Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18 TJ Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just Miloslav
Drahota Václav
 
 
Marek Jiří
Duda Miroslav
 
 
     3010
2.Urban Jiří
Folprecht Jan
 
 
Volf Petr st.
Nekola Michal
 
 
     3020
3.Folprecht JanMarek Jiří     3130
4.Klíma MiroslavDuda Miroslav     3240
5.Urban JiříNekola Michal     3050
6.Drahota VáclavVolf Petr st.     3160
7.Klíma MiroslavMarek Jiří     3170
8.Urban JiříDuda Miroslav     3080
9.Drahota VáclavNekola Michal     3090
10.Folprecht JanVolf Petr st.     32100
11.Urban JiříMarek Jiří     30110
12.Drahota VáclavDuda Miroslav     30120
13.Folprecht JanNekola Michal     32130
14.Klíma MiroslavVolf Petr st.     23131
15.Drahota VáclavMarek Jiří     30141
16.Folprecht JanDuda Miroslav     13142
17.Klíma MiroslavNekola Michal     13143
18.Urban JiříVolf Petr st.     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Folprecht Jan31Marek Jiří04
Klíma Miroslav22Duda Miroslav13
Urban Jiří40Nekola Michal13
Drahota Václav40Volf Petr st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
Ginzlová Eva
Svobodová Lucie
 
 
     3110
2.Ort Marek
Mareš Jan
 
 
Marejka Vítězslav
Dohnalík Leoš
 
 
     3020
3.Pleticha VladimírGinzlová Eva     3130
4.Mareš JanSvobodová Lucie     0331
5.Kastner PatrikMarejka Vítězslav     3041
6.Ort MarekDohnalík Leoš     3051
7.Mareš JanGinzlová Eva     1352
8.Kastner PatrikSvobodová Lucie     3062
9.Ort MarekMarejka Vítězslav     3072
10.Pleticha VladimírDohnalík Leoš     3082
11.Kastner PatrikGinzlová Eva     3092
12.Ort MarekSvobodová Lucie     30102
13.Pleticha VladimírMarejka Vítězslav     30112
14.Mareš JanDohnalík Leoš     31122
15.Ort MarekGinzlová Eva     32132
16.Pleticha VladimírSvobodová Lucie     30142
17.Mareš JanMarejka Vítězslav     30152
18.Kastner PatrikDohnalík Leoš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pleticha Vladimír40Ginzlová Eva13
Mareš Jan22Svobodová Lucie13
Kastner Patrik40Marejka Vítězslav04
Ort Marek40Dohnalík Leoš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:44 Sokol Chotětov "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Jaroslav
Ondráček Michal
 
 
Tešla Miroslav
Vinklář Jan
 
 
     2301
2.Pejta Petr st.
Jonáš Marek st.
 
 
Novotný Josef
Sekelský Jan st.
 
 
     0302
3.Ondráček MichalVinklář Jan     3112
4.Pejta Petr st.Tešla Miroslav     3222
5.Jonáš Marek st.Sekelský Jan st.     0323
6.Kopal JaroslavNovotný Josef     0324
7.Pejta Petr st.Vinklář Jan     3034
8.Jonáš Marek st.Tešla Miroslav     2335
9.Kopal JaroslavSekelský Jan st.     1336
10.Ondráček MichalNovotný Josef     0337
11.Jonáš Marek st.Vinklář Jan     1338
12.Kopal JaroslavTešla Miroslav     1339
13.Ondráček MichalSekelský Jan st.     3149
14.Pejta Petr st.Novotný Josef     23410
15.Kopal JaroslavVinklář Jan     32510
16.Ondráček MichalTešla Miroslav     23511
17.Pejta Petr st.Sekelský Jan st.     32611
18.Jonáš Marek st.Novotný Josef     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondráček Michal22Vinklář Jan13
Pejta Petr st.31Tešla Miroslav31
Jonáš Marek st.04Sekelský Jan st.22
Kopal Jaroslav13Novotný Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisudo 01. 01. 1970 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42 AŠ Mladá Boleslav "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Petr
Sucharda David
 
 
Školník Luboš
Janoušková Jitka
 
 
     3010
2.Čeřovská Monika
Kovařík Tomáš
 
 
Sluka Čeněk
Heilek Miroslav
 
 
     1311
3.Čeřovská MonikaJanoušková Jitka     1312
4.Antoš PetrŠkolník Luboš     3122
5.Sucharda DavidSluka Čeněk     2323
6.Kovařík TomášHeilek Miroslav     0324
7.Antoš PetrJanoušková Jitka     3134
8.Sucharda DavidŠkolník Luboš     1335
9.Kovařík TomášSluka Čeněk     0336
10.Čeřovská MonikaHeilek Miroslav     3146
11.Sucharda DavidJanoušková Jitka     0347
12.Kovařík Tomᚊkolník Luboš     1348
13.Čeřovská MonikaSluka Čeněk     1349
14.Antoš PetrHeilek Miroslav     3259
15.Kovařík TomášJanoušková Jitka     03510
16.Čeřovská MonikaŠkolník Luboš     03511
17.Antoš PetrSluka Čeněk     31611
18.Sucharda DavidHeilek Miroslav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čeřovská Monika13Janoušková Jitka31
Antoš Petr40Školník Luboš31
Sucharda David04Sluka Čeněk31
Kovařík Tomáš04Heilek Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29 Sokol Chotětov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Jaroslav
Moc Vladimír st.
 
 
Bartoň Karel
Běloubek Roman
 
 
     3110
2.Merčák Marek
Moc Vladimír ml.
 
 
Čuban Zdeněk
Vtelenský Josef
 
 
     3120
3.Merčák MarekČuban Zdeněk     3230
4.Moc Vladimír ml.Bartoň Karel     0331
5.Morávek JaroslavVtelenský Josef     3041
6.Moc Vladimír st.Běloubek Roman     0342
7.Moc Vladimír ml.Čuban Zdeněk     3052
8.Morávek JaroslavBartoň Karel     2353
9.Moc Vladimír st.Vtelenský Josef     3063
10.Merčák MarekBěloubek Roman     3273
11.Morávek JaroslavČuban Zdeněk     0374
12.Moc Vladimír st.Bartoň Karel     3184
13.Merčák MarekVtelenský Josef     3094
14.Moc Vladimír ml.Běloubek Roman     0395
15.Moc Vladimír st.Čuban Zdeněk     0396
16.Merčák MarekBartoň Karel     2397
17.Moc Vladimír ml.Vtelenský Josef     30107
18.Morávek JaroslavBěloubek Roman     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Merčák Marek31Čuban Zdeněk22
Moc Vladimír ml.22Bartoň Karel31
Morávek Jaroslav22Vtelenský Josef04
Moc Vladimír st.22Běloubek Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:50 TTC Josefův Důl "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský Kamil
Žerava Miroslav
 
 
Pácha Robin
Bezděk Jiří ml.
 
 
     0301
2.Jelínek Miloš
Žerava Miroslav ml.
 
 
Ďurfina Karel
Bříška Jan
 
 
     2302
3.Polanský KamilĎurfina Karel     1303
4.Žerava MiroslavBezděk Jiří ml.     1304
5.Jelínek MilošPácha Robin     3114
6.Žerava Miroslav ml.Bříška Jan     0315
7.Žerava MiroslavĎurfina Karel     1316
8.Jelínek MilošBezděk Jiří ml.     3126
9.Žerava Miroslav ml.Pácha Robin     1327
10.Polanský KamilBříška Jan     1328
11.Jelínek MilošĎurfina Karel     1329
12.Žerava Miroslav ml.Bezděk Jiří ml.     03210
13.Polanský KamilPácha Robin     13211
14.Žerava MiroslavBříška Jan     03212
15.Žerava Miroslav ml.Ďurfina Karel     23213
16.Polanský KamilBezděk Jiří ml.     13214
17.Žerava MiroslavPácha Robin     03215
18.Jelínek MilošBříška Jan     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polanský Kamil04Ďurfina Karel40
Žerava Miroslav04Bezděk Jiří ml.31
Jelínek Miloš22Pácha Robin31
Žerava Miroslav ml.04Bříška Jan40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy