Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Rosca David
 
 
Čech Jiří
Jírovec Václav
 
 
     3010
2.Niedermertl Zdeněk
Sedláček Jan st.
 
 
Macoun Vlastimil
Živný Josef
 
 
     3020
3.Kouřil LubomírŽivný Josef     3230
4.Sedláček Jan st.Čech Jiří     3040
5.Niedermertl ZdeněkMacoun Vlastimil     3250
6.Sucharda DavidJírovec Václav     0351
7.Sedláček Jan st.Živný Josef     2352
8.Niedermertl ZdeněkČech Jiří     1353
9.Sucharda DavidMacoun Vlastimil     0354
10.Kouřil LubomírJírovec Václav     3064
11.Niedermertl ZdeněkŽivný Josef     0365
12.Sucharda DavidČech Jiří     1366
13.Kouřil LubomírMacoun Vlastimil     3176
14.Sedláček Jan st.Jírovec Václav     1377
15.Rosca DavidŽivný Josef     0378
16.Kouřil LubomírČech Jiří     3088
17.Sedláček Jan st.Macoun Vlastimil     3098
18.Niedermertl ZdeněkJírovec Václav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouřil Lubomír40Živný Josef31
Sedláček Jan st.22Čech Jiří22
Niedermertl Zdeněk13Macoun Vlastimil13
Sucharda David03Jírovec Václav31
Rosca David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní StakoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25 Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Pavel
Dlask Ladislav st.
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
     3110
2.Černovský Jan
Šťastný Jindřich
 
 
Kopal Jaroslav
Matějů Václav
 
 
     3020
3.Šťastný JindřichMatějů Václav     2321
4.Knobloch PavelŠádek Jaroslav ml.     3031
5.Černovský JanPejta Petr ml.     3241
6.Dlask Ladislav st.Kopal Jaroslav     3151
7.Knobloch PavelMatějů Václav     1352
8.Černovský JanŠádek Jaroslav ml.     3262
9.Dlask Ladislav st.Pejta Petr ml.     3072
10.Šťastný JindřichKopal Jaroslav     3082
11.Černovský JanMatějů Václav     2383
12.Dlask Ladislav st.Šádek Jaroslav ml.     3293
13.Šťastný JindřichPejta Petr ml.     31103
14.Knobloch PavelKopal Jaroslav     30113
15.Dlask Ladislav st.Matějů Václav     03114
16.Šťastný JindřichŠádek Jaroslav ml.     32124
17.Knobloch PavelPejta Petr ml.     31134
18.Černovský JanKopal Jaroslav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Jindřich31Matějů Václav40
Knobloch Pavel31Šádek Jaroslav ml.04
Černovský Jan31Pejta Petr ml.04
Dlask Ladislav st.31Kopal Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol OtradoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:45 Sokol Kosmonosy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žerava Miroslav
Jelínek Miloš
 
 
Volf Ivan
Černý Jaroslav
 
 
     2301
2.Polanský Kamil
Mrázek Ladislav
 
 
Čuban Jiří
Procházka Zdeněk
 
 
     0302
3.Jelínek MilošZajíček Petr     1303
4.Charvát Jaroslav st.Procházka Zdeněk     0304
5.Polanský KamilVolf Ivan     0305
6.Mrázek LadislavČuban Jiří     0306
7.Charvát Jaroslav st.Zajíček Petr     3216
8.Polanský KamilProcházka Zdeněk     0317
9.Mrázek LadislavVolf Ivan     3227
10.Jelínek MilošČuban Jiří     0328
11.Polanský KamilZajíček Petr     0329
12.Mrázek LadislavProcházka Zdeněk     03210
13.Jelínek MilošVolf Ivan     03211
14.Charvát Jaroslav st.Černý Jaroslav     32311
15.Mrázek LadislavZajíček Petr     03312
16.Jelínek MilošProcházka Zdeněk     13313
17.Charvát Jaroslav st.Volf Ivan     30413
18.Polanský KamilČerný Jaroslav     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jelínek Miloš04Zajíček Petr31
Charvát Jaroslav st.31Procházka Zdeněk40
Polanský Kamil13Volf Ivan22
Mrázek Ladislav13Čuban Jiří20
   Černý Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:38 TTC Josefův Důl "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pácha Robin
Bezděk Jiří ml.
 
 
Peca Antonín
Ginzlová Eva
 
 
     3210
2.Bezděk Jiří st.
Ďurfina Karel
 
 
Vokoun Petr
Krucký Milan
 
 
     0311
3.Bezděk Jiří ml.Vokoun Petr     3221
4.Pácha RobinPeca Antonín     3231
5.Ďurfina KarelGinzlová Eva     1332
6.Bezděk Jiří st.Krucký Milan     3142
7.Pácha RobinVokoun Petr     3252
8.Ďurfina KarelPeca Antonín     2353
9.Bezděk Jiří st.Ginzlová Eva     3263
10.Bezděk Jiří ml.Krucký Milan     0364
11.Ďurfina KarelVokoun Petr     3274
12.Bezděk Jiří st.Peca Antonín     3084
13.Bezděk Jiří ml.Ginzlová Eva     3294
14.Pácha RobinKrucký Milan     31104
15.Bezděk Jiří st.Vokoun Petr     13105
16.Bezděk Jiří ml.Peca Antonín     32115
17.Pácha RobinGinzlová Eva     32125
18.Ďurfina KarelKrucký Milan     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezděk Jiří ml.31Vokoun Petr13
Pácha Robin40Peca Antonín13
Ďurfina Karel13Ginzlová Eva13
Bezděk Jiří st.31Krucký Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní BousovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:26 Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Josef
Vraník Pavel
 
 
Štolovský Miloslav
Niems Dušan
 
 
     3110
2.Vraník Jan
Pečenka Vladimír
 
 
Novák Kamil
Odstrčilík Tadeáš
 
 
     3220
3.Ježek JosefOdstrčilík Tadeáš     3030
4.Vraník PavelNovák Kamil     3040
5.Vraník JanŠtolovský Miloslav     3050
6.Pečenka VladimírNiems Dušan     0351
7.Vraník PavelOdstrčilík Tadeáš     3061
8.Vraník JanNovák Kamil     3071
9.Pečenka VladimírŠtolovský Miloslav     0372
10.Ježek JosefNiems Dušan     1373
11.Vraník JanOdstrčilík Tadeáš     3083
12.Pečenka VladimírNovák Kamil     3293
13.Ježek JosefŠtolovský Miloslav     32103
14.Vraník PavelNiems Dušan     03104
15.Pečenka VladimírOdstrčilík Tadeáš     03105
16.Ježek JosefNovák Kamil     30115
17.Vraník PavelŠtolovský Miloslav     31125
18.Vaňousek ZdeněkNiems Dušan     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježek Josef31Odstrčilík Tadeáš13
Vraník Pavel31Novák Kamil04
Vraník Jan30Štolovský Miloslav13
Pečenka Vladimír13Niems Dušan40
Vaňousek Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1233:42 AŠ Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trlida Hubert
Bartoň Karel
 
 
Valenta Zdeněk
Heilek Milan
 
 
     2301
2.Řezáč Pavel, Ing.
Vyrtych Jiří
 
 
Kopecký Karel
Antoš Petr
 
 
     2302
3.Řezáč Pavel, Ing.Antoš Petr     2303
4.Vyrtych JiříKopecký Karel     3113
5.Bartoň KarelHeilek Milan     0314
6.Trlida HubertValenta Zdeněk     3024
7.Vyrtych JiříAntoš Petr     1325
8.Bartoň KarelKopecký Karel     0326
9.Trlida HubertHeilek Milan     0327
10.Řezáč Pavel, Ing.Valenta Zdeněk     3237
11.Bartoň KarelAntoš Petr     2338
12.Trlida HubertKopecký Karel     2339
13.Řezáč Pavel, Ing.Heilek Milan     3049
14.Vyrtych JiříValenta Zdeněk     23410
15.Trlida HubertAntoš Petr     32510
16.Řezáč Pavel, Ing.Kopecký Karel     31610
17.Vyrtych JiříHeilek Milan     13611
18.Bartoň KarelValenta Zdeněk     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řezáč Pavel, Ing.31Antoš Petr31
Vyrtych Jiří13Kopecký Karel22
Bartoň Karel04Heilek Milan31
Trlida Hubert22Valenta Zdeněk22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy