Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:29 TTC STEER Mladá Boleslav "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevrlý Michal
Marek Jiří
 
 
Antoš Petr
Kovařík Tomáš
 
 
     0301
2.Živný Josef
Leierová Klára
 
 
Rosca David
Sucharda David
 
 
     3211
3.Leierová KláraAntoš Petr     0312
4.Marek JiříSucharda David     2313
5.Nevrlý MichalKovařík Tomáš     3123
6.Živný JosefRosca David     3033
7.Marek JiříAntoš Petr     3243
8.Nevrlý MichalSucharda David     3053
9.Živný JosefKovařík Tomáš     3263
10.Leierová KláraRosca David     0364
11.Nevrlý MichalAntoš Petr     3074
12.Živný JosefSucharda David     3084
13.Leierová KláraKovařík Tomáš     0385
14.Marek JiříRosca David     3195
15.Živný JosefAntoš Petr     32105
16.Leierová KláraSucharda David     03106
17.Marek JiříKovařík Tomáš     31116
18.Nevrlý MichalRosca David     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Leierová Klára04Antoš Petr13
Marek Jiří31Sucharda David22
Nevrlý Michal40Kovařík Tomáš13
Živný Josef40Rosca David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 Sokol Chotětov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merčák Marek
Moc Vladimír ml.
 
 
Ondráček Michal
Kopal Jaroslav
 
 
     3110
2.Moc Vladimír st.
Morávek Jaroslav
 
 
Pejta Petr st.
Chňupa Luboš
 
 
     3120
3.Moc Vladimír ml.Ondráček Michal     3030
4.Morávek JaroslavPejta Petr st.     3140
5.Merčák MarekKopal Jaroslav     3050
6.Moc Vladimír st.Chňupa Luboš     3260
7.Morávek JaroslavOndráček Michal     3170
8.Merčák MarekPejta Petr st.     3080
9.Moc Vladimír st.Kopal Jaroslav     3090
10.Moc Vladimír ml.Chňupa Luboš     30100
11.Merčák MarekOndráček Michal     30110
12.Moc Vladimír st.Pejta Petr st.     31120
13.Moc Vladimír ml.Kopal Jaroslav     30130
14.Morávek JaroslavChňupa Luboš     30140
15.Moc Vladimír st.Ondráček Michal     30150
16.Moc Vladimír ml.Pejta Petr st.     30160
17.Morávek JaroslavKopal Jaroslav     32170
18.Merčák MarekChňupa Luboš     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moc Vladimír ml.40Ondráček Michal04
Morávek Jaroslav40Pejta Petr st.04
Merčák Marek40Kopal Jaroslav04
Moc Vladimír st.40Chňupa Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:52 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský Kamil
Žerava Miroslav
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
     2301
2.Jelínek Miloš
Mrázek Ladislav
 
 
Hajlich David
Mareš Jan
 
 
     3211
3.Polanský KamilKastner Patrik     2312
4.Žerava MiroslavHajlich David     0313
5.Jelínek MilošPleticha Vladimír     0314
6.Mrázek LadislavMareš Jan     1315
7.Žerava MiroslavKastner Patrik     1316
8.Jelínek MilošHajlich David     0317
9.Mrázek LadislavPleticha Vladimír     0318
10.Polanský KamilMareš Jan     2319
11.Jelínek MilošKastner Patrik     23110
12.Mrázek LadislavHajlich David     13111
13.Polanský KamilPleticha Vladimír     13112
14.Žerava MiroslavMareš Jan     03113
15.Mrázek LadislavKastner Patrik     03114
16.Polanský KamilHajlich David     32214
17.Žerava MiroslavPleticha Vladimír     03215
18.Jelínek MilošMareš Jan     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polanský Kamil13Kastner Patrik40
Žerava Miroslav04Hajlich David31
Jelínek Miloš04Pleticha Vladimír40
Mrázek Ladislav04Mareš Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29 TTC Josefův Důl "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďurfina Karel
Bříška Jan
 
 
Just Miloslav
Drahota Václav
 
 
     0301
2.Pácha Robin
Bezděk Jiří ml.
 
 
Novotný Miroslav
Žďánský Milan
 
 
     3111
3.Pácha RobinFolprecht Jan     3021
4.Bezděk Jiří ml.Klíma Miroslav     3231
5.Bříška JanDrahota Václav     0332
6.Ďurfina KarelJust Miloslav     3042
7.Bezděk Jiří ml.Folprecht Jan     3152
8.Bříška JanKlíma Miroslav     3162
9.Ďurfina KarelDrahota Václav     0363
10.Pácha RobinJust Miloslav     3173
11.Bříška JanNovotný Miroslav     3083
12.Ďurfina KarelKlíma Miroslav     3093
13.Pácha RobinDrahota Václav     1394
14.Bezděk Jiří ml.Just Miloslav     32104
15.Ďurfina KarelNovotný Miroslav     32114
16.Pácha RobinKlíma Miroslav     31124
17.Bezděk Jiří ml.Drahota Václav     23125
18.Bříška JanJust Miloslav     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pácha Robin31Folprecht Jan02
Bezděk Jiří ml.31Klíma Miroslav04
Bříška Jan22Drahota Václav40
Ďurfina Karel31Just Miloslav13
   Novotný Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vtelenský Josef
Čuban Zdeněk
 
 
Kolegarová Šárka
Kolegarová Andrea
 
 
     3210
2.Bartoň Karel
Běloubek Roman
 
 
Peca Antonín
Dohnalík Leoš
 
 
     2311
3.Čuban ZdeněkKolegarová Šárka     0312
4.Vtelenský JosefKolegarová Andrea     3122
5.Běloubek RomanPeca Antonín     3232
6.Bartoň KarelDohnalík Leoš     0333
7.Vtelenský JosefKolegarová Šárka     0334
8.Běloubek RomanKolegarová Andrea     3144
9.Bartoň KarelPeca Antonín     2345
10.Čuban ZdeněkDohnalík Leoš     3055
11.Běloubek RomanKolegarová Šárka     0356
12.Bartoň KarelKolegarová Andrea     3066
13.Čuban ZdeněkPeca Antonín     0367
14.Vtelenský JosefDohnalík Leoš     3277
15.Bartoň KarelKolegarová Šárka     2378
16.Čuban ZdeněkKolegarová Andrea     3088
17.Vtelenský JosefPeca Antonín     0389
18.Běloubek RomanDohnalík Leoš     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čuban Zdeněk22Kolegarová Šárka40
Vtelenský Josef22Kolegarová Andrea04
Běloubek Roman31Peca Antonín31
Bartoň Karel13Dohnalík Leoš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:47 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matlas Jiří
Heilek Miroslav
 
 
Tešla Miroslav
Vinklář Jan
 
 
     3210
2.Janoušková Jitka
Školník Luboš
 
 
Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
     0311
3.Matlas JiříVinklář Jan     1312
4.Školník LubošTešla Miroslav     0313
5.Heilek MiroslavSekelský Jan st.     1314
6.Janoušková JitkaNovotný Josef     0315
7.Školník LubošVinklář Jan     3225
8.Heilek MiroslavTešla Miroslav     0326
9.Janoušková JitkaSekelský Jan st.     1327
10.Matlas JiříNovotný Josef     0328
11.Heilek MiroslavVinklář Jan     0329
12.Janoušková JitkaTešla Miroslav     23210
13.Matlas JiříSekelský Jan st.     13211
14.Školník LubošNovotný Josef     32311
15.Janoušková JitkaVinklář Jan     32411
16.Matlas JiříTešla Miroslav     30511
17.Školník LubošSekelský Jan st.     13512
18.Heilek MiroslavNovotný Josef     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matlas Jiří13Vinklář Jan22
Školník Luboš22Tešla Miroslav31
Heilek Miroslav04Sekelský Jan st.40
Janoušková Jitka13Novotný Josef31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy