Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Podlázky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40 Sokol Otradovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Roman
Žďánský Karel
 
 
Mrázek Ladislav
Vaňousek Zdeněk
 
 
     1301
2.Trlida Michal
Marján Marcel
 
 
Mareš Pavel
Skála Jiří
 
 
     3111
3.Marján MarcelMrázek Ladislav     0312
4.Kozák RomanVaňousek Zdeněk     1313
5.Žďánský KarelMareš Pavel     3023
6.Trlida MichalSkála Jiří     1324
7.Kozák RomanMrázek Ladislav     0325
8.Žďánský KarelVaňousek Zdeněk     3035
9.Trlida MichalMareš Pavel     2336
10.Marján MarcelSkála Jiří     3046
11.Žďánský KarelMrázek Ladislav     3256
12.Trlida MichalVaňousek Zdeněk     2357
13.Marján MarcelMareš Pavel     0358
14.Kozák RomanSkála Jiří     2359
15.Trlida MichalMrázek Ladislav     13510
16.Marján MarcelVaňousek Zdeněk     03511
17.Kozák RomanMareš Pavel     31611
18.Žďánský KarelSkála Jiří     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marján Marcel13Mrázek Ladislav31
Kozák Roman13Vaňousek Zdeněk31
Žďánský Karel31Mareš Pavel22
Trlida Michal04Skála Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BřeznoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Jan
Hajlich David
 
 
Titlbach Jindřich
Bartoš Miroslav
 
 
     3210
2.Kraušner Miroslav
Černovský Pavel
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
     3120
3.Kraušner MiroslavBartoš Miroslav     3030
4.Kraušner JiříCharvát Milan     0331
5.Mareš JanTitlbach Jindřich     1332
6.Černovský PavelStejskal Zdeněk     0333
7.Kraušner JiříBartoš Miroslav     3243
8.Mareš JanCharvát Milan     3253
9.Černovský PavelTitlbach Jindřich     3163
10.Kraušner MiroslavStejskal Zdeněk     2364
11.Mareš JanBartoš Miroslav     2365
12.Černovský PavelCharvát Milan     2366
13.Kraušner MiroslavTitlbach Jindřich     3276
14.Kraušner JiříStejskal Zdeněk     1377
15.Černovský PavelBartoš Miroslav     3087
16.Kraušner MiroslavCharvát Milan     3097
17.Kraušner JiříTitlbach Jindřich     2398
18.Mareš JanStejskal Zdeněk     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kraušner Miroslav31Bartoš Miroslav13
Kraušner Jiří13Charvát Milan22
Mareš Jan13Titlbach Jindřich22
Černovský Pavel22Stejskal Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj ČistáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32 Slavoj Čistá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smutný Vratislav
Hadač Jiří
 
 
Šádek Jaroslav st.
Šaněk Pavel
 
 
     3210
2.Havelka Petr
Bělohlav Jan
 
 
Chňupa Luboš
Jonáš Jaroslav ml.
 
 
     3020
3.Havelka PetrJonáš Jaroslav ml.     2321
4.Hadač JiříŠaněk Pavel     3231
5.Smutný VratislavChňupa Luboš     3041
6.Bělohlav JanŠádek Jaroslav st.     0342
7.Hadač JiříJonáš Jaroslav ml.     3152
8.Smutný VratislavŠaněk Pavel     3162
9.Bělohlav JanChňupa Luboš     3172
10.Havelka PetrŠádek Jaroslav st.     2373
11.Smutný VratislavJonáš Jaroslav ml.     3083
12.Bělohlav JanŠaněk Pavel     0384
13.Havelka PetrChňupa Luboš     3194
14.Hadač JiříŠádek Jaroslav st.     1395
15.Bělohlav JanJonáš Jaroslav ml.     2396
16.Havelka PetrŠaněk Pavel     0397
17.Hadač JiříChňupa Luboš     2398
18.Smutný VratislavŠádek Jaroslav st.     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havelka Petr13Jonáš Jaroslav ml.22
Hadač Jiří22Šaněk Pavel22
Smutný Vratislav40Chňupa Luboš13
Bělohlav Jan13Šádek Jaroslav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:45 TTC Josefův Důl "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Jaroslav st.
Drapák Jaroslav st.
 
 
Havlík František
Pilař Milan
 
 
     3110
2.Záhorský Vojtěch
Brabec Jaroslav
 
 
Barva Jaroslav
Havlík Jaroslav
 
 
     0311
3.Jonáš Jaroslav st.Havlík František     3121
4.Drapák Jaroslav st.Pilař Milan     0322
5.Záhorský VojtěchBarva Jaroslav     3232
6.Brabec JaroslavHavlík Jaroslav     0333
7.Drapák Jaroslav st.Havlík František     3143
8.Záhorský VojtěchPilař Milan     0344
9.Brabec JaroslavBarva Jaroslav     0345
10.Jonáš Jaroslav st.Havlík Jaroslav     0346
11.Záhorský VojtěchHavlík František     2347
12.Brabec JaroslavPilař Milan     0348
13.Jonáš Jaroslav st.Barva Jaroslav     3158
14.Drapák Jaroslav st.Havlík Jaroslav     0359
15.Brabec JaroslavHavlík František     03510
16.Jonáš Jaroslav st.Pilař Milan     13511
17.Drapák Jaroslav st.Barva Jaroslav     23512
18.Záhorský VojtěchHavlík Jaroslav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jonáš Jaroslav st.22Havlík František22
Drapák Jaroslav st.13Pilař Milan40
Záhorský Vojtěch13Barva Jaroslav22
Brabec Jaroslav04Havlík Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1235:41 Sokol Dolní Bousov "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ráb Martin
Rozkovec Vladimír
 
 
Noha Jan
Vilhan Martin
 
 
     2301
2.Volf Petr st.
Nekola Michal
 
 
Kolek Pavel
Nitray Jozef
 
 
     2302
3.Rozkovec VladimírNitray Jozef     2303
4.Ráb MartinKolek Pavel     1304
5.Nekola MichalVilhan Martin     3014
6.Volf Petr st.Noha Jan     3124
7.Ráb MartinNitray Jozef     2325
8.Nekola MichalKolek Pavel     2326
9.Volf Petr st.Vilhan Martin     1327
10.Rozkovec VladimírNoha Jan     0328
11.Nekola MichalNitray Jozef     3138
12.Volf Petr st.Kolek Pavel     3148
13.Rozkovec VladimírVilhan Martin     1349
14.Ráb MartinNoha Jan     13410
15.Volf Petr st.Nitray Jozef     31510
16.Rozkovec VladimírKolek Pavel     23511
17.Ráb MartinVilhan Martin     13512
18.Nekola MichalNoha Jan     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rozkovec Vladimír04Nitray Jozef22
Ráb Martin04Kolek Pavel31
Nekola Michal31Vilhan Martin31
Volf Petr st.31Noha Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Podlázky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:40 Sokol Podlázky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Just Miloslav
Javůrek Filip
 
 
Ulman Karel
Horák Vladimír
 
 
     2301
2.Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
Pácha Martin
Kučera Michal st.
 
 
     0302
3.Dlask MilanPácha Martin     0303
4.Žďánský MilanUlman Karel     3213
5.Just MiloslavHorák Vladimír     3223
6.Javůrek FilipKučera Michal st.     0324
7.Žďánský MilanPácha Martin     0325
8.Novotný MiroslavUlman Karel     3235
9.Javůrek FilipHorák Vladimír     3145
10.Dlask MilanKučera Michal st.     2346
11.Novotný MiroslavPácha Martin     1347
12.Javůrek FilipUlman Karel     2348
13.Dlask MilanHorák Vladimír     0349
14.Žďánský MilanKučera Michal st.     3059
15.Javůrek FilipPácha Martin     03510
16.Dlask MilanUlman Karel     13511
17.Žďánský MilanHorák Vladimír     30611
18.Novotný MiroslavKučera Michal st.     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dlask Milan04Pácha Martin40
Žďánský Milan31Ulman Karel22
Just Miloslav10Horák Vladimír13
Javůrek Filip13Kučera Michal st.22
Novotný Miroslav21   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy