Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:12 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tešla Miroslav
Vinklář Jan
 
 
Duda Miroslav
Marek Jiří
 
 
     3010
2.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Volf Petr st.
Nekola Michal
 
 
     3020
3.Vinklář JanNekola Michal     3130
4.Tešla MiroslavMarek Jiří     3040
5.Sekelský Jan st.Volf Petr st.     3050
6.Novotný JosefDuda Miroslav     3060
7.Tešla MiroslavNekola Michal     3270
8.Sekelský Jan st.Marek Jiří     3080
9.Novotný JosefVolf Petr st.     3090
10.Vinklář JanDuda Miroslav     2391
11.Sekelský Jan st.Nekola Michal     30101
12.Novotný JosefMarek Jiří     31111
13.Vinklář JanVolf Petr st.     30121
14.Tešla MiroslavDuda Miroslav     30131
15.Novotný JosefNekola Michal     30141
16.Vinklář JanMarek Jiří     31151
17.Tešla MiroslavVolf Petr st.     31161
18.Sekelský Jan st.Duda Miroslav     13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vinklář Jan31Nekola Michal04
Tešla Miroslav40Marek Jiří04
Sekelský Jan st.31Volf Petr st.04
Novotný Josef40Duda Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:25 TTC Bělá p.B. "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Lucie
Ginzlová Eva
 
 

 
 
WO    3010
2.Marejka Vítězslav
Dohnalík Leoš
 
 
Školník Luboš
Vyhnánek Jaroslav
 
 
     3220
3.Svobodová LucieŠkolník Luboš     1321
4.Ginzlová EvaVyhnánek Jaroslav     3031
5.Marejka VítězslavHeilek Miroslav     3141
6.Dohnalík LeošWO    3051
7.Ginzlová EvaŠkolník Luboš     3261
8.Marejka VítězslavVyhnánek Jaroslav     2362
9.Dohnalík LeošHeilek Miroslav     2363
10.Svobodová LucieWO    3073
11.Marejka VítězslavŠkolník Luboš     1374
12.Dohnalík LeošVyhnánek Jaroslav     2375
13.Svobodová LucieHeilek Miroslav     3085
14.Ginzlová EvaWO    3095
15.Dohnalík LeošŠkolník Luboš     2396
16.Svobodová LucieVyhnánek Jaroslav     32106
17.Ginzlová EvaHeilek Miroslav     30116
18.Marejka VítězslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svobodová Lucie21Školník Luboš31
Ginzlová Eva30Vyhnánek Jaroslav22
Marejka Vítězslav12Heilek Miroslav13
Dohnalík Leoš03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23 TJ Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Václav
Urban Jiří
 
 
Čuban Zdeněk
Vaňousek Miroslav
 
 
     3010
2.Folprecht Jan
Žďánský Milan
 
 
Běloubek Roman
Vtelenský Josef
 
 
     0311
3.Novotný MiroslavČuban Zdeněk     0312
4.Folprecht JanVaňousek Miroslav     3222
5.Urban JiříVtelenský Josef     3032
6.Drahota VáclavBěloubek Roman     1333
7.Folprecht JanČuban Zdeněk     3143
8.Urban JiříVaňousek Miroslav     3053
9.Drahota VáclavVtelenský Josef     3063
10.Novotný MiroslavBěloubek Roman     0364
11.Urban JiříČuban Zdeněk     3074
12.Drahota VáclavVaňousek Miroslav     3084
13.Žďánský MilanVtelenský Josef     3294
14.Folprecht JanBěloubek Roman     32104
15.Drahota VáclavČuban Zdeněk     30114
16.Žďánský MilanVaňousek Miroslav     23115
17.Folprecht JanVtelenský Josef     30125
18.Urban JiříBěloubek Roman     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Miroslav02Čuban Zdeněk13
Folprecht Jan40Vaňousek Miroslav13
Urban Jiří40Vtelenský Josef04
Drahota Václav31Běloubek Roman22
Žďánský Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:19 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
Bezděk Jiří ml.
Pácha Robin
 
 
     3010
2.Ort Marek
Mareš Jan
 
 
Ďurfina Karel
Bříška Jan
 
 
     0311
3.Mareš JanPácha Robin     3221
4.Pleticha VladimírBezděk Jiří ml.     3031
5.Kastner PatrikBříška Jan     3241
6.Ort MarekĎurfina Karel     3151
7.Pleticha VladimírPácha Robin     3161
8.Kastner PatrikBezděk Jiří ml.     3071
9.Ort MarekBříška Jan     3081
10.Mareš JanĎurfina Karel     3191
11.Kastner PatrikPácha Robin     32101
12.Ort MarekBezděk Jiří ml.     32111
13.Mareš JanBříška Jan     31121
14.Pleticha VladimírĎurfina Karel     30131
15.Ort MarekPácha Robin     31141
16.Mareš JanBezděk Jiří ml.     31151
17.Pleticha VladimírBříška Jan     32161
18.Kastner PatrikĎurfina Karel     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareš Jan40Pácha Robin04
Pleticha Vladimír40Bezděk Jiří ml.04
Kastner Patrik40Bříška Jan04
Ort Marek40Ďurfina Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29 SK Dolní Stakory "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Ondráček Michal
 
 
Žerava Miroslav
Polanský Kamil
 
 
     2301
2.Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
Mrázek Ladislav
Jelínek Miloš
 
 
     3211
3.Ondráček MichalPolanský Kamil     3021
4.Pejta Petr st.Žerava Miroslav     3231
5.Jonáš Marek st.Jelínek Miloš     0332
6.Kopal JaroslavMrázek Ladislav     1333
7.Pejta Petr st.Polanský Kamil     3243
8.Jonáš Marek st.Žerava Miroslav     3153
9.Kopal JaroslavJelínek Miloš     1354
10.Ondráček MichalMrázek Ladislav     3064
11.Jonáš Marek st.Polanský Kamil     3074
12.Kopal JaroslavŽerava Miroslav     0375
13.Ondráček MichalJelínek Miloš     3285
14.Pejta Petr st.Mrázek Ladislav     2386
15.Kopal JaroslavPolanský Kamil     3196
16.Ondráček MichalŽerava Miroslav     30106
17.Pejta Petr st.Jelínek Miloš     30116
18.Jonáš Marek st.Mrázek Ladislav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Michal40Polanský Kamil04
Pejta Petr st.31Žerava Miroslav13
Jonáš Marek st.31Jelínek Miloš22
Kopal Jaroslav13Mrázek Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:42 Sokol Chotětov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Sucharda David
 
 
Merčák Marek
Moc Vladimír ml.
 
 
     3010
2.Kovařík Tomáš
Bušek Štěpán
 
 
Moc Vladimír st.
Morávek Jaroslav
 
 
     3120
3.Bušek ŠtěpánMerčák Marek     0321
4.Kovařík TomášMoc Vladimír ml.     1322
5.Sucharda DavidMorávek Jaroslav     1323
6.Antoš PetrMoc Vladimír st.     0324
7.Kovařík TomášMerčák Marek     0325
8.Sucharda DavidMoc Vladimír ml.     3135
9.Antoš PetrMorávek Jaroslav     3245
10.Bušek ŠtěpánMoc Vladimír st.     0346
11.Sucharda DavidMerčák Marek     1347
12.Antoš PetrMoc Vladimír ml.     3157
13.Bušek ŠtěpánMorávek Jaroslav     0358
14.Kovařík TomášMoc Vladimír st.     3268
15.Antoš PetrMerčák Marek     3278
16.Bušek ŠtěpánMoc Vladimír ml.     1379
17.Kovařík TomášMorávek Jaroslav     13710
18.Sucharda DavidMoc Vladimír st.     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bušek Štěpán04Merčák Marek31
Kovařík Tomáš13Moc Vladimír ml.22
Sucharda David13Morávek Jaroslav31
Antoš Petr31Moc Vladimír st.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy