Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28 TTC STEER Mladá Boleslav "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevrlý Michal
Nekola Michal
 
 
Ondráček Michal
Kopal Jaroslav
 
 
     3010
2.Živný Josef
Duda Miroslav
 
 
Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
     1311
3.Duda MiroslavOndráček Michal     0312
4.Nevrlý MichalPejta Petr st.     3022
5.Nekola MichalKopal Jaroslav     2323
6.Živný JosefJonáš Marek st.     3033
7.Nevrlý MichalOndráček Michal     2334
8.Nekola MichalPejta Petr st.     1335
9.Živný JosefKopal Jaroslav     3045
10.Duda MiroslavJonáš Marek st.     3155
11.Nekola MichalOndráček Michal     1356
12.Živný JosefPejta Petr st.     3166
13.Duda MiroslavKopal Jaroslav     2367
14.Nevrlý MichalJonáš Marek st.     3077
15.Živný JosefOndráček Michal     3087
16.Duda MiroslavPejta Petr st.     3297
17.Nevrlý MichalKopal Jaroslav     30107
18.Nekola MichalJonáš Marek st.     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duda Miroslav22Ondráček Michal31
Nevrlý Michal31Pejta Petr st.13
Nekola Michal04Kopal Jaroslav22
Živný Josef40Jonáš Marek st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:41 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Sucharda David
 
 
Pleticha Vladimír
Hajlich David
 
 
     3210
2.Kovařík Tomáš
Rosca David
 
 
Ort Marek
Mareš Jan
 
 
     3220
3.Kovařík TomášMareš Jan     3130
4.Sucharda DavidHajlich David     2331
5.Rosca DavidOrt Marek     3241
6.Antoš PetrPleticha Vladimír     3251
7.Sucharda DavidMareš Jan     2352
8.Rosca DavidHajlich David     2353
9.Antoš PetrOrt Marek     3163
10.Kovařík TomášPleticha Vladimír     1364
11.Rosca DavidMareš Jan     3174
12.Antoš PetrHajlich David     3284
13.Kovařík TomášOrt Marek     1385
14.Sucharda DavidPleticha Vladimír     1386
15.Antoš PetrMareš Jan     3196
16.Kovařík TomášHajlich David     0397
17.Sucharda DavidOrt Marek     0398
18.Rosca DavidPleticha Vladimír     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovařík Tomáš13Mareš Jan13
Sucharda David04Hajlich David31
Rosca David22Ort Marek22
Antoš Petr40Pleticha Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moc Vladimír st.
Morávek Jaroslav
 
 
Just Miloslav
Drahota Václav
 
 
     2301
2.Merčák Marek
Moc Vladimír ml.
 
 
Urban Jiří
Folprecht Jan
 
 
     3011
3.Merčák MarekFolprecht Jan     3121
4.Morávek JaroslavDrahota Václav     1322
5.Moc Vladimír st.Urban Jiří     1323
6.Moc Vladimír ml.Just Miloslav     3033
7.Morávek JaroslavFolprecht Jan     3243
8.Moc Vladimír st.Drahota Václav     0344
9.Moc Vladimír ml.Urban Jiří     3154
10.Merčák MarekJust Miloslav     0355
11.Moc Vladimír st.Folprecht Jan     2356
12.Moc Vladimír ml.Drahota Václav     0357
13.Merčák MarekUrban Jiří     3167
14.Morávek JaroslavJust Miloslav     3077
15.Moc Vladimír ml.Folprecht Jan     3287
16.Merčák MarekDrahota Václav     2388
17.Morávek JaroslavUrban Jiří     3298
18.Moc Vladimír st.Just Miloslav     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merčák Marek22Folprecht Jan13
Morávek Jaroslav31Drahota Václav40
Moc Vladimír st.04Urban Jiří13
Moc Vladimír ml.31Just Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:53 TTC Bělá p.B. "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žerava Miroslav
Pivoňka Erik
 
 
Peca Antonín
Ginzlová Eva
 
 
     2301
2.Skála Jiří
Honzák Miloš
 
 
Marejka Vítězslav
Dohnalík Leoš
 
 
     1302
3.Žerava MiroslavGinzlová Eva     0303
4.Pivoňka ErikMarejka Vítězslav     0304
5.Skála JiříPeca Antonín     1305
6.Honzák MilošDohnalík Leoš     3215
7.Pivoňka ErikGinzlová Eva     0316
8.Skála JiříMarejka Vítězslav     1317
9.Honzák MilošPeca Antonín     1318
10.Žerava MiroslavDohnalík Leoš     2319
11.Skála JiříGinzlová Eva     13110
12.Honzák MilošMarejka Vítězslav     03111
13.Žerava MiroslavPeca Antonín     13112
14.Pivoňka ErikDohnalík Leoš     13113
15.Honzák MilošGinzlová Eva     13114
16.Žerava MiroslavMarejka Vítězslav     13115
17.Pivoňka ErikPeca Antonín     03116
18.Skála JiříDohnalík Leoš     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žerava Miroslav04Ginzlová Eva40
Pivoňka Erik04Marejka Vítězslav40
Skála Jiří04Peca Antonín40
Honzák Miloš13Dohnalík Leoš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:48 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barva Jaroslav
Ďurfina Karel
 
 
Tešla Miroslav
Vinklář Jan
 
 
     1301
2.Bezděk Jiří ml.
Bříška Jan
 
 
Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
     1302
3.Barva JaroslavTešla Miroslav     0303
4.Bezděk Jiří ml.Vinklář Jan     3113
5.Bříška JanNovotný Josef     1314
6.Ďurfina KarelSekelský Jan st.     0315
7.Bezděk Jiří ml.Tešla Miroslav     3125
8.Bříška JanVinklář Jan     1326
9.Ďurfina KarelNovotný Josef     3236
10.Barva JaroslavSekelský Jan st.     1337
11.Bříška JanTešla Miroslav     0338
12.Ďurfina KarelVinklář Jan     1339
13.Barva JaroslavNovotný Josef     13310
14.Bezděk Jiří ml.Sekelský Jan st.     13311
15.Ďurfina KarelTešla Miroslav     23312
16.Barva JaroslavVinklář Jan     23313
17.Bezděk Jiří ml.Novotný Josef     32413
18.Bříška JanSekelský Jan st.     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Barva Jaroslav04Tešla Miroslav31
Bezděk Jiří ml.31Vinklář Jan31
Bříška Jan04Novotný Josef22
Ďurfina Karel13Sekelský Jan st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28 TJ Plazy "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Karel
Běloubek Roman
 
 
Heilek Miroslav
Vyhnánek Jaroslav
 
 
     1301
2.Vtelenský Josef
Čuban Zdeněk
 
 
Školník Luboš
Janoušková Jitka
 
 
     1302
3.Čuban ZdeněkJanoušková Jitka     0303
4.Vtelenský JosefMatlas Jiří     3013
5.Běloubek RomanŠkolník Luboš     3223
6.Bartoň KarelHeilek Miroslav     3133
7.Vtelenský JosefJanoušková Jitka     3143
8.Běloubek RomanMatlas Jiří     3053
9.Bartoň KarelŠkolník Luboš     0354
10.Čuban ZdeněkHeilek Miroslav     3064
11.Běloubek RomanJanoušková Jitka     0365
12.Bartoň KarelMatlas Jiří     3075
13.Čuban ZdeněkŠkolník Luboš     3085
14.Vtelenský JosefVyhnánek Jaroslav     3295
15.Bartoň KarelJanoušková Jitka     32105
16.Čuban ZdeněkMatlas Jiří     31115
17.Vtelenský JosefŠkolník Luboš     23116
18.Běloubek RomanVyhnánek Jaroslav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čuban Zdeněk31Janoušková Jitka22
Vtelenský Josef31Matlas Jiří04
Běloubek Roman31Školník Luboš22
Bartoň Karel31Heilek Miroslav02
   Vyhnánek Jaroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy