Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:51 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nekola Michal
 
 
Hajlich David
Kraušner Miroslav
 
 
WO    0301
2.Marek Jiří
Duda Miroslav
 
 
Pleticha Vladimír
Ort Marek
 
 
     1302
3.Pleticha VladimírWO    0303
4.Duda MiroslavOrt Marek     3213
5.Marek JiříMareš Jan     1314
6.Nekola MichalHajlich David     1315
7.Duda MiroslavPleticha Vladimír     0316
8.Marek JiříOrt Marek     0317
9.Nekola MichalMareš Jan     1318
10.Hajlich DavidWO    0319
11.Marek JiříPleticha Vladimír     13110
12.Nekola MichalOrt Marek     03111
13.Mareš JanWO    03112
14.Duda MiroslavHajlich David     31212
15.Nekola MichalPleticha Vladimír     03213
16.Ort MarekWO    03214
17.Duda MiroslavMareš Jan     03215
18.Marek JiříKraušner Miroslav     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Duda Miroslav22Pleticha Vladimír30
Marek Jiří04Ort Marek21
Nekola Michal04Mareš Jan30
   Hajlich David11
   Kraušner Miroslav10
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37 SK Dolní Stakory "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just Miloslav
Drahota Václav
 
 
Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
     3110
2.Klíma Miroslav
Žďánský Milan
 
 
Kopal Jaroslav
Šaněk Pavel
 
 
     2311
3.Žďánský MilanJonáš Marek st.     0312
4.Klíma MiroslavPejta Petr st.     2313
5.Just MiloslavKopal Jaroslav     2314
6.Drahota VáclavŠaněk Pavel     3024
7.Klíma MiroslavJonáš Marek st.     0325
8.Just MiloslavPejta Petr st.     3235
9.Drahota VáclavKopal Jaroslav     3045
10.Žďánský MilanŠaněk Pavel     2346
11.Just MiloslavJonáš Marek st.     3256
12.Drahota VáclavPejta Petr st.     3066
13.Novotný MiroslavKopal Jaroslav     0367
14.Klíma MiroslavŠaněk Pavel     1368
15.Drahota VáclavJonáš Marek st.     3178
16.Novotný MiroslavPejta Petr st.     0379
17.Klíma MiroslavKopal Jaroslav     13710
18.Just MiloslavŠaněk Pavel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žďánský Milan02Jonáš Marek st.22
Klíma Miroslav04Pejta Petr st.22
Just Miloslav31Kopal Jaroslav31
Drahota Václav40Šaněk Pavel22
Novotný Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:34 AŠ Mladá Boleslav "G"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolegarová Šárka
Vokoun Petr
 
 
Antoš Petr
Sucharda David
 
 
     3010
2.Svobodová Lucie
Ginzlová Eva
 
 
Kovařík Tomáš
Bušek Štěpán
 
 
     3220
3.Kolegarová ŠárkaBušek Štěpán     3030
4.Vokoun PetrKovařík Tomáš     3040
5.Svobodová LucieAntoš Petr     1341
6.Ginzlová EvaSucharda David     0342
7.Vokoun PetrBušek Štěpán     3052
8.Svobodová LucieKovařík Tomáš     3062
9.Ginzlová EvaAntoš Petr     0363
10.Kolegarová ŠárkaSucharda David     3073
11.Svobodová LucieBušek Štěpán     1374
12.Ginzlová EvaKovařík Tomáš     1375
13.Kolegarová ŠárkaAntoš Petr     1376
14.Vokoun PetrSucharda David     1377
15.Ginzlová EvaBušek Štěpán     3287
16.Kolegarová ŠárkaKovařík Tomáš     2388
17.Vokoun PetrAntoš Petr     2389
18.Svobodová LucieSucharda David     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolegarová Šárka22Bušek Štěpán13
Vokoun Petr22Kovařík Tomáš22
Svobodová Lucie13Antoš Petr40
Ginzlová Eva13Sucharda David31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisudo 01. 01. 1970 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:29 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Moc Vladimír st.
Morávek Jaroslav
 
 
     3110
2.Tešla Miroslav
Vinklář Jan
 
 
Moc Vladimír ml.
Merčák Marek
 
 
     1311
3.Novotný JosefMoc Vladimír st.     2312
4.Sekelský Jan st.Morávek Jaroslav     3022
5.Tešla MiroslavMoc Vladimír ml.     3132
6.Vinklář JanMerčák Marek     0333
7.Sekelský Jan st.Moc Vladimír st.     3143
8.Tešla MiroslavMorávek Jaroslav     3153
9.Vinklář JanMoc Vladimír ml.     3263
10.Novotný JosefMerčák Marek     3273
11.Tešla MiroslavMoc Vladimír st.     3183
12.Vinklář JanMorávek Jaroslav     3193
13.Novotný JosefMoc Vladimír ml.     2394
14.Sekelský Jan st.Merčák Marek     31104
15.Vinklář JanMoc Vladimír st.     32114
16.Novotný JosefMorávek Jaroslav     30124
17.Sekelský Jan st.Moc Vladimír ml.     31134
18.Tešla MiroslavMerčák Marek     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Josef22Moc Vladimír st.13
Sekelský Jan st.40Morávek Jaroslav04
Tešla Miroslav31Moc Vladimír ml.13
Vinklář Jan31Merčák Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:26 AŠ Mladá Boleslav "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Školník Luboš
Tvrzský Rudolf
 
 
Žerava Miroslav
Polanský Kamil
 
 
     3210
2.Sluka Čeněk
Vyhnánek Jaroslav
 
 
Macura Zdeněk
Žerava Miroslav ml.
 
 
     3120
3.Školník LubošPolanský Kamil     3130
4.Vyhnánek JaroslavŽerava Miroslav     3240
5.Tvrzský RudolfMacura Zdeněk     0341
6.Sluka ČeněkŽerava Miroslav ml.     3051
7.Vyhnánek JaroslavPolanský Kamil     3261
8.Tvrzský RudolfŽerava Miroslav     1362
9.Sluka ČeněkMacura Zdeněk     3172
10.Školník LubošŽerava Miroslav ml.     3182
11.Tvrzský RudolfPolanský Kamil     0383
12.Sluka ČeněkŽerava Miroslav     3093
13.Školník LubošMacura Zdeněk     31103
14.Vyhnánek JaroslavŽerava Miroslav ml.     31113
15.Sluka ČeněkPolanský Kamil     32123
16.Školník LubošŽerava Miroslav     30133
17.Vyhnánek JaroslavMacura Zdeněk     30143
18.Tvrzský RudolfŽerava Miroslav ml.     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Školník Luboš40Polanský Kamil13
Vyhnánek Jaroslav40Žerava Miroslav13
Tvrzský Rudolf04Macura Zdeněk13
Sluka Čeněk40Žerava Miroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38 TTC Josefův Důl "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Zdeněk
Vaňousek Miroslav
 
 
Bezděk Jiří ml.
Pácha Robin
 
 
     3210
2.Běloubek Roman
Vtelenský Josef
 
 
Ďurfina Karel
Bříška Jan
 
 
     2311
3.Čuban ZdeněkĎurfina Karel     1312
4.Vtelenský JosefBezděk Jiří ml.     3022
5.Vaňousek MiroslavPácha Robin     2323
6.Běloubek RomanBříška Jan     3033
7.Vtelenský JosefĎurfina Karel     1334
8.Vaňousek MiroslavBezděk Jiří ml.     0335
9.Běloubek RomanPácha Robin     0336
10.Čuban ZdeněkBříška Jan     3146
11.Vaňousek MiroslavĎurfina Karel     2347
12.Běloubek RomanBezděk Jiří ml.     3057
13.Čuban ZdeněkPácha Robin     0358
14.Vtelenský JosefBříška Jan     3068
15.Běloubek RomanĎurfina Karel     0369
16.Čuban ZdeněkBezděk Jiří ml.     13610
17.Vtelenský JosefPácha Robin     32710
18.Vaňousek MiroslavBříška Jan     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuban Zdeněk13Ďurfina Karel40
Vtelenský Josef31Bezděk Jiří ml.22
Vaňousek Miroslav04Pácha Robin31
Běloubek Roman22Bříška Jan13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy