček Martin     0329
12.Jírovec VáclavPácha Robin     13210
13.Marek JiříNevrlý Miroslav     03211
14.Syrový VáclavBezděk Jiří st.     32311
15.Jírovec VáclavZajíček Martin     23312
16.Marek JiříPácha Robin     23313
17.Syrový VáclavNevrlý Miroslav     31413
18.Macoun VlastimilBezděk Jiří st.     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Jiří04Zajíček Martin31
Syrový Václav31Pácha Robin40
Macoun Vlastimil13Nevrlý Miroslav22
Jírovec Václav13Bezděk Jiří st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol OtradoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34 Sokol Otradovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Šmeisser Salvator
 
 
Ježek Josef
Vaňousek Zdeněk
 
 
     3010
2.Charvát Jaroslav st.
Kupský Daniel
 
 
Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 
     3220
3.Charvát JaroslavVraník Jan     3030
4.Šmeisser SalvatorJežek Josef     3140
5.Kupský DanielVraník Pavel     2341
6.Charvát Jaroslav st.Vaňousek Zdeněk     1342
7.Šmeisser SalvatorVraník Jan     1343
8.Kupský DanielJežek Josef     3053
9.Charvát Jaroslav st.Vraník Pavel     1354
10.Charvát JaroslavVaňousek Zdeněk     3264
11.Kupský DanielVraník Jan     0365
12.Jelínek MilošJežek Josef     1366
13.Charvát JaroslavVraník Pavel     3176
14.Šmeisser SalvatorVaňousek Zdeněk     3086
15.Jelínek MilošVraník Jan     1387
16.Charvát JaroslavJežek Josef     3297
17.Šmeisser SalvatorVraník Pavel     32107
18.Kupský DanielVaňousek Zdeněk     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Jaroslav40Vraník Jan31
Šmeisser Salvator31Ježek Josef13
Kupský Daniel13Vraník Pavel22
Charvát Jaroslav st.02Vaňousek Zdeněk22
Jelínek Miloš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24 Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Jindřich
Černovský Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Koloc Jaroslav
Dlask Ladislav st.
 
 
Štolovský Josef
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
     1311
3.Koloc JaroslavWO    3021
4.Šťastný JindřichŘezáč Pavel, Ing.     0322
5.Černovský JanŠtolovský Josef     3032
6.Dlask Ladislav st.Vyrtych Jiří     3142
7.Šťastný JindřichWO    3052
8.Černovský JanŘezáč Pavel, Ing.     0353
9.Dlask Ladislav st.Štolovský Josef     3263
10.Koloc JaroslavVyrtych Jiří     3173
11.Černovský JanWO    3083
12.Dlask Ladislav st.Řezáč Pavel, Ing.     3293
13.Koloc JaroslavŠtolovský Josef     32103
14.Šťastný JindřichVyrtych Jiří     30113
15.Dlask Ladislav st.WO    30123
16.Koloc JaroslavŘezáč Pavel, Ing.     23124
17.Šťastný JindřichŠtolovský Josef     31134
18.Černovský JanVyrtych Jiří     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koloc Jaroslav21Řezáč Pavel, Ing.31
Šťastný Jindřich21Štolovský Josef04
Černovský Jan12Vyrtych Jiří13
Dlask Ladislav st.30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisudo 01. 01. 1970 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29 AŠ Mladá Boleslav "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Niedermertl Zdeněk
 
 
Kopecký Karel
Vyhnánek Jaroslav
 
 
     3210
2.Kouřil Lubomír
Rosca David
 
 
Antoš Petr
Kovařík Tomáš
 
 
     2311
3.Kouřil LubomírKopecký Karel     3121
4.Sedláček Jan st.Antoš Petr     3131
5.Rosca DavidVyhnánek Jaroslav     3141
6.Niedermertl ZdeněkKovařík Tomáš     3051
7.Sedláček Jan st.Kopecký Karel     1352
8.Rosca DavidAntoš Petr     0353
9.Niedermertl ZdeněkVyhnánek Jaroslav     3063
10.Kouřil LubomírKovařík Tomáš     3173
11.Rosca DavidKopecký Karel     0374
12.Niedermertl ZdeněkAntoš Petr     2375
13.Kouřil LubomírVyhnánek Jaroslav     3185
14.Sedláček Jan st.Kovařík Tomáš     3095
15.Niedermertl ZdeněkKopecký Karel     0396
16.Kouřil LubomírAntoš Petr     31106
17.Sedláček Jan st.Vyhnánek Jaroslav     30116
18.Sucharda DavidKovařík Tomáš     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Lubomír40Kopecký Karel31
Sedláček Jan st.31Antoš Petr22
Rosca David12Vyhnánek Jaroslav04
Niedermertl Zdeněk22Kovařík Tomáš13
Sucharda David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní StakoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní BousovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30 SK Dolní Stakory

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Marek st.
Matějů Václav
 
 
Štolovský Miloslav
Niems Dušan
 
 
     0301
2.Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
Odstrčilík Tadeáš
Novák Kamil
 
 
     3111
3.Pejta Petr ml.Odstrčilík Tadeáš     0312
4.Šádek Jaroslav ml.Novák Kamil     3022
5.Jonáš Marek st.Štolovský Miloslav     1323
6.Matějů VáclavNiems Dušan     1324
7.Šádek Jaroslav ml.Odstrčilík Tadeáš     3034
8.Jonáš Marek st.Novák Kamil     3144
9.Matějů VáclavŠtolovský Miloslav     2345
10.Pejta Petr ml.Niems Dušan     1346
11.Jonáš Marek st.Odstrčilík Tadeáš     3056
12.Matějů VáclavNovák Kamil     3066
13.Pejta Petr ml.Štolovský Miloslav     3176
14.Šádek Jaroslav ml.Niems Dušan     1377
15.Matějů VáclavOdstrčilík Tadeáš     3287
16.Pejta Petr ml.Novák Kamil     3297
17.Šádek Jaroslav ml.Štolovský Miloslav     30107
18.Jonáš Marek st.Niems Dušan     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pejta Petr ml.22Odstrčilík Tadeáš13
Šádek Jaroslav ml.31Novák Kamil04
Jonáš Marek st.31Štolovský Miloslav22
Matějů Václav22Niems Dušan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31 Sokol Kosmonosy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volf Ivan
Zajíček Petr
 
 
Vokoun Petr
Krucký Milan
 
 
     2301
2.Procházka Zdeněk
Čuban Jiří
 
 
Peca Antonín
Dohnalík Leoš
 
 
     3011
3.Volf IvanVokoun Petr     0312
4.Zajíček PetrKrucký Milan     3122
5.Čuban JiříPeca Antonín     3132
6.Procházka ZdeněkDohnalík Leoš     3142
7.Zajíček PetrVokoun Petr     3152
8.Čuban JiříKrucký Milan     2353
9.Procházka ZdeněkPeca Antonín     1354
10.Volf IvanDohnalík Leoš     3264
11.Čuban JiříVokoun Petr     1365
12.Procházka ZdeněkKrucký Milan     3275
13.Volf IvanPeca Antonín     3085
14.Zajíček PetrDohnalík Leoš     3095
15.Procházka ZdeněkVokoun Petr     0396
16.Volf IvanKrucký Milan     0397
17.Zajíček PetrPeca Antonín     30107
18.Potměšil PavelDohnalík Leoš     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volf Ivan22Vokoun Petr31
Zajíček Petr40Krucký Milan22
Čuban Jiří12Peca Antonín13
Procházka Zdeněk22Dohnalík Leoš04
Potměšil Pavel10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy