Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28 TTC STEER Mladá Boleslav "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volf Petr st.
Nekola Michal
 
 
Vtelenský Josef
Vaňousek Miroslav
 
 
     3110
2.Marek Jiří
Duda Miroslav
 
 
Bartoň Karel
Běloubek Roman
 
 
     3020
3.Marek JiříVaňousek Miroslav     3130
4.Volf Petr st.Bartoň Karel     3240
5.Duda MiroslavVtelenský Josef     3150
6.Nekola MichalBěloubek Roman     3060
7.Volf Petr st.Vaňousek Miroslav     3070
8.Duda MiroslavBartoň Karel     0371
9.Nekola MichalVtelenský Josef     3281
10.Marek JiříBěloubek Roman     2382
11.Duda MiroslavVaňousek Miroslav     3192
12.Nekola MichalBartoň Karel     0393
13.Marek JiříVtelenský Josef     30103
14.Volf Petr st.Běloubek Roman     03104
15.Nekola MichalVaňousek Miroslav     03105
16.Marek JiříBartoň Karel     30115
17.Volf Petr st.Vtelenský Josef     13116
18.Duda MiroslavBěloubek Roman     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Jiří31Vaňousek Miroslav13
Volf Petr st.22Bartoň Karel22
Duda Miroslav31Vtelenský Josef13
Nekola Michal22Běloubek Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:16 TTC Josefův Důl "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pácha Robin
Bezděk Jiří ml.
 
 
Tvrzský Rudolf
Závěšický Jaroslav
 
 
     3010
2.Ďurfina Karel
Bříška Jan
 
 
Školník Luboš
Heilek Miroslav
 
 
     1311
3.Bezděk Jiří ml.Závěšický Jaroslav     3021
4.Pácha RobinHeilek Miroslav     3031
5.Bříška JanŠkolník Luboš     1332
6.Ďurfina KarelTvrzský Rudolf     3042
7.Pácha RobinZávěšický Jaroslav     3052
8.Bříška JanHeilek Miroslav     3062
9.Ďurfina KarelŠkolník Luboš     0363
10.Bezděk Jiří ml.Tvrzský Rudolf     3073
11.Bříška JanZávěšický Jaroslav     3083
12.Ďurfina KarelHeilek Miroslav     3293
13.Bezděk Jiří ml.Školník LubošWO    30103
14.Pácha RobinTvrzský Rudolf     31113
15.Ďurfina KarelZávěšický Jaroslav     30123
16.Bezděk Jiří ml.Heilek Miroslav     03124
17.Pácha RobinŠkolník LubošWO    30134
18.Bříška JanTvrzský Rudolf     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezděk Jiří ml.21Závěšický Jaroslav04
Pácha Robin30Heilek Miroslav13
Bříška Jan31Školník Luboš20
Ďurfina Karel31Tvrzský Rudolf04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Miloš
Žerava Miroslav ml.
 
 
Tešla Miroslav
Vinklář Jan
 
 
     1301
2.Polanský Kamil
Žerava Miroslav
 
 
Novotný Josef
Janoušek Vladimír
 
 
     3211
3.Jelínek MilošTešla Miroslav     1312
4.Polanský KamilVinklář Jan     0313
5.Žerava MiroslavNovotný Josef     2314
6.Žerava Miroslav ml.Janoušek Vladimír     2315
7.Polanský KamilTešla Miroslav     1316
8.Žerava MiroslavVinklář Jan     2317
9.Žerava Miroslav ml.Novotný Josef     0318
10.Jelínek MilošJanoušek Vladimír     3028
11.Žerava MiroslavTešla Miroslav     0329
12.Žerava Miroslav ml.Vinklář Jan     13210
13.Jelínek MilošNovotný Josef     03211
14.Polanský KamilJanoušek Vladimír     31311
15.Žerava Miroslav ml.Tešla Miroslav     03312
16.Jelínek MilošVinklář Jan     03313
17.Polanský KamilNovotný Josef     13314
18.Žerava MiroslavJanoušek Vladimír     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Miloš13Tešla Miroslav40
Polanský Kamil13Vinklář Jan40
Žerava Miroslav13Novotný Josef40
Žerava Miroslav ml.04Janoušek Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20 Sokol Chotětov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moc Vladimír ml.
Merčák Marek
 
 
Postelt Vladimír
Dohnalík Leoš
 
 
     3010
2.Moc Vladimír st.
Morávek Jaroslav
 
 
Svobodová Lucie
Ginzlová Eva
 
 
     3020
3.Merčák MarekPostelt Vladimír     3030
4.Moc Vladimír ml.Dohnalík Leoš     3040
5.Morávek JaroslavGinzlová Eva     2341
6.Moc Vladimír st.Svobodová Lucie     0342
7.Moc Vladimír ml.Postelt Vladimír     3052
8.Morávek JaroslavDohnalík Leoš     3262
9.Moc Vladimír st.Ginzlová Eva     1363
10.Merčák MarekSvobodová Lucie     3173
11.Morávek JaroslavPostelt Vladimír     3083
12.Moc Vladimír st.Dohnalík Leoš     3193
13.Merčák MarekGinzlová Eva     32103
14.Moc Vladimír ml.Svobodová Lucie     13104
15.Moc Vladimír st.Postelt Vladimír     31114
16.Merčák MarekDohnalík Leoš     30124
17.Moc Vladimír ml.Ginzlová Eva     31134
18.Morávek JaroslavSvobodová Lucie     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Merčák Marek40Postelt Vladimír04
Moc Vladimír ml.31Dohnalík Leoš04
Morávek Jaroslav31Ginzlová Eva22
Moc Vladimír st.22Svobodová Lucie22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda David
Antoš Petr
 
 
Just Miloslav
Drahota Václav
 
 
     1301
2.Kovařík Tomáš
Čeřovská Monika
 
 
Folprecht Jan
Urban Jiří
 
 
     3211
3.Bušek ŠtěpánUrban Jiří     0312
4.Sucharda DavidFolprecht Jan     3022
5.Antoš PetrDrahota Václav     3032
6.Čeřovská MonikaJust Miloslav     3142
7.Sucharda DavidUrban Jiří     0343
8.Antoš PetrFolprecht Jan     3053
9.Čeřovská MonikaDrahota Václav     0354
10.Bušek ŠtěpánJust Miloslav     2355
11.Antoš PetrUrban Jiří     3065
12.Čeřovská MonikaFolprecht Jan     3075
13.Bušek ŠtěpánDrahota Václav     0376
14.Sucharda DavidJust Miloslav     3186
15.Čeřovská MonikaUrban Jiří     1387
16.Bušek ŠtěpánFolprecht Jan     1388
17.Sucharda DavidDrahota Václav     0389
18.Antoš PetrJust Miloslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bušek Štěpán04Urban Jiří31
Sucharda David22Folprecht Jan13
Antoš Petr40Drahota Václav31
Čeřovská Monika22Just Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:47 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Michal
Kopal Jaroslav
 
 
Mareš Jan
Ort Marek
 
 
     3110
2.Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
Pleticha Vladimír
Kastner Patrik
 
 
     0311
3.Ondráček MichalKastner Patrik     3121
4.Pejta Petr st.Mareš Jan     3231
5.Jonáš Marek st.Ort Marek     0332
6.Kopal JaroslavPleticha Vladimír     0333
7.Pejta Petr st.Kastner Patrik     0334
8.Jonáš Marek st.Mareš Jan     2335
9.Kopal JaroslavOrt Marek     0336
10.Ondráček MichalPleticha Vladimír     3246
11.Jonáš Marek st.Kastner Patrik     0347
12.Kopal JaroslavMareš Jan     2348
13.Ondráček MichalOrt Marek     0349
14.Pejta Petr st.Pleticha Vladimír     23410
15.Kopal JaroslavKastner Patrik     03411
16.Ondráček MichalMareš Jan     32511
17.Pejta Petr st.Ort Marek     03512
18.Jonáš Marek st.Pleticha Vladimír     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Michal31Kastner Patrik31
Pejta Petr st.13Mareš Jan22
Jonáš Marek st.04Ort Marek40
Kopal Jaroslav04Pleticha Vladimír31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy