Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárna KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25 Sokol Otradovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Zdeněk
Skála Jiří
 
 
Drapák Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
     3210
2.Mrázek Ladislav
Štros Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Vaňousek ZdeněkBrabec Jaroslav     3130
4.Skála JiříDrapák Jaroslav st.     0331
5.Mrázek LadislavJonáš Jaroslav st.     3241
6.Štros JaroslavWO    3051
7.Skála JiříBrabec Jaroslav     3061
8.Mrázek LadislavDrapák Jaroslav st.     3171
9.Štros JaroslavJonáš Jaroslav st.     0372
10.Vaňousek ZdeněkWO    3082
11.Mrázek LadislavBrabec Jaroslav     3092
12.Štros JaroslavDrapák Jaroslav st.     0393
13.Vaňousek ZdeněkJonáš Jaroslav st.     2394
14.Skála JiříWO    30104
15.Štros JaroslavBrabec Jaroslav     03105
16.Vaňousek ZdeněkDrapák Jaroslav st.     32115
17.Skála JiříJonáš Jaroslav st.     32125
18.Mrázek LadislavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vaňousek Zdeněk21Brabec Jaroslav13
Skála Jiří21Drapák Jaroslav st.22
Mrázek Ladislav30Jonáš Jaroslav st.22
Štros Jaroslav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj ČistáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:30 Slavoj Čistá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlav Jan
Rampas František
 
 
Nekola Michal
Vichnarová Sylvie
 
 
     0301
2.Smutný Vratislav
Hadač Jiří
 
 
Volf Petr st.
Ráb Martin
 
 
     3011
3.Rampas FrantišekRáb Martin     0312
4.Hadač JiříNekola Michal     3022
5.Smutný VratislavVolf Petr st.     3132
6.Bělohlav JanVichnarová Sylvie     3042
7.Hadač JiříRáb Martin     3152
8.Smutný VratislavNekola Michal     3062
9.Bělohlav JanVolf Petr st.     0363
10.Rampas FrantišekVichnarová Sylvie     2364
11.Smutný VratislavRáb Martin     3074
12.Bělohlav JanNekola Michal     3184
13.Martinec JaroslavVolf Petr st.     0385
14.Hadač JiříVichnarová Sylvie     3295
15.Bělohlav JanRáb Martin     0396
16.Martinec JaroslavNekola Michal     0397
17.Hadač JiříVolf Petr st.     0398
18.Smutný VratislavVichnarová Sylvie     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rampas František02Ráb Martin22
Hadač Jiří31Nekola Michal13
Smutný Vratislav40Volf Petr st.31
Bělohlav Jan22Vichnarová Sylvie13
Martinec Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 Sokol Mnichovo Hradiště "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraušner Jiří
Kraušner Miroslav
 
 
Just Miloslav
Javůrek Filip
 
 
     1301
2.Černovský Pavel
Koloc Jaroslav st.
 
 
Žďánský Milan
Novotný Miroslav
 
 
     3011
3.Černovský PavelNovotný Miroslav     3121
4.Koloc Jaroslav st.Žďánský Milan     0322
5.Kraušner JiříJavůrek Filip     3032
6.Kraušner MiroslavJust Miloslav     0333
7.Koloc Jaroslav st.Novotný Miroslav     0334
8.Kraušner JiříŽďánský Milan     3044
9.Kraušner MiroslavJavůrek Filip     3154
10.Černovský PavelJust Miloslav     3164
11.Kraušner JiříNovotný Miroslav     1365
12.Kraušner MiroslavŽďánský Milan     3175
13.Černovský PavelJavůrek Filip     3085
14.Koloc Jaroslav st.Just Miloslav     2386
15.Kraušner MiroslavNovotný Miroslav     3096
16.Černovský PavelŽďánský Milan     31106
17.Koloc Jaroslav st.Javůrek Filip     31116
18.Kraušner JiříJust Miloslav     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černovský Pavel40Novotný Miroslav22
Koloc Jaroslav st.13Žďánský Milan13
Kraušner Jiří31Javůrek Filip04
Kraušner Miroslav31Just Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Podlázky "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Podlázky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisudo 01. 01. 1970 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Vladimír
Hladký Petr
 
 
Pácha Martin
Kučera Michal st.
 
 
     0301
2.Trlida Michal
Michal Jaroslav
 
 
Horák Vladimír
Špaček Jarmil
 
 
     3111
3.Trlida MichalPácha Martin     0312
4.Šimeček VladimírHorák Vladimír     1313
5.Hladký PetrŠpaček Jarmil     3023
6.Michal JaroslavKučera Michal st.     3133
7.Šimeček VladimírPácha Martin     0334
8.Hladký PetrHorák Vladimír     0335
9.Michal JaroslavŠpaček Jarmil     3045
10.Trlida MichalKučera Michal st.     3055
11.Hladký PetrPácha Martin     0356
12.Michal JaroslavHorák Vladimír     3066
13.Trlida MichalŠpaček Jarmil     3076
14.Šimeček VladimírKučera Michal st.     1377
15.Michal JaroslavPácha Martin     0378
16.Trlida MichalHorák Vladimír     3188
17.Šimeček VladimírŠpaček Jarmil     3098
18.Hladký PetrKučera Michal st.     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trlida Michal31Pácha Martin40
Šimeček Vladimír13Horák Vladimír22
Hladký Petr13Špaček Jarmil04
Michal Jaroslav31Kučera Michal st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:20 Sokol Březno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Titlbach Jindřich
Bartoš Miroslav
 
 
Jihlavec Jan
Kolek Pavel
 
 
     1301
2.Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
Novotný Karel
Nitray Jozef
 
 
     3011
3.Titlbach JindřichJihlavec Jan     2312
4.Bartoš MiroslavKolek Pavel     1313
5.Stejskal ZdeněkNovotný Karel     3023
6.Charvát MilanNitray Jozef     3033
7.Bartoš MiroslavJihlavec Jan     3243
8.Stejskal ZdeněkKolek Pavel     3053
9.Charvát MilanNovotný Karel     3163
10.Titlbach JindřichNitray Jozef     3173
11.Stejskal ZdeněkJihlavec Jan     3183
12.Charvát MilanKolek Pavel     3093
13.Titlbach JindřichNovotný Karel     30103
14.Bartoš MiroslavNitray Jozef     03104
15.Charvát MilanJihlavec Jan     30114
16.Titlbach JindřichKolek Pavel     30124
17.Bartoš MiroslavNovotný Karel     23125
18.Stejskal ZdeněkNitray Jozef     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Titlbach Jindřich31Jihlavec Jan13
Bartoš Miroslav13Kolek Pavel13
Stejskal Zdeněk40Novotný Karel13
Charvát Milan40Nitray Jozef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:47 TTC Josefův Důl "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šaněk Pavel
Šádek Jaroslav st.
 
 
Pilař Milan
Havlík František
 
 
     0301
2.Chňupa Luboš
Hercík Jiří st.
 
 
Havlík Jaroslav
Barva Jaroslav
 
 
     1302
3.Šádek Jaroslav st.Barva Jaroslav     1303
4.Šaněk PavelHavlík Jaroslav     2304
5.Hercík Jiří st.Pilař Milan     0305
6.Chňupa LubošHavlík František     1306
7.Šaněk PavelBarva Jaroslav     0307
8.Hercík Jiří st.Havlík Jaroslav     0308
9.Chňupa LubošPilař Milan     0309
10.Šádek Jaroslav st.Havlík František     13010
11.Hercík Jiří st.Barva Jaroslav     13011
12.Chňupa LubošHavlík Jaroslav     23012
13.Šádek Jaroslav st.Pilař Milan     31112
14.Šaněk PavelHavlík František     31212
15.Chňupa LubošBarva Jaroslav     31312
16.Šádek Jaroslav st.Havlík Jaroslav     13313
17.Šaněk PavelPilař Milan     32413
18.Hercík Jiří st.Havlík František     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šádek Jaroslav st.13Barva Jaroslav31
Šaněk Pavel22Havlík Jaroslav40
Hercík Jiří st.04Pilař Milan22
Chňupa Luboš13Havlík František31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy