Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:38 TTC Josefův Důl "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Polák Petr
 
 
Ďurfina Karel
Bříška Jan
 
 
     3010
2.Šlapáček Vladimír
Rozkovec Vladimír
 
 
Pácha Robin
Bezděk Jiří ml.
 
 
     2311
3.Marek JiříĎurfina Karel     2312
4.Šlapáček VladimírBezděk Jiří ml.     0313
5.Polák PetrPácha Robin     2314
6.Rozkovec VladimírBříška Jan     0315
7.Šlapáček VladimírĎurfina Karel     2316
8.Polák PetrBezděk Jiří ml.     3126
9.Rozkovec VladimírPácha Robin     0327
10.Marek JiříBříška Jan     3137
11.Polák PetrĎurfina Karel     3047
12.Rozkovec VladimírBezděk Jiří ml.     1348
13.Marek JiříPácha Robin     3058
14.Šlapáček VladimírBříška Jan     0359
15.Rozkovec VladimírĎurfina Karel     03510
16.Marek JiříBezděk Jiří ml.     03511
17.Šlapáček VladimírPácha Robin     03512
18.Polák PetrBříška Jan     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jiří22Ďurfina Karel31
Šlapáček Vladimír04Bezděk Jiří ml.31
Polák Petr31Pácha Robin31
Rozkovec Vladimír04Bříška Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14 TJ Plazy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Karel
Běloubek Roman
 
 
Žerava Miroslav
Pivoňka Erik
 
 
     3010
2.Vtelenský Josef
Vaňousek Miroslav
 
 
Žerava Miroslav ml.
Jelínek Miloš
 
 
     3020
3.Vaňousek MiroslavJelínek Miloš     2321
4.Vtelenský JosefŽerava Miroslav     3031
5.Běloubek RomanŽerava Miroslav ml.     3141
6.Bartoň KarelPivoňka Erik     3151
7.Vtelenský JosefJelínek Miloš     2352
8.Běloubek RomanŽerava Miroslav     3162
9.Bartoň KarelŽerava Miroslav ml.     3072
10.Vaňousek MiroslavPivoňka Erik     3082
11.Běloubek RomanJelínek Miloš     3192
12.Bartoň KarelŽerava Miroslav     31102
13.Vaňousek MiroslavŽerava Miroslav ml.     30112
14.Vtelenský JosefPivoňka Erik     30122
15.Bartoň KarelJelínek Miloš     31132
16.Vaňousek MiroslavŽerava Miroslav     31142
17.Vtelenský JosefŽerava Miroslav ml.     31152
18.Běloubek RomanPivoňka Erik     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňousek Miroslav31Jelínek Miloš22
Vtelenský Josef31Žerava Miroslav04
Běloubek Roman40Žerava Miroslav ml.04
Bartoň Karel40Pivoňka Erik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28 AŠ Mladá Boleslav "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Školník Luboš
Heilek Miroslav
 
 
Merčák Marek
 
 
WO    3010
2.Janoušková Jitka
Sluka Čeněk
 
 
Moc Vladimír st.
Morávek Jaroslav
 
 
     3120
3.Janoušková JitkaMerčák Marek     1321
4.Heilek MiroslavWO    3031
5.Školník LubošMorávek Jaroslav     3241
6.Sluka ČeněkMoc Vladimír st.     3051
7.Heilek MiroslavMerčák Marek     2352
8.Školník LubošWO    3062
9.Sluka ČeněkMorávek Jaroslav     3172
10.Janoušková JitkaMoc Vladimír st.     1373
11.Školník LubošMerčák Marek     2374
12.Sluka ČeněkWO    3084
13.Janoušková JitkaMorávek Jaroslav     2385
14.Heilek MiroslavMoc Vladimír st.     3295
15.Sluka ČeněkMerčák Marek     0396
16.Janoušková JitkaWO    30106
17.Heilek MiroslavMorávek Jaroslav     13107
18.Školník LubošMoc Vladimír st.     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušková Jitka03Merčák Marek40
Heilek Miroslav12Morávek Jaroslav22
Školník Luboš21Moc Vladimír st.13
Sluka Čeněk21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tešla Miroslav
Vinklář Jan
 
 
Bušek Štěpán
Kovařík Tomáš
 
 
     3110
2.Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
Sucharda David
Rosca David
 
 
     3020
3.Sekelský Jan st.Rosca David     3030
4.Tešla MiroslavKovařík Tomáš     3040
5.Novotný JosefBušek Štěpán     3150
6.Vinklář JanSucharda David     3160
7.Tešla MiroslavRosca David     3070
8.Novotný JosefKovařík Tomáš     3080
9.Vinklář JanBušek Štěpán     3290
10.Sekelský Jan st.Sucharda David     30100
11.Novotný JosefRosca David     30110
12.Vinklář JanKovařík Tomáš     30120
13.Sekelský Jan st.Bušek Štěpán     30130
14.Tešla MiroslavSucharda David     30140
15.Vinklář JanRosca David     13141
16.Sekelský Jan st.Kovařík Tomáš     30151
17.Tešla MiroslavBušek Štěpán     30161
18.Novotný JosefSucharda David     13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sekelský Jan st.40Rosca David13
Tešla Miroslav40Kovařík Tomáš04
Novotný Josef31Bušek Štěpán04
Vinklář Jan31Sucharda David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44 SK Dolní Stakory "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marejka Vítězslav
Ginzlová Eva
 
 
Ondráček Michal
Kopal Jaroslav
 
 
     3010
2.Postelt Vladimír
Dohnalík Leoš
 
 
Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
     1311
3.Marejka VítězslavOndráček Michal     1312
4.Dohnalík LeošPejta Petr st.     0313
5.Ginzlová EvaKopal Jaroslav     3023
6.Postelt VladimírJonáš Marek st.     0324
7.Dohnalík LeošOndráček Michal     1325
8.Ginzlová EvaPejta Petr st.     1326
9.Postelt VladimírKopal Jaroslav     2327
10.Marejka VítězslavJonáš Marek st.     0328
11.Ginzlová EvaOndráček Michal     3138
12.Postelt VladimírPejta Petr st.     3248
13.Marejka VítězslavKopal Jaroslav     1349
14.Dohnalík LeošJonáš Marek st.     03410
15.Postelt VladimírOndráček Michal     32510
16.Marejka VítězslavPejta Petr st.     03511
17.Dohnalík LeošKopal Jaroslav     03512
18.Ginzlová EvaJonáš Marek st.     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marejka Vítězslav04Ondráček Michal22
Dohnalík Leoš04Pejta Petr st.31
Ginzlová Eva22Kopal Jaroslav31
Postelt Vladimír22Jonáš Marek st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just Miloslav
Drahota Václav
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
     2301
2.Urban Jiří
Folprecht Jan
 
 
Ort Marek
Mareš Jan
 
 
     3011
3.Folprecht JanPleticha Vladimír     0312
4.Urban JiříMareš Jan     3122
5.Just MiloslavOrt Marek     2323
6.Drahota VáclavKastner Patrik     3033
7.Urban JiříPleticha Vladimír     0334
8.Just MiloslavMareš Jan     3244
9.Drahota VáclavOrt Marek     3054
10.Folprecht JanKastner Patrik     0355
11.Just MiloslavPleticha Vladimír     2356
12.Drahota VáclavMareš Jan     3066
13.Folprecht JanOrt Marek     0367
14.Urban JiříKastner Patrik     2368
15.Drahota VáclavPleticha Vladimír     3078
16.Žďánský MilanMareš Jan     0379
17.Urban JiříOrt Marek     3189
18.Just MiloslavKastner Patrik     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Folprecht Jan03Pleticha Vladimír31
Urban Jiří22Mareš Jan13
Just Miloslav13Ort Marek22
Drahota Václav40Kastner Patrik31
Žďánský Milan01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy