Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volf Ivan
Potměšil Pavel
 
 
Syrový Václav
Jírovec Václav
 
 
     3210
2.Čuban Jiří
Procházka Zdeněk
 
 
Macoun Vlastimil
Čech Jiří
 
 
     3120
3.Potměšil PavelSyrový Václav     0321
4.Procházka ZdeněkMacoun Vlastimil     3131
5.Volf IvanJírovec Václav     3141
6.Čuban JiříČech Jiří     3051
7.Procházka ZdeněkSyrový Václav     3161
8.Volf IvanMacoun Vlastimil     0362
9.Čuban JiříJírovec Václav     3072
10.Potměšil PavelČech Jiří     1373
11.Volf IvanSyrový Václav     0374
12.Čuban JiříMacoun Vlastimil     3084
13.Potměšil PavelJírovec Václav     0385
14.Procházka ZdeněkČech Jiří     2386
15.Čuban JiříSyrový Václav     2387
16.Potměšil PavelMacoun Vlastimil     1388
17.Procházka ZdeněkJírovec Václav     0389
18.Volf IvanČech Jiří     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Potměšil Pavel04Syrový Václav31
Procházka Zdeněk22Macoun Vlastimil22
Volf Ivan22Jírovec Václav22
Čuban Jiří31Čech Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní StakoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25 TTC Bělá p.B. "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokoun Petr
Krucký Milan
 
 
Kopal Miroslav
Matějů Václav
 
 
     3010
2.Kaňka Jakub
Balog Josef
 
 
Pejta Petr ml.
Šádek Jaroslav ml.
 
 
     3020
3.Vokoun PetrMatějů Václav     3030
4.Kaňka JakubŠádek Jaroslav ml.     3140
5.Krucký MilanKopal Miroslav     3050
6.Balog JosefPejta Petr ml.     2351
7.Kaňka JakubMatějů Václav     3261
8.Krucký MilanŠádek Jaroslav ml.     1362
9.Balog JosefKopal Miroslav     3072
10.Vokoun PetrPejta Petr ml.     1373
11.Krucký MilanMatějů Václav     3083
12.Balog JosefŠádek Jaroslav ml.     1384
13.Vokoun PetrKopal Miroslav     0385
14.Kaňka JakubPejta Petr ml.     3095
15.Balog JosefMatějů Václav     32105
16.Vokoun PetrŠádek Jaroslav ml.     32115
17.Kaňka JakubKopal Miroslav     32125
18.Krucký MilanPejta Petr ml.     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokoun Petr22Matějů Václav04
Kaňka Jakub40Šádek Jaroslav ml.22
Krucký Milan31Kopal Miroslav13
Balog Josef22Pejta Petr ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní BousovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47 AŠ Mladá Boleslav "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niems Dušan
Odstrčilík Tadeáš
 
 
Sedláček Jan st.
Kouřil Lubomír
 
 
     1301
2.Štolovský Miloslav
Novák Kamil
 
 
Hendrych Petr
Niedermertl Zdeněk
 
 
     0302
3.Odstrčilík TadeášKouřil Lubomír     1303
4.Novák KamilHendrych Petr     1304
5.Niems DušanNiedermertl Zdeněk     3014
6.Štolovský MiloslavSedláček Jan st.     1315
7.Novák KamilKouřil Lubomír     0316
8.Niems DušanHendrych Petr     3226
9.Štolovský MiloslavNiedermertl Zdeněk     0327
10.Odstrčilík TadeášSedláček Jan st.     0328
11.Niems DušanKouřil Lubomír     2329
12.Štolovský MiloslavHendrych Petr     03210
13.Odstrčilík TadeášNiedermertl Zdeněk     03211
14.Novák KamilSedláček Jan st.     03212
15.Štolovský MiloslavKouřil Lubomír     03213
16.Odstrčilík TadeášHendrych Petr     03214
17.Novák KamilNiedermertl Zdeněk     03215
18.Niems DušanSedláček Jan st.WO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Odstrčilík Tadeáš04Kouřil Lubomír40
Novák Kamil04Hendrych Petr31
Niems Dušan21Niedermertl Zdeněk31
Štolovský Miloslav04Sedláček Jan st.30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Zdeněk
Heilek Milan
 
 
Hajlich David
Černovský Pavel
 
 
     3110
2.Matlas Jiří
Vyhnánek Jaroslav
 
 
Šťastný Jindřich
Černovský Jan
 
 
     1311
3.Kopecký KarelŠťastný Jindřich     2312
4.Vyhnánek JaroslavDlask Ladislav st.     1313
5.Valenta ZdeněkČernovský Pavel     3023
6.Heilek MilanHajlich David     3133
7.Vyhnánek JaroslavŠťastný Jindřich     1334
8.Valenta ZdeněkDlask Ladislav st.     2335
9.Heilek MilanČernovský Pavel     3045
10.Kopecký KarelHajlich David     3055
11.Valenta ZdeněkŠťastný Jindřich     1356
12.Matlas JiříDlask Ladislav st.     1357
13.Kopecký KarelČernovský Pavel     3267
14.Vyhnánek JaroslavHajlich David     3277
15.Matlas Jiř튝astný Jindřich     1378
16.Kopecký KarelDlask Ladislav st.     3188
17.Vyhnánek JaroslavČernovský Jan     1389
18.Valenta ZdeněkHajlich David     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopecký Karel31Šťastný Jindřich40
Vyhnánek Jaroslav13Dlask Ladislav st.31
Valenta Zdeněk22Černovský Pavel03
Heilek Milan20Hajlich David04
Matlas Jiří02Černovský Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol OtradoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:33 TJ Plazy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trlida Hubert
Vyrtych Jiří
 
 
Charvát Jaroslav
Jelínek Miloš
 
 
     3210
2.Řezáč Pavel, Ing.
Štolovský Josef
 
 
Charvát Jaroslav st.
Kupský Daniel
 
 
     3020
3.Vyrtych JiříCharvát Jaroslav     0321
4.Štolovský JosefKupský Daniel     2322
5.Trlida HubertCharvát Jaroslav st.     3232
6.Řezáč Pavel, Ing.Jelínek Miloš     3042
7.Štolovský JosefCharvát Jaroslav     1343
8.Trlida HubertKupský Daniel     2344
9.Řezáč Pavel, Ing.Charvát Jaroslav st.     3154
10.Vyrtych JiříJelínek Miloš     3264
11.Trlida HubertCharvát Jaroslav     0365
12.Řezáč Pavel, Ing.Kupský Daniel     3175
13.Vyrtych JiříCharvát Jaroslav st.     3085
14.Štolovský JosefJelínek Miloš     3295
15.Řezáč Pavel, Ing.Charvát Jaroslav     2396
16.Vyrtych JiříKupský Daniel     32106
17.Štolovský JosefCharvát Jaroslav st.     31116
18.Trlida HubertJelínek Miloš     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyrtych Jiří31Charvát Jaroslav40
Štolovský Josef22Kupský Daniel22
Trlida Hubert22Charvát Jaroslav st.04
Řezáč Pavel, Ing.31Jelínek Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:27 Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Zdeněk
Vraník Jan
 
 
Pácha Robin
Zajíček Martin
 
 
     3210
2.Ježek Josef
Vraník Pavel
 
 
Bezděk Jiří st.
Bezděk Jiří ml.
 
 
     3120
3.Vraník JanZajíček Martin     3030
4.Vaňousek ZdeněkPácha Robin     3240
5.Vraník PavelBezděk Jiří ml.     3150
6.Ježek JosefBezděk Jiří st.     3260
7.Vaňousek ZdeněkZajíček Martin     0361
8.Vraník PavelPácha Robin     0362
9.Ježek JosefBezděk Jiří ml.     3172
10.Vraník JanBezděk Jiří st.     3282
11.Vraník PavelZajíček Martin     3192
12.Ježek JosefPácha Robin     31102
13.Vraník JanBezděk Jiří ml.     31112
14.Vaňousek ZdeněkBezděk Jiří st.     03113
15.Ježek JosefZajíček Martin     31123
16.Vraník JanPácha Robin     30133
17.Vaňousek ZdeněkBezděk Jiří ml.     31143
18.Vraník PavelBezděk Jiří st.     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraník Jan40Zajíček Martin13
Vaňousek Zdeněk22Pácha Robin13
Vraník Pavel31Bezděk Jiří ml.04
Ježek Josef40Bezděk Jiří st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy