Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:42 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Ladislav
Vaňousek Zdeněk
 
 
Noha Jan
Vilhan Martin
 
 
     1301
2.Mareš Pavel
Skála Jiří
 
 
Novotný Karel
Jihlavec Jan
 
 
     0302
3.Mrázek LadislavVilhan Martin     3212
4.Vaňousek ZdeněkNoha Jan     1313
5.Mareš PavelNovotný Karel     1314
6.Skála JiříJihlavec Jan     3224
7.Vaňousek ZdeněkVilhan Martin     3134
8.Mareš PavelNoha Jan     0335
9.Skála JiříNovotný Karel     0336
10.Mrázek LadislavJihlavec Jan     3246
11.Mareš PavelVilhan Martin     1347
12.Skála JiříNoha Jan     3257
13.Mrázek LadislavNovotný Karel     3267
14.Vaňousek ZdeněkJihlavec Jan     3077
15.Skála JiříVilhan Martin     3287
16.Mrázek LadislavNoha Jan     1388
17.Vaňousek ZdeněkNovotný Karel     3298
18.Mareš PavelJihlavec Jan     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrázek Ladislav31Vilhan Martin13
Vaňousek Zdeněk31Noha Jan31
Mareš Pavel04Novotný Karel22
Skála Jiří31Jihlavec Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Podlázky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:37 Sokol Podlázky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilař Milan
Havlík František
 
 
Ulman Karel
Horák Vladimír
 
 
     1301
2.Havlík Jaroslav
Barva Jaroslav
 
 
Pácha Martin
Kučera Michal st.
 
 
     1302
3.Pilař MilanPácha Martin     0303
4.Barva JaroslavUlman Karel     3013
5.Havlík JaroslavHorák Vladimír     3223
6.Havlík FrantišekKučera Michal st.     1324
7.Barva JaroslavPácha Martin     2325
8.Havlík JaroslavUlman Karel     3135
9.Havlík FrantišekHorák Vladimír     3045
10.Pilař MilanKučera Michal st.     2346
11.Havlík JaroslavPácha Martin     2347
12.Havlík FrantišekUlman Karel     1348
13.Pilař MilanHorák Vladimír     2349
14.Barva JaroslavKučera Michal st.     3059
15.Havlík FrantišekPácha Martin     03510
16.Pilař MilanUlman KarelWO    03511
17.Barva JaroslavHorák Vladimír     30611
18.Havlík JaroslavKučera Michal st.     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilař Milan03Pácha Martin40
Barva Jaroslav31Ulman Karel12
Havlík Jaroslav31Horák Vladimír13
Havlík František13Kučera Michal st.22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:27 SK Dolní Stakory "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šaněk Pavel
Šádek Jaroslav st.
 
 
Just Miloslav
Javůrek Filip
 
 
     2301
2.Jonáš Jaroslav ml.
Chňupa Luboš
 
 
Novotný Miroslav
Dlask Milan
 
 
     3011
3.Jonáš Jaroslav ml.Novotný Miroslav     3221
4.Šaněk PavelŽďánský Milan     3131
5.Šádek Jaroslav st.Javůrek Filip     3141
6.Chňupa LubošJust Miloslav     0342
7.Šaněk PavelNovotný Miroslav     3252
8.Šádek Jaroslav st.Žďánský Milan     3162
9.Chňupa LubošJavůrek Filip     3172
10.Jonáš Jaroslav ml.Just Miloslav     3182
11.Šádek Jaroslav st.Novotný Miroslav     3192
12.Chňupa LubošŽďánský Milan     1393
13.Jonáš Jaroslav ml.Javůrek Filip     31103
14.Šaněk PavelJust Miloslav     30113
15.Chňupa LubošNovotný Miroslav     03114
16.Jonáš Jaroslav ml.Žďánský Milan     30124
17.Šaněk PavelJavůrek Filip     31134
18.Šádek Jaroslav st.Just Miloslav     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jonáš Jaroslav ml.40Novotný Miroslav13
Šaněk Pavel40Žďánský Milan13
Šádek Jaroslav st.31Javůrek Filip04
Chňupa Luboš13Just Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:17 Sokol Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Volf Petr st.
Ráb Martin
 
 
     2301
2.Titlbach Jindřich
Bartoš Miroslav
 
 
Rozkovec Vladimír
Nekola Michal
 
 
     3211
3.Titlbach JindřichRozkovec Vladimír     3021
4.Bartoš MiroslavNekola Michal     3031
5.Stejskal ZdeněkVolf Petr st.     3041
6.Charvát MilanRáb Martin     3251
7.Bartoš MiroslavRozkovec Vladimír     3261
8.Stejskal ZdeněkNekola Michal     3071
9.Charvát MilanVolf Petr st.     3081
10.Titlbach JindřichRáb Martin     3091
11.Stejskal ZdeněkRozkovec Vladimír     30101
12.Charvát MilanNekola Michal     32111
13.Titlbach JindřichVolf Petr st.     31121
14.Bartoš MiroslavRáb Martin     31131
15.Charvát MilanRozkovec Vladimír     30141
16.Titlbach JindřichNekola Michal     31151
17.Bartoš MiroslavVolf Petr st.     13152
18.Stejskal ZdeněkRáb Martin     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Titlbach Jindřich40Rozkovec Vladimír04
Bartoš Miroslav31Nekola Michal04
Stejskal Zdeněk40Volf Petr st.13
Charvát Milan40Ráb Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Podlázky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:29 Sokol Podlázky "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Roman
Žďánský Karel
 
 
Drapák Jaroslav ml.
Brabec Jaroslav
 
 
     3110
2.Trlida Michal
Marján Marcel
 
 
Drapák Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
     2311
3.Kozák RomanDrapák Jaroslav ml.     3021
4.Marján MarcelBrabec Jaroslav     3031
5.Trlida MichalDrapák Jaroslav st.     2332
6.Žďánský KarelJonáš Jaroslav st.     1333
7.Marján MarcelDrapák Jaroslav ml.     3043
8.Trlida MichalBrabec Jaroslav     3153
9.Žďánský KarelDrapák Jaroslav st.     3263
10.Kozák RomanJonáš Jaroslav st.     1364
11.Trlida MichalDrapák Jaroslav ml.     3174
12.Žďánský KarelBrabec Jaroslav     3084
13.Kozák RomanDrapák Jaroslav st.     2385
14.Marján MarcelJonáš Jaroslav st.     1386
15.Žďánský KarelDrapák Jaroslav ml.     3096
16.Kozák RomanBrabec Jaroslav     30106
17.Marján MarcelDrapák Jaroslav st.     03107
18.Trlida MichalJonáš Jaroslav st.     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozák Roman22Drapák Jaroslav ml.04
Marján Marcel22Brabec Jaroslav04
Trlida Michal22Drapák Jaroslav st.31
Žďánský Karel31Jonáš Jaroslav st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj ČistáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:22 Sokol Mnichovo Hradiště "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraušner Jiří
Mareš Jan
 
 
Smutný Vratislav
Hadač Jiří
 
 
     3110
2.Kraušner Miroslav
Černovský Pavel
 
 
Havelka Petr
Rampas František
 
 
     3120
3.Kraušner JiříSmutný Vratislav     2321
4.Kraušner MiroslavHadač Jiří     3231
5.Mareš JanRampas František     3041
6.Černovský PavelHavelka Petr     3251
7.Kraušner MiroslavSmutný Vratislav     1352
8.Mareš JanHadač Jiří     3062
9.Černovský PavelRampas František     3172
10.Kraušner JiříHavelka Petr     3082
11.Mareš JanSmutný Vratislav     2383
12.Černovský PavelHadač Jiří     3093
13.Kraušner JiříRampas František     30103
14.Kraušner MiroslavHavelka Petr     30113
15.Černovský PavelSmutný Vratislav     32123
16.Kraušner JiříHadač Jiří     30133
17.Kraušner MiroslavRampas František     31143
18.Mareš JanHavelka Petr     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kraušner Jiří31Smutný Vratislav31
Kraušner Miroslav31Hadač Jiří04
Mareš Jan22Rampas František04
Černovský Pavel40Havelka Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy