Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25 TJ Plazy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Karel
Běloubek Roman
 
 
Nevrlý Michal
Hodboď Martin
 
 
     3110
2.Vtelenský Josef
Čuban Zdeněk
 
 
Nekola Michal
Ráb Martin
 
 
     3220
3.Čuban ZdeněkNevrlý Michal     3230
4.Vtelenský JosefRáb Martin     3140
5.Běloubek RomanNekola Michal     3250
6.Bartoň KarelHodboď Martin     3160
7.Vtelenský JosefNevrlý Michal     1361
8.Běloubek RomanRáb Martin     3171
9.Bartoň KarelNekola Michal     3081
10.Čuban ZdeněkHodboď Martin     3091
11.Běloubek RomanNevrlý Michal     2392
12.Bartoň KarelRáb Martin     30102
13.Čuban ZdeněkNekola Michal     31112
14.Vaňousek MiroslavHodboď Martin     31122
15.Bartoň KarelNevrlý Michal     23123
16.Čuban ZdeněkRáb Martin     31133
17.Vaňousek MiroslavNekola Michal     03134
18.Běloubek RomanHodboď Martin     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čuban Zdeněk40Nevrlý Michal31
Vtelenský Josef11Ráb Martin04
Běloubek Roman31Nekola Michal13
Bartoň Karel31Hodboď Martin04
Vaňousek Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heilek Miroslav
Vyhnánek Jaroslav
 
 
Ďurfina Karel
Pácha Robin
 
 
     2301
2.Janoušková Jitka
Školník Luboš
 
 
Bezděk Jiří ml.
Bříška Jan
 
 
     3111
3.Heilek MiroslavĎurfina Karel     3221
4.Školník LubošPácha Robin     3231
5.Vyhnánek JaroslavBezděk Jiří ml.     1332
6.Janoušková JitkaBříška Jan     3242
7.Školník LubošĎurfina Karel     3052
8.Vyhnánek JaroslavPácha Robin     1353
9.Janoušková JitkaBezděk Jiří ml.     0354
10.Heilek MiroslavBříška Jan     1355
11.Vyhnánek JaroslavĎurfina Karel     3165
12.Janoušková JitkaPácha Robin     3275
13.Heilek MiroslavBezděk Jiří ml.     0376
14.Školník LubošBříška Jan     3086
15.Janoušková JitkaĎurfina Karel     3296
16.Heilek MiroslavPácha Robin     1397
17.Školník LubošBezděk Jiří ml.     1398
18.Vyhnánek JaroslavBříška Jan     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heilek Miroslav13Ďurfina Karel04
Školník Luboš31Pácha Robin22
Vyhnánek Jaroslav13Bezděk Jiří ml.40
Janoušková Jitka31Bříška Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinklář Jan
Tešla Miroslav
 
 
Žerava Miroslav
Polanský Kamil
 
 
     3010
2.Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
Mrázek Ladislav
Vaňousek Zdeněk
 
 
     3020
3.Tešla MiroslavPolanský Kamil     0321
4.Sekelský Jan st.Mrázek Ladislav     3031
5.Novotný JosefVaňousek Zdeněk     3141
6.Vinklář JanŽerava Miroslav     3151
7.Sekelský Jan st.Polanský Kamil     3061
8.Novotný JosefMrázek Ladislav     3071
9.Vinklář JanVaňousek Zdeněk     3081
10.Tešla MiroslavŽerava Miroslav     3291
11.Novotný JosefPolanský Kamil     30101
12.Vinklář JanMrázek Ladislav     30111
13.Tešla MiroslavVaňousek Zdeněk     30121
14.Sekelský Jan st.Žerava Miroslav     31131
15.Vinklář JanPolanský Kamil     31141
16.Tešla MiroslavMrázek Ladislav     30151
17.Sekelský Jan st.Vaňousek Zdeněk     31161
18.Novotný JosefŽerava Miroslav     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tešla Miroslav31Polanský Kamil13
Sekelský Jan st.40Mrázek Ladislav04
Novotný Josef40Vaňousek Zdeněk04
Vinklář Jan40Žerava Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:46 Sokol Chotětov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postelt Vladimír
Marejka Vítězslav
 
 
Moc Vladimír ml.
Merčák Marek
 
 
     0301
2.Vokoun Petr
Dohnalík Leoš
 
 
Moc Vladimír st.
Morávek Jaroslav
 
 
     3111
3.Marejka VítězslavMoc Vladimír ml.     2312
4.Postelt VladimírMerčák Marek     0313
5.Vokoun PetrMorávek Jaroslav     3023
6.Dohnalík LeošMoc Vladimír st.     2324
7.Postelt VladimírMoc Vladimír ml.     0325
8.Vokoun PetrMerčák Marek     2326
9.Dohnalík LeošMorávek Jaroslav     1327
10.Marejka VítězslavMoc Vladimír st.     0328
11.Vokoun PetrMoc Vladimír ml.     2329
12.Dohnalík LeošMerčák Marek     03210
13.Marejka VítězslavMorávek Jaroslav     23211
14.Postelt VladimírMoc Vladimír st.     13212
15.Dohnalík LeošMoc Vladimír ml.     03213
16.Marejka VítězslavMerčák Marek     23214
17.Postelt VladimírMorávek Jaroslav     03215
18.Vokoun PetrMoc Vladimír st.     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marejka Vítězslav04Moc Vladimír ml.40
Postelt Vladimír04Merčák Marek40
Vokoun Petr22Morávek Jaroslav31
Dohnalík Leoš04Moc Vladimír st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23 TJ Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just Miloslav
Drahota Václav
 
 
Čeřovská Monika
Rosca David
 
 
     3010
2.Urban Jiří
Folprecht Jan
 
 
Kovařík Tomáš
Louč Tomáš
 
 
     0311
3.Folprecht JanRosca David     1312
4.Urban JiříČeřovská Monika     2313
5.Just MiloslavLouč Tomáš     3023
6.Drahota VáclavKovařík Tomáš     3133
7.Urban JiříRosca David     3043
8.Just MiloslavČeřovská Monika     1344
9.Drahota VáclavLouč Tomáš     3054
10.Folprecht JanKovařík Tomáš     3064
11.Just MiloslavRosca David     3274
12.Drahota VáclavČeřovská Monika     3084
13.Folprecht JanLouč Tomáš     3094
14.Urban JiříKovařík Tomáš     31104
15.Drahota VáclavRosca David     30114
16.Folprecht JanČeřovská Monika     03115
17.Urban JiříLouč Tomáš     13116
18.Just MiloslavKovařík Tomáš     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Folprecht Jan22Rosca David13
Urban Jiří22Čeřovská Monika31
Just Miloslav31Louč Tomáš13
Drahota Václav40Kovařík Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:32 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ort Marek
Mareš Jan
 
 
Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
     3010
2.Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
Ondráček Michal
Kopal Jaroslav
 
 
     3220
3.Pleticha VladimírOndráček Michal     3130
4.Mareš JanPejta Petr st.     2331
5.Kastner PatrikKopal Jaroslav     3241
6.Ort MarekJonáš Marek st.     3151
7.Mareš JanOndráček Michal     1352
8.Kastner PatrikPejta Petr st.     3162
9.Ort MarekKopal Jaroslav     3272
10.Pleticha VladimírJonáš Marek st.     3182
11.Kastner PatrikOndráček Michal     3092
12.Ort MarekPejta Petr st.     1393
13.Pleticha VladimírKopal Jaroslav     30103
14.Mareš JanJonáš Marek st.     03104
15.Ort MarekOndráček Michal     32114
16.Pleticha VladimírPejta Petr st.     23115
17.Mareš JanKopal Jaroslav     23116
18.Kastner PatrikJonáš Marek st.     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pleticha Vladimír31Ondráček Michal13
Mareš Jan04Pejta Petr st.31
Kastner Patrik40Kopal Jaroslav13
Ort Marek31Jonáš Marek st.13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy