Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42 TTC Bělá p.B. "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Duda Miroslav
 
 
Ginzlová Eva
Kolegarová Šárka
 
 
     0301
2.Volf Petr st.
Nekola Michal
 
 
Peca Antonín
Vokoun Petr
 
 
     0302
3.Marek JiříKolegarová Šárka     2303
4.Polák PetrGinzlová Eva     3113
5.Duda MiroslavPeca Antonín     1314
6.Nekola MichalVokoun Petr     1315
7.Polák PetrKolegarová Šárka     3125
8.Duda MiroslavGinzlová Eva     1326
9.Nekola MichalPeca Antonín     2327
10.Marek JiříVokoun Petr     1328
11.Duda MiroslavKolegarová Šárka     2329
12.Nekola MichalGinzlová Eva     13210
13.Marek JiříPeca Antonín     30310
14.Polák PetrVokoun Petr     32410
15.Nekola MichalKolegarová Šárka     32510
16.Marek JiříGinzlová Eva     03511
17.Polák PetrPeca Antonín     30611
18.Duda MiroslavVokoun Petr     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Jiří13Kolegarová Šárka22
Polák Petr40Ginzlová Eva31
Duda Miroslav04Peca Antonín22
Nekola Michal13Vokoun Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:23 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
Drahota Václav
Javůrek Filip
 
 
     3010
2.Tešla Miroslav
Vinklář Jan
 
 
Just Miloslav
Folprecht Jan
 
 
     0311
3.Sekelský Jan st.Novotný Miroslav     3121
4.Vinklář JanFolprecht Jan     3231
5.Novotný JosefDrahota Václav     1332
6.Tešla MiroslavJust Miloslav     0333
7.Vinklář JanNovotný Miroslav     3243
8.Novotný JosefFolprecht Jan     3153
9.Tešla MiroslavDrahota Václav     0354
10.Sekelský Jan st.Just Miloslav     3064
11.Novotný JosefNovotný Miroslav     3074
12.Tešla MiroslavJavůrek Filip     3084
13.Sekelský Jan st.Drahota Václav     3094
14.Vinklář JanJust Miloslav     31104
15.Tešla MiroslavNovotný Miroslav     32114
16.Sekelský Jan st.Javůrek Filip     30124
17.Vinklář JanDrahota Václav     32134
18.Novotný JosefJust Miloslav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekelský Jan st.40Novotný Miroslav04
Vinklář Jan40Folprecht Jan02
Novotný Josef31Drahota Václav22
Tešla Miroslav22Just Miloslav13
   Javůrek Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Pleticha Vladimír
Kastner Patrik
 
 
WO    0301
2.Vyhnánek Jaroslav
Heilek Miroslav
 
 
Ort Marek
Kraušner Miroslav
 
 
     0302
3.Heilek MiroslavPleticha Vladimír     2303
4.Janoušková JitkaKraušner Miroslav     3013
5.Ort MarekWO    0314
6.Vyhnánek JaroslavKastner Patrik     1315
7.Janoušková JitkaPleticha Vladimír     0316
8.Kraušner MiroslavWO    0317
9.Vyhnánek JaroslavOrt Marek     0318
10.Heilek MiroslavKastner Patrik     0319
11.Pleticha VladimírWO    03110
12.Vyhnánek JaroslavKraušner Miroslav     13111
13.Heilek MiroslavOrt Marek     03112
14.Janoušková JitkaKastner Patrik     03113
15.Vyhnánek JaroslavPleticha VladimírWO    03114
16.Heilek MiroslavKraušner Miroslav     03115
17.Janoušková JitkaOrt Marek     23116
18.Kastner PatrikWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Heilek Miroslav04Pleticha Vladimír20
Janoušková Jitka13Kraušner Miroslav21
Vyhnánek Jaroslav03Ort Marek30
   Kastner Patrik30
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1233:39 SK Dolní Stakory "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Zdeněk
Vaňousek Miroslav
 
 
Ondráček Michal
Kopal Jaroslav
 
 
     2301
2.Běloubek Roman
Vtelenský Josef
 
 
Jonáš Marek st.
Pejta Petr st.
 
 
     3011
3.Čuban ZdeněkOndráček Michal     1312
4.Vtelenský JosefPejta Petr st.     3122
5.Běloubek RomanKopal Jaroslav     3032
6.Vaňousek MiroslavJonáš Marek st.     2333
7.Vtelenský JosefOndráček Michal     1334
8.Běloubek RomanPejta Petr st.     3144
9.Vaňousek MiroslavKopal Jaroslav     3154
10.Čuban ZdeněkJonáš Marek st.     0355
11.Běloubek RomanOndráček Michal     2356
12.Vaňousek MiroslavPejta Petr st.     2357
13.Čuban ZdeněkKopal Jaroslav     0358
14.Vtelenský JosefJonáš Marek st.     2359
15.Vaňousek MiroslavOndráček Michal     13510
16.Čuban ZdeněkPejta Petr st.     13511
17.Vtelenský JosefKopal Jaroslav     30611
18.Běloubek RomanJonáš Marek st.     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuban Zdeněk04Ondráček Michal40
Vtelenský Josef22Pejta Petr st.22
Běloubek Roman22Kopal Jaroslav13
Vaňousek Miroslav13Jonáš Marek st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32 TTC Josefův Důl "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pácha Robin
Bezděk Jiří ml.
 
 
Kovařík Tomáš
Bušek Štěpán
 
 
     3010
2.Barva Jaroslav
Ďurfina Karel
 
 
Sucharda David
Rosca David
 
 
     3120
3.Bezděk Jiří ml.Rosca David     3130
4.Ďurfina KarelBušek Štěpán     3040
5.Pácha RobinSucharda David     3050
6.Barva JaroslavKovařík Tomáš     3260
7.Ďurfina KarelRosca David     1361
8.Pácha RobinBušek Štěpán     1362
9.Barva JaroslavSucharda David     2363
10.Bezděk Jiří ml.Kovařík Tomáš     3273
11.Pácha RobinRosca David     3083
12.Barva JaroslavBušek Štěpán     3193
13.Bezděk Jiří ml.Sucharda David     0394
14.Ďurfina KarelKovařík Tomáš     32104
15.Barva JaroslavRosca David     32114
16.Bezděk Jiří ml.Bušek Štěpán     03115
17.Ďurfina KarelSucharda David     23116
18.Pácha RobinKovařík Tomáš     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezděk Jiří ml.22Rosca David13
Ďurfina Karel22Bušek Štěpán22
Pácha Robin22Sucharda David31
Barva Jaroslav31Kovařík Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44 Sokol Chotětov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský Kamil
Žerava Miroslav
 
 
Moc Vladimír ml.
Morávek Jaroslav
 
 
     3210
2.Jelínek Miloš
Žerava Miroslav ml.
 
 
Moc Vladimír st.
Merčák Marek
 
 
     2311
3.Jelínek MilošMerčák Marek     0312
4.Polanský KamilMoc Vladimír ml.     3222
5.Žerava MiroslavMorávek Jaroslav     1323
6.Žerava Miroslav ml.Moc Vladimír st.     1324
7.Polanský KamilMerčák Marek     2325
8.Žerava MiroslavMoc Vladimír ml.     0326
9.Žerava Miroslav ml.Morávek Jaroslav     0327
10.Jelínek MilošMoc Vladimír st.     0328
11.Žerava MiroslavMerčák Marek     0329
12.Žerava Miroslav ml.Moc Vladimír ml.     03210
13.Jelínek MilošMorávek Jaroslav     03211
14.Polanský KamilMoc Vladimír st.     31311
15.Žerava Miroslav ml.Merčák Marek     03312
16.Jelínek MilošMoc Vladimír ml.     31412
17.Polanský KamilMorávek Jaroslav     32512
18.Žerava MiroslavMoc Vladimír st.     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Miloš13Merčák Marek40
Polanský Kamil31Moc Vladimír ml.22
Žerava Miroslav13Morávek Jaroslav31
Žerava Miroslav ml.04Moc Vladimír st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy