Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
Hodboď Martin
Volf Petr st.
 
 
     3010
2.Ort Marek
Mareš Jan
 
 
Marek Jiří
Duda Miroslav
 
 
     3120
3.Pleticha VladimírMarek Jiří     3030
4.Mareš JanDuda Miroslav     3040
5.Kastner PatrikHodboď Martin     3050
6.Ort MarekVolf Petr st.     3260
7.Mareš JanMarek Jiří     3270
8.Kastner PatrikDuda Miroslav     3180
9.Ort MarekHodboď Martin     3190
10.Pleticha VladimírVolf Petr st.     30100
11.Kastner PatrikMarek Jiří     30110
12.Ort MarekDuda Miroslav     30120
13.Pleticha VladimírHodboď Martin     30130
14.Mareš JanVolf Petr st.     31140
15.Ort MarekMarek Jiří     31150
16.Pleticha VladimírDuda Miroslav     30160
17.Mareš JanHodboď Martin     30170
18.Kastner PatrikVolf Petr st.     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pleticha Vladimír40Marek Jiří04
Mareš Jan40Duda Miroslav04
Kastner Patrik40Hodboď Martin04
Ort Marek40Volf Petr st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:50 TJ Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Ondráček Michal
 
 
Just Miloslav
Drahota Václav
 
 
     3210
2.Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
Urban Jiří
Folprecht Jan
 
 
     0311
3.Ondráček MichalFolprecht Jan     2312
4.Pejta Petr st.Drahota Václav     1313
5.Jonáš Marek st.Urban Jiří     2314
6.Kopal JaroslavJust Miloslav     1315
7.Pejta Petr st.Folprecht Jan     2316
8.Jonáš Marek st.Drahota Václav     0317
9.Kopal JaroslavUrban Jiří     0318
10.Ondráček MichalJust Miloslav     0319
11.Jonáš Marek st.Folprecht Jan     03110
12.Kopal JaroslavDrahota Václav     03111
13.Ondráček MichalUrban Jiří     23112
14.Pejta Petr st.Klíma Miroslav     23113
15.Kopal JaroslavFolprecht Jan     31213
16.Ondráček MichalDrahota Václav     23214
17.Pejta Petr st.Urban Jiří     13215
18.Jonáš Marek st.Klíma Miroslav     32315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Michal04Folprecht Jan31
Pejta Petr st.04Drahota Václav40
Jonáš Marek st.13Urban Jiří40
Kopal Jaroslav13Just Miloslav20
   Klíma Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:21 AŠ Mladá Boleslav "G"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovařík Tomáš
Rosca David
 
 
Ginzlová Eva
Svobodová Lucie
 
 
     3110
2.Sucharda David
Antoš Petr
 
 
Dohnalík Leoš
Marejka Vítězslav
 
 
     3020
3.Rosca DavidGinzlová Eva     3030
4.Kovařík TomášSvobodová Lucie     3140
5.Sucharda DavidMarejka Vítězslav     2341
6.Antoš PetrDohnalík Leoš     3151
7.Kovařík TomášGinzlová Eva     2352
8.Sucharda DavidSvobodová Lucie     3062
9.Antoš PetrMarejka Vítězslav     3072
10.Rosca DavidDohnalík Leoš     3282
11.Sucharda DavidGinzlová Eva     3192
12.Antoš PetrSvobodová Lucie     30102
13.Rosca DavidMarejka Vítězslav     23103
14.Kovařík TomášDohnalík Leoš     13104
15.Antoš PetrGinzlová Eva     30114
16.Rosca DavidSvobodová Lucie     31124
17.Bušek ŠtěpánMarejka Vítězslav     32134
18.Sucharda DavidDohnalík Leoš     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rosca David31Ginzlová Eva13
Kovařík Tomáš12Svobodová Lucie04
Sucharda David31Marejka Vítězslav22
Antoš Petr40Dohnalík Leoš13
Bušek Štěpán10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisudo 01. 01. 1970 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37 Sokol Chotětov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moc Vladimír st.
Morávek Jaroslav
 
 
Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
     2301
2.Moc Vladimír ml.
Merčák Marek
 
 
Tešla Miroslav
Vinklář Jan
 
 
     3111
3.Moc Vladimír st.Novotný Josef     3121
4.Morávek JaroslavSekelský Jan st.     0322
5.Moc Vladimír ml.Tešla Miroslav     3232
6.Merčák MarekVinklář Jan     3142
7.Morávek JaroslavNovotný Josef     1343
8.Moc Vladimír ml.Sekelský Jan st.     3253
9.Merčák MarekTešla Miroslav     3163
10.Moc Vladimír st.Vinklář Jan     2364
11.Moc Vladimír ml.Novotný Josef     1365
12.Merčák MarekSekelský Jan st.     3275
13.Moc Vladimír st.Tešla Miroslav     2376
14.Morávek JaroslavVinklář Jan     3186
15.Merčák MarekNovotný Josef     3196
16.Moc Vladimír st.Sekelský Jan st.     0397
17.Morávek JaroslavTešla Miroslav     1398
18.Moc Vladimír ml.Vinklář Jan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moc Vladimír st.13Novotný Josef22
Morávek Jaroslav13Sekelský Jan st.22
Moc Vladimír ml.31Tešla Miroslav22
Merčák Marek40Vinklář Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39 AŠ Mladá Boleslav "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Miloš
Polanský Kamil
 
 
Školník Luboš
Tvrzský Rudolf
 
 
     1301
2.Žerava Miroslav
Pivoňka Erik
 
 
Sluka Čeněk
Heilek Miroslav
 
 
     0302
3.Jelínek MilošŠkolník Luboš     0303
4.Polanský KamilHeilek Miroslav     1304
5.Žerava MiroslavSluka Čeněk     0305
6.Pivoňka ErikTvrzský Rudolf     3015
7.Polanský KamilŠkolník Luboš     1316
8.Žerava MiroslavHeilek Miroslav     3226
9.Pivoňka ErikSluka Čeněk     0327
10.Jelínek MilošTvrzský Rudolf     3037
11.Žerava MiroslavŠkolník Luboš     0338
12.Pivoňka ErikHeilek Miroslav     1339
13.Jelínek MilošSluka Čeněk     23310
14.Polanský KamilTvrzský Rudolf     30410
15.Pivoňka ErikŠkolník Luboš     13411
16.Jelínek MilošHeilek Miroslav     31511
17.Polanský KamilSluka Čeněk     03512
18.Žerava MiroslavTvrzský Rudolf     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jelínek Miloš22Školník Luboš40
Polanský Kamil13Heilek Miroslav22
Žerava Miroslav22Sluka Čeněk40
Pivoňka Erik13Tvrzský Rudolf04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděk Jiří ml.
Pácha Robin
 
 
Vtelenský Josef
Čuban Zdeněk
 
 
     3210
2.Ďurfina Karel
Bříška Jan
 
 
Bartoň Karel
Běloubek Roman
 
 
     0311
3.Bezděk Jiří ml.Čuban Zdeněk     2312
4.Pácha RobinVtelenský Josef     3022
5.Bříška JanBartoň Karel     1323
6.Ďurfina KarelBěloubek Roman     3033
7.Pácha RobinČuban Zdeněk     3143
8.Bříška JanVtelenský Josef     0344
9.Ďurfina KarelBartoň Karel     3154
10.Bezděk Jiří ml.Běloubek Roman     1355
11.Bříška JanČuban Zdeněk     1356
12.Ďurfina KarelVtelenský Josef     3166
13.Bezděk Jiří ml.Bartoň Karel     1367
14.Pácha RobinBěloubek Roman     3277
15.Ďurfina KarelČuban Zdeněk     3187
16.Bezděk Jiří ml.Vtelenský Josef     3297
17.Pácha RobinBartoň Karel     2398
18.Bříška JanBěloubek RomanWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezděk Jiří ml.13Čuban Zdeněk22
Pácha Robin31Vtelenský Josef13
Bříška Jan03Bartoň Karel31
Ďurfina Karel40Běloubek Roman12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy