Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:549:26 Sokol Chotětov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moc Vladimír st.
Merčák Marek
 
 
Marek Jiří
Duda Miroslav
 
 
     3210
2.Moc Vladimír ml.
Morávek Jaroslav
 
 
Volf Petr st.
Nekola Michal
 
 
     3220
3.Merčák MarekMarek Jiří     3030
4.Moc Vladimír ml.Duda Miroslav     3240
5.Morávek JaroslavVolf Petr st.     3150
6.Moc Vladimír st.Nekola Michal     2351
7.Moc Vladimír ml.Marek Jiří     3061
8.Morávek JaroslavDuda Miroslav     3271
9.Moc Vladimír st.Volf Petr st.     3181
10.Merčák MarekNekola Michal     3191
11.Morávek JaroslavMarek Jiří     2392
12.Moc Vladimír st.Duda Miroslav     2393
13.Merčák MarekVolf Petr st.     30103
14.Moc Vladimír ml.Nekola Michal     30113
15.Moc Vladimír st.Marek Jiří     23114
16.Merčák MarekDuda Miroslav     30124
17.Moc Vladimír ml.Volf Petr st.     30134
18.Morávek JaroslavNekola Michal     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Merčák Marek40Marek Jiří22
Moc Vladimír ml.40Duda Miroslav13
Morávek Jaroslav22Volf Petr st.04
Moc Vladimír st.13Nekola Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11 AŠ Mladá Boleslav "G"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda David
Rosca David
 
 
Novák Ivo
Macura Zdeněk
 
 
     3010
2.Bušek Štěpán
Čeřovská Monika
 
 
Žerava Miroslav
Žerava Miroslav ml.
 
 
     3220
3.Čeřovská MonikaNovák Ivo     3030
4.Bušek ŠtěpánMacura Zdeněk     3140
5.Sucharda DavidŽerava Miroslav ml.     3050
6.Rosca DavidŽerava Miroslav     3260
7.Bušek ŠtěpánNovák Ivo     3070
8.Sucharda DavidMacura Zdeněk     3280
9.Rosca DavidŽerava Miroslav ml.     3190
10.Čeřovská MonikaŽerava Miroslav     30100
11.Sucharda DavidNovák Ivo     30110
12.Rosca DavidMacura Zdeněk     30120
13.Čeřovská MonikaŽerava Miroslav ml.     30130
14.Bušek ŠtěpánŽerava Miroslav     30140
15.Rosca DavidNovák Ivo     31150
16.Čeřovská MonikaMacura Zdeněk     31160
17.Bušek ŠtěpánŽerava Miroslav ml.     31170
18.Sucharda DavidŽerava Miroslav     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čeřovská Monika40Novák Ivo04
Bušek Štěpán40Macura Zdeněk04
Sucharda David40Žerava Miroslav ml.04
Rosca David40Žerava Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
Pácha Robin
Bříška Jan
 
 
     3210
2.Kopal Jaroslav
Ondráček Michal
 
 
Ďurfina Karel
Barva Jaroslav
 
 
     2311
3.Kopal JaroslavBarva Jaroslav     0312
4.Pejta Petr st.Ďurfina Karel     1313
5.Jonáš Marek st.Pácha Robin     1314
6.Ondráček MichalBříška Jan     3024
7.Pejta Petr st.Barva Jaroslav     3134
8.Jonáš Marek st.Ďurfina Karel     2335
9.Ondráček MichalPácha Robin     3245
10.Kopal JaroslavBříška Jan     2346
11.Jonáš Marek st.Barva Jaroslav     3156
12.Ondráček MichalĎurfina Karel     3166
13.Kopal JaroslavPácha Robin     0367
14.Pejta Petr st.Bříška Jan     3177
15.Ondráček MichalBarva Jaroslav     3187
16.Kopal JaroslavĎurfina Karel     2388
17.Pejta Petr st.Pácha Robin     2389
18.Jonáš Marek st.Bříška Jan     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopal Jaroslav04Barva Jaroslav13
Pejta Petr st.22Ďurfina Karel31
Jonáš Marek st.22Pácha Robin31
Ondráček Michal40Bříška Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Vladimír
Kastner Patrik
 
 
Čuban Zdeněk
Vtelenský Josef
 
 
     3010
2.Ort Marek
Mareš Jan
 
 
Bartoň Karel
Běloubek Roman
 
 
     1311
3.Mareš JanBěloubek Roman     2312
4.Pleticha VladimírBartoň Karel     3022
5.Ort MarekVtelenský Josef     3232
6.Kastner PatrikČuban Zdeněk     3142
7.Pleticha VladimírBěloubek Roman     3152
8.Ort MarekBartoň Karel     3062
9.Kastner PatrikVtelenský Josef     3172
10.Mareš JanČuban Zdeněk     2373
11.Ort MarekBěloubek Roman     0374
12.Kastner PatrikBartoň Karel     3084
13.Mareš JanVtelenský Josef     0385
14.Pleticha VladimírČuban Zdeněk     3195
15.Kastner PatrikBěloubek Roman     30105
16.Mareš JanBartoň KarelWO    30115
17.Pleticha VladimírVtelenský Josef     30125
18.Ort MarekČuban Zdeněk     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareš Jan03Běloubek Roman22
Pleticha Vladimír40Bartoň Karel03
Ort Marek22Vtelenský Josef13
Kastner Patrik40Čuban Zdeněk22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35 AŠ Mladá Boleslav "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Václav
Urban Jiří
 
 
Školník Luboš
Janoušková Jitka
 
 
     1301
2.Just Miloslav
Javůrek Filip
 
 
Sluka Čeněk
Heilek Miroslav
 
 
     1302
3.Novotný MiroslavŠkolník Luboš     0303
4.Urban JiříJanoušková Jitka     3113
5.Just MiloslavSluka Čeněk     0314
6.Drahota VáclavHeilek Miroslav     3024
7.Urban JiříŠkolník Luboš     0325
8.Just MiloslavJanoušková Jitka     3035
9.Drahota VáclavSluka Čeněk     3045
10.Novotný MiroslavHeilek Miroslav     0346
11.Just MiloslavŠkolník Luboš     2347
12.Drahota VáclavJanoušková Jitka     3057
13.Žďánský MilanSluka Čeněk     1358
14.Urban JiříHeilek Miroslav     2359
15.Drahota VáclavŠkolník Luboš     23510
16.Žďánský MilanJanoušková Jitka     31610
17.Urban JiříSluka Čeněk     32710
18.Just MiloslavHeilek Miroslav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Miroslav02Školník Luboš40
Urban Jiří22Janoušková Jitka04
Just Miloslav22Sluka Čeněk22
Drahota Václav31Heilek Miroslav22
Žďánský Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolegarová Šárka
Marejka Vítězslav
 
 
Tešla Miroslav
Vinklář Jan
 
 
     1301
2.Ginzlová Eva
Svobodová Lucie
 
 
Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
     0302
3.Ginzlová EvaSekelský Jan st.     1303
4.Svobodová LucieTešla Miroslav     2304
5.Marejka VítězslavNovotný Josef     1305
6.Kolegarová ŠárkaVinklář Jan     3015
7.Svobodová LucieSekelský Jan st.     3125
8.Marejka VítězslavTešla Miroslav     0326
9.Kolegarová ŠárkaNovotný Josef     2327
10.Ginzlová EvaVinklář Jan     3237
11.Marejka VítězslavSekelský Jan st.     1338
12.Kolegarová ŠárkaTešla Miroslav     3048
13.Ginzlová EvaNovotný Josef     1349
14.Svobodová LucieVinklář Jan     3159
15.Kolegarová ŠárkaSekelský Jan st.     03510
16.Ginzlová EvaTešla Miroslav     13511
17.Svobodová LucieNovotný Josef     23512
18.Marejka VítězslavVinklář Jan     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ginzlová Eva13Sekelský Jan st.31
Svobodová Lucie22Tešla Miroslav31
Marejka Vítězslav04Novotný Josef40
Kolegarová Šárka22Vinklář Jan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy