Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38 TTC STEER Mladá Boleslav "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Martin
Pácha Robin
 
 
Syrový Václav
Jírovec Václav
 
 
     3110
2.Bezděk Jiří st.
Nevrlý Miroslav
 
 
Macoun Vlastimil
Čech Jiří
 
 
     2311
3.Nevrlý MiroslavSyrový Václav     3121
4.Zajíček MartinČech Jiří     1322
5.Pácha RobinMacoun Vlastimil     3232
6.Bezděk Jiří st.Jírovec Václav     0333
7.Zajíček MartinSyrový Václav     3143
8.Pácha RobinČech Jiří     3153
9.Bezděk Jiří st.Macoun Vlastimil     2354
10.Nevrlý MiroslavJírovec Václav     0355
11.Pácha RobinSyrový Václav     1356
12.Bezděk Jiří st.Čech Jiří     2357
13.Nevrlý MiroslavMacoun Vlastimil     1358
14.Zajíček MartinJírovec Václav     3068
15.Bezděk Jiří st.Syrový Václav     0369
16.Nevrlý MiroslavČech Jiří     3179
17.Zajíček MartinMacoun Vlastimil     3189
18.Pácha RobinJírovec Václav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nevrlý Miroslav22Syrový Václav22
Zajíček Martin31Čech Jiří22
Pácha Robin22Macoun Vlastimil22
Bezděk Jiří st.04Jírovec Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol OtradoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26 Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Zdeněk
Vraník Jan
 
 
Charvát Jaroslav
Šmeisser Salvator
 
 
     2301
2.Ježek Josef
Vraník Pavel
 
 
Charvát Jaroslav st.
Kupský Daniel
 
 
     3111
3.Vaňousek ZdeněkCharvát Jaroslav     0312
4.Vraník JanŠmeisser Salvator     2313
5.Ježek JosefCharvát Jaroslav st.     3023
6.Vraník PavelKupský Daniel     3133
7.Vraník JanCharvát Jaroslav     3043
8.Ježek JosefŠmeisser Salvator     3053
9.Vraník PavelCharvát Jaroslav st.     3063
10.Vaňousek ZdeněkKupský Daniel     3173
11.Ježek JosefCharvát Jaroslav     1374
12.Vraník PavelŠmeisser Salvator     3284
13.Vaňousek ZdeněkCharvát Jaroslav st.     3194
14.Vraník JanKupský Daniel     2395
15.Vraník PavelCharvát Jaroslav     30105
16.Vaňousek ZdeněkŠmeisser Salvator     13106
17.Vraník JanCharvát Jaroslav st.     32116
18.Ježek JosefKupský Daniel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňousek Zdeněk22Charvát Jaroslav22
Vraník Jan22Šmeisser Salvator22
Ježek Josef31Charvát Jaroslav st.04
Vraník Pavel40Kupský Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ PlazyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:42 Sokol Mnichovo Hradiště "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trlida Hubert
Vyrtych Jiří
 
 
Šťastný Jindřich
Černovský Jan
 
 
     2301
2.Řezáč Pavel, Ing.
Štolovský Josef
 
 
Dlask Ladislav st.
Haas Václav
 
 
     3111
3.Řezáč Pavel, Ing.Šťastný Jindřich     3121
4.Štolovský JosefDlask Ladislav st.     1322
5.Vyrtych JiříČernovský Jan     3132
6.Trlida HubertHaas Václav     2333
7.Štolovský JosefŠťastný Jindřich     1334
8.Vyrtych JiříDlask Ladislav st.     0335
9.Trlida HubertČernovský Jan     2336
10.Řezáč Pavel, Ing.Haas Václav     1337
11.Vyrtych Jiř튝astný Jindřich     0338
12.Trlida HubertDlask Ladislav st.     1339
13.Řezáč Pavel, Ing.Černovský Jan     3049
14.Štolovský JosefHaas Václav     23410
15.Trlida HubertŠťastný Jindřich     13411
16.Řezáč Pavel, Ing.Dlask Ladislav st.     13412
17.Štolovský JosefČernovský Jan     32512
18.Vyrtych JiříHaas Václav     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řezáč Pavel, Ing.22Šťastný Jindřich31
Štolovský Josef13Dlask Ladislav st.40
Vyrtych Jiří22Černovský Jan13
Trlida Hubert04Haas Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisudo 01. 01. 1970 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46 AŠ Mladá Boleslav "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Karel
Školník Luboš
 
 
Kouřil Lubomír
Rosca David
 
 
     0301
2.Čeřovská Monika
Janoušková Jitka
 
 
Sedláček Jan st.
Niedermertl Zdeněk
 
 
     0302
3.Čeřovská MonikaKouřil Lubomír     0303
4.Kopecký KarelSedláček Jan st.     3213
5.Školník LubošNiedermertl Zdeněk     0314
6.Janoušková JitkaSucharda David     3224
7.Kopecký KarelKouřil Lubomír     0325
8.Školník LubošSedláček Jan st.     0326
9.Janoušková JitkaNiedermertl Zdeněk     0327
10.Čeřovská MonikaSucharda David     1328
11.Školník LubošKouřil Lubomír     1329
12.Janoušková JitkaSedláček Jan st.     13210
13.Čeřovská MonikaNiedermertl Zdeněk     03211
14.Kopecký KarelSucharda David     30311
15.Janoušková JitkaRosca David     23312
16.Čeřovská MonikaSedláček Jan st.     13313
17.Kopecký KarelNiedermertl Zdeněk     13314
18.Školník LubošSucharda David     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čeřovská Monika04Kouřil Lubomír30
Kopecký Karel22Sedláček Jan st.31
Školník Luboš13Niedermertl Zdeněk40
Janoušková Jitka13Sucharda David13
   Rosca David10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní BousovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní StakoryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niems Dušan
Štolovský Miloslav
 
 
Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
     1301
2.Novák Kamil
Odstrčilík Tadeáš
 
 
Pejta Petr st.
Matějů Václav
 
 
     3111
3.Odstrčilík TadeášMatějů Václav     1312
4.Štolovský MiloslavŠádek Jaroslav ml.     2313
5.Niems DušanPejta Petr ml.     3023
6.Novák KamilPejta Petr st.     3033
7.Štolovský MiloslavMatějů Václav     3143
8.Niems DušanŠádek Jaroslav ml.     3053
9.Novák KamilPejta Petr ml.     0354
10.Odstrčilík TadeášPejta Petr st.     3164
11.Niems DušanMatějů Václav     3174
12.Novák KamilŠádek Jaroslav ml.     1375
13.Odstrčilík TadeášPejta Petr ml.     2376
14.Štolovský MiloslavPejta Petr st.     0377
15.Novák KamilMatějů Václav     2378
16.Odstrčilík Tadeᚊádek Jaroslav ml.     0379
17.Štolovský MiloslavPejta Petr ml.     3089
18.Niems DušanPejta Petr st.     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Odstrčilík Tadeáš13Matějů Václav22
Štolovský Miloslav22Šádek Jaroslav ml.31
Niems Dušan40Pejta Petr ml.22
Novák Kamil13Pejta Petr st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kosmonosy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:34 TTC Bělá p.B. "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peca Antonín
Vokoun Petr
 
 
Zajíček Petr
Černý Jaroslav
 
 
     2301
2.Kaňka Jakub
Krucký Milan
 
 
Čuban Jiří
Procházka Zdeněk
 
 
     3011
3.Vokoun PetrZajíček Petr     2312
4.Peca AntonínVolf Ivan     0313
5.Kaňka JakubProcházka Zdeněk     3023
6.Krucký MilanČuban Jiří     3233
7.Kaňka Luděk ml.Zajíček Petr     3243
8.Kaňka JakubVolf Ivan     3253
9.Krucký MilanProcházka Zdeněk     3163
10.Vokoun PetrČuban Jiří     3273
11.Kaňka JakubZajíček Petr     3183
12.Krucký MilanVolf Ivan     3093
13.Vokoun PetrProcházka Zdeněk     32103
14.Kaňka Luděk ml.Čuban Jiří     32113
15.Krucký MilanZajíček Petr     32123
16.Vokoun PetrČerný Jaroslav     13124
17.Kaňka Luděk ml.Procházka ZdeněkWO    03125
18.Kaňka JakubČuban JiříWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokoun Petr22Zajíček Petr13
Peca Antonín01Volf Ivan12
Kaňka Jakub30Procházka Zdeněk03
Krucký Milan40Čuban Jiří03
Kaňka Luděk ml.20Černý Jaroslav10
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy