Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:50 TJ Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volf Petr st.
Duda Miroslav
 
 
Just Miloslav
Drahota Václav
 
 
     0301
2.Včeláková Stanislava
Nekola Michal
 
 
Klíma Miroslav
Folprecht Jan
 
 
     1302
3.Včeláková StanislavaDlask Milan     2303
4.Volf Petr st.Folprecht Jan     1304
5.Duda MiroslavDrahota Václav     0305
6.Nekola MichalKlíma Miroslav     3215
7.Volf Petr st.Dlask Milan     3025
8.Duda MiroslavFolprecht Jan     2326
9.Nekola MichalDrahota Václav     0327
10.Včeláková StanislavaKlíma Miroslav     1328
11.Duda MiroslavDlask Milan     1329
12.Nekola MichalFolprecht Jan     03210
13.Včeláková StanislavaDrahota Václav     13211
14.Volf Petr st.Klíma Miroslav     03212
15.Nekola MichalDlask Milan     03213
16.Včeláková StanislavaFolprecht Jan     13214
17.Volf Petr st.Drahota Václav     03215
18.Duda MiroslavKlíma Miroslav     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Včeláková Stanislava04Dlask Milan31
Volf Petr st.13Folprecht Jan40
Duda Miroslav04Drahota Václav40
Nekola Michal13Klíma Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolegarová Šárka
Ginzlová Eva
 
 
Pleticha Vladimír
Ort Marek
 
 
     1301
2.Marejka Vítězslav
Dohnalík Leoš
 
 
Hajlich David
Mareš Jan
 
 
     3011
3.Ginzlová EvaPleticha Vladimír     3221
4.Dohnalík LeošKraušner Jiří     0322
5.Marejka VítězslavOrt Marek     0323
6.Kolegarová ŠárkaMareš Jan     2324
7.Dohnalík LeošPleticha Vladimír     1325
8.Marejka VítězslavKraušner Jiří     2326
9.Kolegarová ŠárkaOrt Marek     0327
10.Ginzlová EvaMareš Jan     3137
11.Marejka VítězslavPleticha Vladimír     1338
12.Kolegarová ŠárkaKraušner Jiří     3048
13.Ginzlová EvaOrt Marek     3258
14.Dohnalík LeošHajlich David     3168
15.Kolegarová ŠárkaPleticha Vladimír     0369
16.Ginzlová EvaKraušner Jiří     3279
17.Dohnalík LeošOrt Marek     03710
18.Marejka VítězslavHajlich David     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ginzlová Eva40Pleticha Vladimír31
Dohnalík Leoš13Kraušner Jiří22
Marejka Vítězslav04Ort Marek31
Kolegarová Šárka13Mareš Jan11
   Hajlich David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tešla Miroslav
Vinklář Jan
 
 
Ondráček Michal
Kopal Jaroslav
 
 
     1301
2.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
     3011
3.Sekelský Jan st.Ondráček Michal     0312
4.Tešla MiroslavJonáš Marek st.     0313
5.Novotný JosefPejta Petr st.     3023
6.Vinklář JanKopal Jaroslav     3133
7.Tešla MiroslavOndráček Michal     1334
8.Novotný JosefJonáš Marek st.     3044
9.Vinklář JanPejta Petr st.     1345
10.Sekelský Jan st.Kopal Jaroslav     3155
11.Novotný JosefOndráček Michal     3165
12.Vinklář JanJonáš Marek st.     1366
13.Sekelský Jan st.Pejta Petr st.     3076
14.Tešla MiroslavKopal Jaroslav     0377
15.Vinklář JanOndráček Michal     2378
16.Sekelský Jan st.Jonáš Marek st.     3088
17.Tešla MiroslavPejta Petr st.     1389
18.Novotný JosefKopal Jaroslav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekelský Jan st.31Ondráček Michal31
Tešla Miroslav04Jonáš Marek st.22
Novotný Josef40Pejta Petr st.22
Vinklář Jan13Kopal Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisudo 01. 01. 1970 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14 AŠ Mladá Boleslav "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyhnánek Jaroslav
Heilek Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Janoušková Jitka
Školník Luboš
 
 
Bušek Štěpán
Kovařík Tomáš
 
 
     3120
3.Heilek MiroslavWO    3030
4.Vyhnánek JaroslavKovařík Tomáš     2331
5.Janoušková JitkaBušek Štěpán     3041
6.Školník LubošRosca David     3051
7.Vyhnánek JaroslavWO    3061
8.Janoušková JitkaKovařík Tomáš     3071
9.Školník LubošBušek Štěpán     3181
10.Heilek MiroslavRosca David     1382
11.Janoušková JitkaWO    3092
12.Školník LubošKovařík Tomáš     31102
13.Heilek MiroslavBušek Štěpán     30112
14.Vyhnánek JaroslavRosca David     32122
15.Školník LubošWO    30132
16.Heilek MiroslavKovařík TomášWO    30142
17.Vyhnánek JaroslavBušek ŠtěpánWO    30152
18.Janoušková JitkaRosca DavidWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heilek Miroslav11Kovařík Tomáš12
Vyhnánek Jaroslav11Bušek Štěpán03
Janoušková Jitka20Rosca David12
Školník Luboš30   
WO71WO17



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:44 Sokol Chotětov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Miroslav
Jonáš Zdeněk
 
 
Merčák Marek
Moc Vladimír st.
 
 
     0301
2.Bartoň Karel
Běloubek Roman
 
 
Moc Vladimír ml.
Morávek Jaroslav
 
 
     3111
3.Vaňousek MiroslavMerčák Marek     0312
4.Běloubek RomanMoc Vladimír ml.     2313
5.Jonáš ZdeněkMoc Vladimír st.     2314
6.Bartoň KarelMorávek Jaroslav     3124
7.Běloubek RomanMerčák Marek     0325
8.Jonáš ZdeněkMoc Vladimír ml.     0326
9.Bartoň KarelMoc Vladimír st.     3236
10.Vaňousek MiroslavMorávek Jaroslav     1337
11.Jonáš ZdeněkMerčák Marek     0338
12.Bartoň KarelMoc Vladimír ml.     3048
13.Vaňousek MiroslavMoc Vladimír st.     0349
14.Běloubek RomanMorávek Jaroslav     13410
15.Bartoň KarelMerčák Marek     13411
16.Vaňousek MiroslavMoc Vladimír ml.     03412
17.Běloubek RomanMoc Vladimír st.     31512
18.Jonáš ZdeněkMorávek Jaroslav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňousek Miroslav04Merčák Marek40
Běloubek Roman13Moc Vladimír ml.31
Jonáš Zdeněk04Moc Vladimír st.22
Bartoň Karel31Morávek Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:15 TTC Josefův Důl "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříška Jan
Pácha Robin
 
 
Štros Jaroslav
Skála Jiří
 
 
     3010
2.Ďurfina Karel
Barva Jaroslav
 
 
Žerava Miroslav ml.
Žerava Miroslav
 
 
     3020
3.Barva JaroslavŠtros Jaroslav     3030
4.Pácha RobinSkála Jiří     3040
5.Bříška JanŽerava Miroslav     3050
6.Ďurfina KarelŽerava Miroslav ml.     3160
7.Pácha RobinŠtros Jaroslav     3070
8.Bříška JanSkála Jiří     3080
9.Ďurfina KarelŽerava Miroslav     3290
10.Barva JaroslavŽerava Miroslav ml.     31100
11.Bříška JanŠtros Jaroslav     23101
12.Ďurfina KarelSkála Jiří     32111
13.Barva JaroslavŽerava Miroslav     30121
14.Pácha RobinŽerava Miroslav ml.     30131
15.Ďurfina KarelŠtros Jaroslav     32141
16.Barva JaroslavSkála Jiří     32151
17.Pácha RobinŽerava Miroslav     31161
18.Bříška JanŽerava Miroslav ml.     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barva Jaroslav40Štros Jaroslav13
Pácha Robin40Skála Jiří04
Bříška Jan31Žerava Miroslav04
Ďurfina Karel40Žerava Miroslav ml.04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy