Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32 TTC STEER Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Vlastimil
Nevrlý Michal
 
 
Vokoun Petr
Krucký Milan
 
 
     2301
2.Jírovec Václav
Marek Jiří
 
 
Peca Antonín
Ginzlová Eva
 
 
     1302
3.Marek JiříVokoun Petr     0303
4.Macoun VlastimilKrucký Milan     3113
5.Nevrlý MichalGinzlová Eva     3123
6.Jírovec VáclavPeca Antonín     3033
7.Macoun VlastimilVokoun Petr     3143
8.Nevrlý MichalKrucký Milan     1344
9.Jírovec VáclavGinzlová Eva     3054
10.Marek JiříPeca Antonín     1355
11.Nevrlý MichalVokoun Petr     0356
12.Jírovec VáclavKrucký Milan     3166
13.Marek JiříGinzlová Eva     3276
14.Macoun VlastimilPeca Antonín     3186
15.Jírovec VáclavVokoun Petr     3196
16.Marek JiříKrucký Milan     0397
17.Macoun VlastimilGinzlová Eva     30107
18.Nevrlý MichalPeca Antonín     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Jiří13Vokoun Petr22
Macoun Vlastimil40Krucký Milan22
Nevrlý Michal13Ginzlová Eva04
Jírovec Václav40Peca Antonín22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní BousovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28 Sokol Kosmonosy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volf Ivan
Zajíček Petr
 
 
Niems Dušan
Štolovský Miloslav
 
 
     3010
2.Procházka Zdeněk
Čuban Jiří
 
 
Novák Kamil
Odstrčilík Tadeáš
 
 
     3020
3.Čuban JiříOdstrčilík Tadeáš     3130
4.Volf IvanNovák Kamil     3040
5.Černý JaroslavŠtolovský Miloslav     1341
6.Zajíček PetrNiems Dušan     3151
7.Volf IvanOdstrčilík Tadeáš     3061
8.Černý JaroslavNovák Kamil     1362
9.Zajíček PetrŠtolovský Miloslav     3172
10.Čuban JiříNiems Dušan     2373
11.Černý JaroslavOdstrčilík Tadeáš     2374
12.Zajíček PetrNovák Kamil     3184
13.Procházka ZdeněkŠtolovský Miloslav     1385
14.Volf IvanNiems Dušan     1386
15.Zajíček PetrOdstrčilík Tadeáš     3096
16.Procházka ZdeněkNovák Kamil     2397
17.Volf IvanŠtolovský Miloslav     30107
18.Černý JaroslavNiems Dušan     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čuban Jiří11Odstrčilík Tadeáš13
Volf Ivan31Novák Kamil22
Černý Jaroslav04Štolovský Miloslav22
Zajíček Petr40Niems Dušan31
Procházka Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní StakoryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45 AŠ Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejta Petr ml.
Šádek Jaroslav ml.
 
 
Valenta Zdeněk
Heilek Milan
 
 
     2301
2.Matějů Václav
Kopal Miroslav
 
 
Kopecký Karel
Školník Luboš
 
 
     0302
3.Kopal MiroslavHeilek Milan     1303
4.Pejta Petr ml.Kopecký Karel     2304
5.Šádek Jaroslav ml.Valenta Zdeněk     2305
6.Matějů VáclavŠkolník Luboš     3115
7.Pejta Petr ml.Heilek Milan     3125
8.Šádek Jaroslav ml.Kopecký Karel     0326
9.Matějů VáclavValenta Zdeněk     3236
10.Kopal MiroslavŠkolník Luboš     3146
11.Šádek Jaroslav ml.Heilek Milan     0347
12.Matějů VáclavKopecký Karel     2348
13.Kopal MiroslavValenta Zdeněk     0349
14.Pejta Petr ml.Školník Luboš     23410
15.Matějů VáclavHeilek Milan     03411
16.Kopal MiroslavKopecký Karel     03412
17.Pejta Petr ml.Valenta Zdeněk     13413
18.Šádek Jaroslav ml.Školník Luboš     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopal Miroslav13Heilek Milan31
Pejta Petr ml.13Kopecký Karel40
Šádek Jaroslav ml.13Valenta Zdeněk31
Matějů Václav22Školník Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PlazyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:15 AŠ Mladá Boleslav "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jan st.
Kouřil Lubomír
 
 
Trlida Hubert
Vyrtych Jiří
 
 
     3010
2.Hendrych Petr
Niedermertl Zdeněk
 
 
Štolovský Josef
Řezáč Pavel, Ing.
 
 
     3120
3.Kouřil LubomírŘezáč Pavel, Ing.     3130
4.Sedláček Jan st.Štolovský Josef     3040
5.Niedermertl ZdeněkTrlida Hubert     3150
6.Hendrych PetrVyrtych Jiří     3060
7.Sedláček Jan st.Řezáč Pavel, Ing.     3070
8.Niedermertl ZdeněkŠtolovský Josef     3180
9.Hendrych PetrTrlida Hubert     3090
10.Kouřil LubomírVyrtych Jiří     30100
11.Niedermertl ZdeněkŘezáč Pavel, Ing.     03101
12.Hendrych PetrŠtolovský Josef     31111
13.Kouřil LubomírTrlida Hubert     31121
14.Sedláček Jan st.Vyrtych Jiří     31131
15.Hendrych PetrŘezáč Pavel, Ing.     32141
16.Kouřil LubomírŠtolovský Josef     31151
17.Sedláček Jan st.Trlida Hubert     30161
18.Niedermertl ZdeněkVyrtych Jiří     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouřil Lubomír40Řezáč Pavel, Ing.13
Sedláček Jan st.40Štolovský Josef04
Niedermertl Zdeněk31Trlida Hubert04
Hendrych Petr40Vyrtych Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KochánkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:23 Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Jindřich
Černovský Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Dlask Ladislav st.
Koloc Jaroslav
 
 
Vraník Pavel
Ježek Josef
 
 
     1311
3.Dlask Ladislav st.WO    3021
4.Černovský JanVraník Pavel     3131
5.Koloc JaroslavJežek Josef     3141
6.Šťastný JindřichVaňousek Zdeněk     3251
7.Černovský JanWO    3061
8.Koloc JaroslavVraník Pavel     3271
9.Šťastný JindřichJežek Josef     3181
10.Dlask Ladislav st.Vaňousek Zdeněk     3091
11.Koloc JaroslavWO    30101
12.Šťastný JindřichVraník Pavel     32111
13.Černovský PavelJežek Josef     13112
14.Černovský JanVaňousek Zdeněk     32122
15.Šťastný JindřichWO    30132
16.Černovský PavelVraník Pavel     03133
17.Černovský JanJežek Josef     32143
18.Koloc JaroslavVaňousek Zdeněk     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dlask Ladislav st.10Vraník Pavel13
Černovský Jan30Ježek Josef13
Koloc Jaroslav30Vaňousek Zdeněk04
Šťastný Jindřich30   
Černovský Pavel02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol OtradoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28 Sokol Otradovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Šmeisser Salvator
 
 
Zajíček Martin
Bezděk Jiří ml.
 
 
     3110
2.Charvát Jaroslav st.
Kupský Daniel
 
 
Bezděk Jiří st.
Nevrlý Miroslav
 
 
     3020
3.Charvát JaroslavZajíček Martin     3230
4.Šmeisser SalvatorBezděk Jiří ml.     3140
5.Charvát Jaroslav st.Nevrlý Miroslav     3250
6.Kupský DanielBezděk Jiří st.     3260
7.Šmeisser SalvatorZajíček Martin     2361
8.Charvát Jaroslav st.Bezděk Jiří ml.     3071
9.Kupský DanielNevrlý Miroslav     3181
10.Charvát JaroslavBezděk Jiří st.     3091
11.Charvát Jaroslav st.Zajíček Martin     0392
12.Kupský DanielBezděk Jiří ml.     2393
13.Charvát JaroslavNevrlý Miroslav     30103
14.Šmeisser SalvatorBezděk Jiří st.     31113
15.Kupský DanielZajíček Martin     23114
16.Charvát JaroslavBezděk Jiří ml.     30124
17.Šmeisser SalvatorNevrlý Miroslav     13125
18.Charvát Jaroslav st.Bezděk Jiří st.     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Jaroslav40Zajíček Martin31
Šmeisser Salvator22Bezděk Jiří ml.13
Charvát Jaroslav st.22Nevrlý Miroslav13
Kupský Daniel22Bezděk Jiří st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy