Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37 Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Václav
Jírovec Václav
 
 
Ježek Josef
Vraník Pavel
 
 
     3110
2.Čech Jiří
Macoun Vlastimil
 
 
Vaňousek Zdeněk
Vraník Jan
 
 
     0311
3.Čech JiříVraník Jan     0312
4.Syrový VáclavJežek Josef     2313
5.Macoun VlastimilVraník Pavel     1314
6.Jírovec VáclavVaňousek Zdeněk     2315
7.Syrový VáclavVraník Jan     2316
8.Macoun VlastimilJežek Josef     3126
9.Jírovec VáclavVraník Pavel     3236
10.Čech JiříVaňousek Zdeněk     3146
11.Macoun VlastimilVraník Jan     0347
12.Jírovec VáclavJežek Josef     2348
13.Čech JiříVraník Pavel     3058
14.Syrový VáclavVaňousek Zdeněk     3168
15.Jírovec VáclavVraník Jan     1369
16.Čech JiříJežek Josef     13610
17.Syrový VáclavVraník Pavel     30710
18.Macoun VlastimilVaňousek Zdeněk     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Jiří22Vraník Jan40
Syrový Václav22Ježek Josef31
Macoun Vlastimil22Vraník Pavel13
Jírovec Václav13Vaňousek Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 TTC Josefův Důl "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pácha Robin
Bezděk Jiří ml.
 
 
Trlida Hubert
Vyrtych Jiří
 
 
     3210
2.Bezděk Jiří st.
Ďurfina Karel
 
 
Řezáč Pavel, Ing.
Štolovský Josef
 
 
     0311
3.Pácha RobinVyrtych Jiří     3221
4.Bezděk Jiří st.Řezáč Pavel, Ing.     3031
5.Bezděk Jiří ml.Trlida Hubert     3141
6.Ďurfina KarelŠtolovský Josef     1342
7.Bezděk Jiří st.Vyrtych Jiří     1343
8.Bezděk Jiří ml.Řezáč Pavel, Ing.     3153
9.Ďurfina KarelTrlida Hubert     3163
10.Pácha RobinŠtolovský Josef     3073
11.Bezděk Jiří ml.Vyrtych Jiří     1374
12.Ďurfina KarelŘezáč Pavel, Ing.     1375
13.Pácha RobinTrlida Hubert     1376
14.Bezděk Jiří st.Štolovský Josef     3086
15.Ďurfina KarelVyrtych Jiří     1387
16.Pácha RobinŘezáč Pavel, Ing.     2388
17.Bezděk Jiří st.Trlida Hubert     3098
18.Bezděk Jiří ml.Štolovský Josef     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pácha Robin22Vyrtych Jiří31
Bezděk Jiří st.31Řezáč Pavel, Ing.22
Bezděk Jiří ml.31Trlida Hubert13
Ďurfina Karel13Štolovský Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol OtradoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28 Sokol Otradovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Šmeisser Salvator
 
 
Školník Luboš
Vyhnánek Jaroslav
 
 
     3010
2.Kupský Daniel
Jelínek Miloš
 
 
Sluka Čeněk
Kopecký Karel
 
 
     1311
3.Charvát JaroslavKopecký Karel     3021
4.Šmeisser SalvatorŠkolník Luboš     1322
5.Kupský DanielSluka Čeněk     2323
6.Jelínek MilošVyhnánek Jaroslav     3233
7.Šmeisser SalvatorKopecký Karel     2334
8.Kupský DanielŠkolník Luboš     0335
9.Jelínek MilošSluka Čeněk     0336
10.Charvát JaroslavVyhnánek Jaroslav     3046
11.Kupský DanielKopecký Karel     3156
12.Jelínek MilošŠkolník Luboš     3266
13.Charvát JaroslavSluka Čeněk     3076
14.Šmeisser SalvatorVyhnánek Jaroslav     3086
15.Jelínek MilošKopecký Karel     1387
16.Charvát JaroslavŠkolník Luboš     3097
17.Šmeisser SalvatorSluka Čeněk     32107
18.Kupský DanielVyhnánek Jaroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Jaroslav40Kopecký Karel22
Šmeisser Salvator22Školník Luboš22
Kupský Daniel22Sluka Čeněk22
Jelínek Miloš22Vyhnánek Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní BousovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:31 Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Josef
Dlask Ladislav st.
 
 
Štolovský Miloslav
Niems Dušan
 
 
     3210
2.Černovský Jan
Šťastný Jindřich
 
 
Novák Kamil
Odstrčilík Tadeáš
 
 
     3220
3.Šťastný JindřichOdstrčilík Tadeáš     3030
4.Dlask Ladislav st.Novák Kamil     3140
5.Černovský JanŠtolovský Miloslav     3150
6.Haas VáclavNiems Dušan     1351
7.Dlask Ladislav st.Odstrčilík Tadeáš     3161
8.Černovský JanNovák Kamil     3171
9.Haas VáclavŠtolovský Miloslav     0372
10.Šťastný JindřichNiems Dušan     1373
11.Černovský JanOdstrčilík Tadeáš     3183
12.Stránský JosefNovák Kamil     3093
13.Šťastný JindřichŠtolovský Miloslav     32103
14.Dlask Ladislav st.Niems Dušan     23104
15.Stránský JosefOdstrčilík Tadeáš     13105
16.Šťastný JindřichNovák Kamil     30115
17.Dlask Ladislav st.Štolovský Miloslav     32125
18.Černovský JanNiems Dušan     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Jindřich31Odstrčilík Tadeáš13
Dlask Ladislav st.31Novák Kamil04
Černovský Jan31Štolovský Miloslav13
Haas Václav02Niems Dušan40
Stránský Josef11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21 AŠ Mladá Boleslav "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovorka Karel
Niedermertl Zdeněk
 
 
Vokoun Petr
Krucký Milan
 
 
     1301
2.Hendrych Petr
Kouřil Lubomír
 
 
Peca Antonín
Ginzlová Eva
 
 
     3011
3.Kouřil LubomírVokoun Petr     3021
4.Hendrych PetrKrucký Milan     3231
5.Niedermertl ZdeněkPeca Antonín     3141
6.Hovorka KarelGinzlová Eva     3051
7.Hendrych PetrVokoun Petr     3161
8.Niedermertl ZdeněkKrucký Milan     1362
9.Hovorka KarelPeca Antonín     1363
10.Kouřil LubomírGinzlová Eva     3073
11.Niedermertl ZdeněkVokoun Petr     3283
12.Sucharda DavidKrucký Milan     0384
13.Kouřil LubomírPeca Antonín     3094
14.Hendrych PetrGinzlová Eva     30104
15.Sucharda DavidVokoun Petr     03105
16.Kouřil LubomírKrucký Milan     30115
17.Hendrych PetrPeca Antonín     30125
18.Niedermertl ZdeněkGinzlová Eva     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouřil Lubomír40Vokoun Petr13
Hendrych Petr40Krucký Milan22
Niedermertl Zdeněk31Peca Antonín13
Hovorka Karel11Ginzlová Eva04
Sucharda David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní StakoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37 Sokol Kosmonosy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejta Petr ml.
Kopal Jaroslav
 
 
Durdis Petr st.
Volf Ivan
 
 
     3210
2.Kopal Miroslav
Matějů Václav
 
 
Čuban Jiří
Černý Jaroslav
 
 
     3020
3.Pejta Petr ml.Durdis Petr st.     0321
4.Kopal MiroslavČerný Jaroslav     3031
5.Kopal JaroslavČuban Jiří     1332
6.Matějů VáclavVolf Ivan     3142
7.Kopal MiroslavDurdis Petr st.     3252
8.Kopal JaroslavČerný Jaroslav     3062
9.Matějů VáclavČuban Jiří     2363
10.Pejta Petr ml.Volf Ivan     0364
11.Kopal JaroslavDurdis Petr st.     1365
12.Matějů VáclavČerný Jaroslav     3075
13.Pejta Petr ml.Čuban Jiří     2376
14.Kopal MiroslavVolf Ivan     0377
15.Matějů VáclavDurdis Petr st.     2378
16.Pejta Petr ml.Černý Jaroslav     3288
17.Kopal MiroslavČuban Jiří     2389
18.Kopal JaroslavVolf Ivan     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pejta Petr ml.13Durdis Petr st.31
Kopal Miroslav22Černý Jaroslav04
Kopal Jaroslav13Čuban Jiří40
Matějů Václav22Volf Ivan31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy