Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26 AŠ Mladá Boleslav "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matlas Jiří
Heilek Miroslav
 
 
Nekola Michal
Nevrlý Michal
 
 
     3010
2.Školník Luboš
Janoušková Jitka
 
 
Marek Jiří
Duda Miroslav
 
 
     3220
3.Matlas JiříNevrlý Michal     3230
4.Školník LubošMarek Jiří     3040
5.Heilek MiroslavDuda Miroslav     2341
6.Janoušková JitkaNekola Michal     3051
7.Školník LubošNevrlý Michal     3161
8.Heilek MiroslavMarek Jiří     2362
9.Janoušková JitkaDuda Miroslav     3172
10.Matlas JiříNekola Michal     3082
11.Heilek MiroslavNevrlý Michal     0383
12.Janoušková JitkaMarek Jiří     3293
13.Matlas JiříDuda Miroslav     1394
14.Školník LubošNekola Michal     30104
15.Janoušková JitkaNevrlý Michal     23105
16.Matlas JiříMarek Jiří     13106
17.Školník LubošDuda Miroslav     30116
18.Heilek MiroslavNekola Michal     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matlas Jiří22Nevrlý Michal22
Školník Luboš40Marek Jiří22
Heilek Miroslav13Duda Miroslav22
Janoušková Jitka31Nekola Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:21 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
Bartoň Karel
Běloubek Roman
 
 
     3010
2.Vinklář Jan
Tešla Miroslav
 
 
Vtelenský Josef
Čuban Zdeněk
 
 
     2311
3.Sekelský Jan st.Čuban Zdeněk     3021
4.Vinklář JanBartoň Karel     1322
5.Novotný JosefVtelenský Josef     3032
6.Tešla MiroslavBěloubek Roman     3042
7.Vinklář JanČuban Zdeněk     1343
8.Novotný JosefBartoň Karel     3053
9.Tešla MiroslavVtelenský Josef     2354
10.Sekelský Jan st.Běloubek Roman     3164
11.Novotný JosefČuban Zdeněk     3174
12.Tešla MiroslavBartoň Karel     1375
13.Sekelský Jan st.Vtelenský Josef     3185
14.Vinklář JanBěloubek Roman     3095
15.Tešla MiroslavČuban Zdeněk     30105
16.Sekelský Jan st.Bartoň Karel     30115
17.Vinklář JanVtelenský Josef     13116
18.Novotný JosefBěloubek Roman     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekelský Jan st.40Čuban Zdeněk13
Vinklář Jan13Bartoň Karel22
Novotný Josef40Vtelenský Josef22
Tešla Miroslav22Běloubek Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42 TTC Josefův Důl "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marejka Vítězslav
Dohnalík Leoš
 
 
Bezděk Jiří ml.
Pácha Robin
 
 
     0301
2.Svobodová Lucie
Ginzlová Eva
 
 
Ďurfina Karel
Bříška Jan
 
 
     3211
3.Marejka VítězslavPácha Robin     2312
4.Dohnalík LeošBezděk Jiří ml.     2313
5.Svobodová LucieĎurfina Karel     3223
6.Ginzlová EvaBříška Jan     2324
7.Dohnalík LeošPácha Robin     0325
8.Svobodová LucieBezděk Jiří ml.     1326
9.Ginzlová EvaĎurfina Karel     3136
10.Marejka VítězslavBříška Jan     0337
11.Svobodová LuciePácha Robin     1338
12.Ginzlová EvaBezděk Jiří ml.     3048
13.Marejka VítězslavĎurfina Karel     0349
14.Dohnalík LeošBříška Jan     03410
15.Ginzlová EvaPácha Robin     30510
16.Marejka VítězslavBezděk Jiří ml.     03511
17.Dohnalík LeošĎurfina Karel     03512
18.Svobodová LucieBříška Jan     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marejka Vítězslav04Pácha Robin31
Dohnalík Leoš04Bezděk Jiří ml.31
Svobodová Lucie22Ďurfina Karel22
Ginzlová Eva31Bříška Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24 TJ Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just Miloslav
Drahota Václav
 
 
Polanský Kamil
Žerava Miroslav
 
 
     3110
2.Klíma Miroslav
Folprecht Jan
 
 
Mrázek Ladislav
Jelínek Miloš
 
 
     1311
3.Folprecht JanPolanský Kamil     3021
4.Klíma MiroslavŽerava Miroslav     0322
5.Urban JiříJelínek Miloš     3132
6.Drahota VáclavMrázek Ladislav     3142
7.Klíma MiroslavPolanský Kamil     2343
8.Urban JiříŽerava Miroslav     3153
9.Drahota VáclavJelínek Miloš     3063
10.Folprecht JanMrázek Ladislav     3073
11.Urban JiříPolanský Kamil     3183
12.Drahota VáclavŽerava Miroslav     3093
13.Folprecht JanJelínek Miloš     31103
14.Klíma MiroslavMrázek Ladislav     03104
15.Drahota VáclavPolanský Kamil     30114
16.Folprecht JanŽerava Miroslav     23115
17.Just MiloslavJelínek Miloš     30125
18.Urban JiříMrázek Ladislav     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Folprecht Jan31Polanský Kamil13
Klíma Miroslav03Žerava Miroslav22
Urban Jiří31Jelínek Miloš04
Drahota Václav40Mrázek Ladislav22
Just Miloslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
Merčák Marek
Morávek Jaroslav
 
 
     3010
2.Ort Marek
Hajlich David
 
 
Moc Vladimír st.
Jabůrek Stanislav
 
 
     3020
3.Pleticha VladimírMerčák Marek     3230
4.Hajlich DavidMorávek Jaroslav     3040
5.Kastner PatrikMoc Vladimír st.     3250
6.Ort MarekJabůrek Stanislav     3060
7.Hajlich DavidMerčák Marek     3070
8.Kastner PatrikMorávek Jaroslav     3180
9.Ort MarekMoc Vladimír st.     3190
10.Pleticha VladimírJabůrek Stanislav     30100
11.Kastner PatrikMerčák Marek     30110
12.Ort MarekMorávek Jaroslav     30120
13.Pleticha VladimírMoc Vladimír st.     30130
14.Hajlich DavidJabůrek Stanislav     30140
15.Ort MarekMerčák Marek     03141
16.Pleticha VladimírMorávek Jaroslav     30151
17.Hajlich DavidMoc Vladimír st.     31161
18.Kastner PatrikJabůrek Stanislav     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pleticha Vladimír40Merčák Marek13
Hajlich David40Morávek Jaroslav04
Kastner Patrik40Moc Vladimír st.04
Ort Marek31Jabůrek Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Michal
Kopal Jaroslav
 
 
Kovařík Tomáš
Rosca David
 
 
     2301
2.Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
Čeřovská Monika
Antoš Petr
 
 
     0302
3.Ondráček MichalAntoš Petr     1303
4.Pejta Petr st.Čeřovská Monika     0304
5.Jonáš Marek st.Rosca David     3214
6.Kopal JaroslavKovařík Tomáš     3224
7.Pejta Petr st.Antoš Petr     0325
8.Jonáš Marek st.Čeřovská Monika     3135
9.Kopal JaroslavRosca David     0336
10.Ondráček MichalKovařík Tomáš     3046
11.Jonáš Marek st.Antoš Petr     0347
12.Kopal JaroslavČeřovská Monika     3157
13.Ondráček MichalRosca David     3267
14.Pejta Petr st.Kovařík Tomáš     1368
15.Kopal JaroslavAntoš Petr     0369
16.Ondráček MichalČeřovská Monika     3279
17.Pejta Petr st.Rosca David     3089
18.Jonáš Marek st.Kovařík Tomáš     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondráček Michal31Antoš Petr40
Pejta Petr st.13Čeřovská Monika13
Jonáš Marek st.31Rosca David13
Kopal Jaroslav22Kovařík Tomáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy