Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1621:51 Sokol Chotětov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ráb Martin
Nekola Michal
 
 
Moc Vladimír ml.
Merčák Marek
 
 
     2301
2.Nevrlý Michal
Duda Miroslav
 
 
Moc Vladimír st.
Morávek Jaroslav
 
 
     3111
3.Duda MiroslavMerčák Marek     1312
4.Nevrlý MichalMoc Vladimír ml.     0313
5.Nekola MichalMorávek Jaroslav     0314
6.Ráb MartinMoc Vladimír st.     2315
7.Nevrlý MichalMerčák Marek     1316
8.Nekola MichalMoc Vladimír ml.     0317
9.Ráb MartinMorávek Jaroslav     3227
10.Duda MiroslavMoc Vladimír st.     0328
11.Nekola MichalMerčák Marek     1329
12.Ráb MartinMoc Vladimír ml.     03210
13.Duda MiroslavMorávek Jaroslav     13211
14.Nevrlý MichalMoc Vladimír st.     23212
15.Ráb MartinMerčák Marek     03213
16.Duda MiroslavMoc Vladimír ml.     13214
17.Nevrlý MichalMorávek Jaroslav     23215
18.Nekola MichalMoc Vladimír st.     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duda Miroslav04Merčák Marek40
Nevrlý Michal04Moc Vladimír ml.40
Nekola Michal04Morávek Jaroslav31
Ráb Martin13Moc Vladimír st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1233:39 AŠ Mladá Boleslav "G"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Josef
Jelínek Miloš
 
 
Sucharda David
Antoš Petr
 
 
     3010
2.Polanský Kamil
Žerava Miroslav
 
 
Bušek Štěpán
Kovařík Tomáš
 
 
     1311
3.Horák JosefBušek Štěpán     3121
4.Polanský KamilKovařík Tomáš     0322
5.Jelínek MilošSucharda David     2323
6.Žerava MiroslavAntoš Petr     1324
7.Polanský KamilBušek Štěpán     3034
8.Jelínek MilošKovařík Tomáš     3044
9.Žerava MiroslavSucharda David     0345
10.Horák JosefAntoš Petr     3255
11.Jelínek MilošBušek Štěpán     2356
12.Žerava MiroslavKovařík Tomáš     2357
13.Horák JosefSucharda David     1358
14.Polanský KamilAntoš Petr     2359
15.Žerava MiroslavBušek Štěpán     13510
16.Horák JosefKovařík Tomáš     30610
17.Polanský KamilSucharda David     23611
18.Jelínek MilošAntoš Petr     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Josef31Bušek Štěpán22
Polanský Kamil13Kovařík Tomáš22
Jelínek Miloš13Sucharda David40
Žerava Miroslav04Antoš Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:25 TTC Josefův Důl "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pácha Robin
Bezděk Jiří ml.
 
 
Kopal Jaroslav
Ondráček Michal
 
 
     3010
2.Ďurfina Karel
Bříška Jan
 
 
Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
     1311
3.Pácha RobinOndráček Michal     3121
4.Bříška JanPejta Petr st.     3031
5.Bezděk Jiří ml.Kopal Jaroslav     3041
6.Ďurfina KarelJonáš Marek st.     2342
7.Bříška JanOndráček Michal     2343
8.Bezděk Jiří ml.Pejta Petr st.     3053
9.Ďurfina KarelKopal Jaroslav     3063
10.Pácha RobinJonáš Marek st.     3273
11.Bezděk Jiří ml.Ondráček Michal     3183
12.Ďurfina KarelPejta Petr st.     3093
13.Pácha RobinKopal Jaroslav     31103
14.Bříška JanJonáš Marek st.     32113
15.Ďurfina KarelOndráček Michal     32123
16.Pácha RobinPejta Petr st.     32133
17.Bříška JanKopal Jaroslav     32143
18.Bezděk Jiří ml.Jonáš Marek st.     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pácha Robin40Ondráček Michal13
Bříška Jan31Pejta Petr st.04
Bezděk Jiří ml.31Kopal Jaroslav04
Ďurfina Karel31Jonáš Marek st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Miroslav
Vtelenský Josef
 
 
Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
     0301
2.Bartoň Karel
Běloubek Roman
 
 
Ort Marek
Mareš Jan
 
 
     3011
3.Vaňousek MiroslavPleticha Vladimír     0312
4.Vtelenský JosefMareš Jan     3122
5.Běloubek RomanOrt Marek     3132
6.Bartoň KarelKastner Patrik     1333
7.Vtelenský JosefPleticha Vladimír     0334
8.Běloubek RomanMareš Jan     1335
9.Bartoň KarelOrt Marek     3245
10.Vaňousek MiroslavKastner Patrik     1346
11.Běloubek RomanPleticha Vladimír     3256
12.Bartoň KarelMareš Jan     3066
13.Vaňousek MiroslavOrt Marek     0367
14.Vtelenský JosefKastner Patrik     3177
15.Bartoň KarelPleticha Vladimír     0378
16.Vaňousek MiroslavMareš Jan     3188
17.Vtelenský JosefOrt Marek     2389
18.Běloubek RomanKastner Patrik     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňousek Miroslav13Pleticha Vladimír31
Vtelenský Josef22Mareš Jan13
Běloubek Roman22Ort Marek22
Bartoň Karel22Kastner Patrik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25 AŠ Mladá Boleslav "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Školník Luboš
Havlíček Tomáš
 
 
Just Miloslav
Drahota Václav
 
 
     3210
2.Sluka Čeněk
Janoušková Jitka
 
 
Folprecht Jan
Žďánský Milan
 
 
     3120
3.Havlíček TomášFolprecht Jan     1321
4.Sluka ČeněkDrahota Václav     3031
5.Školník LubošŽďánský Milan     3041
6.Janoušková JitkaJust Miloslav     3151
7.Sluka ČeněkFolprecht Jan     3061
8.Školník LubošDrahota Václav     0362
9.Janoušková JitkaŽďánský Milan     3172
10.Havlíček TomášNovotný Miroslav     3282
11.Školník LubošFolprecht Jan     3192
12.Janoušková JitkaDrahota Václav     2393
13.Havlíček Tomᚎďánský Milan     30103
14.Sluka ČeněkNovotný Miroslav     31113
15.Janoušková JitkaFolprecht Jan     13114
16.Havlíček TomášDrahota Václav     13115
17.Sluka ČeněkŽďánský Milan     31125
18.Školník LubošNovotný Miroslav     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlíček Tomáš22Folprecht Jan22
Sluka Čeněk40Drahota Václav31
Školník Luboš31Žďánský Milan04
Janoušková Jitka22Just Miloslav01
   Novotný Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:10 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinklář Jan
Tešla Miroslav
 
 
Dohnalík Leoš
Marejka Vítězslav
 
 
     3010
2.Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
Ginzlová Eva
Svobodová Lucie
 
 
     3020
3.Vinklář JanDohnalík Leoš     3030
4.Tešla MiroslavMarejka Vítězslav     2331
5.Novotný JosefGinzlová Eva     3141
6.Sekelský Jan st.Svobodová Lucie     3051
7.Tešla MiroslavDohnalík Leoš     3061
8.Novotný JosefMarejka Vítězslav     3071
9.Sekelský Jan st.Ginzlová Eva     3181
10.Vinklář JanSvobodová Lucie     0382
11.Novotný JosefDohnalík Leoš     3092
12.Sekelský Jan st.Marejka Vítězslav     30102
13.Vinklář JanGinzlová Eva     31112
14.Tešla MiroslavSvobodová Lucie     31122
15.Sekelský Jan st.Dohnalík Leoš     30132
16.Vinklář JanMarejka Vítězslav     30142
17.Tešla MiroslavGinzlová Eva     30152
18.Novotný JosefSvobodová Lucie     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vinklář Jan31Dohnalík Leoš04
Tešla Miroslav31Marejka Vítězslav13
Novotný Josef40Ginzlová Eva04
Sekelský Jan st.40Svobodová Lucie13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy