Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25 Sokol Chotětov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röckel Sasha
Janoušek Vladimír
 
 
Duška Jan
Mázl Marek
 
 
     3110
2.Blažkovan Luboš
Jabůrek Stanislav
 
 
Titlbach Jindřich ml.
Fišer Jan
 
 
     3020
3.Röckel SashaDuška Jan     1321
4.Janoušek VladimírMázl Marek     3031
5.Blažkovan LubošTitlbach Jindřich ml.     3241
6.Jabůrek StanislavFišer Jan     3051
7.Janoušek VladimírDuška Jan     1352
8.Blažkovan LubošMázl Marek     1353
9.Jabůrek StanislavTitlbach Jindřich ml.     3063
10.Röckel SashaFišer Jan     3073
11.Blažkovan LubošDuška Jan     1374
12.Jabůrek StanislavMázl Marek     2375
13.Röckel SashaTitlbach Jindřich ml.     1376
14.Janoušek VladimírFišer Jan     3086
15.Jabůrek StanislavDuška Jan     1387
16.Röckel SashaMázl Marek     3197
17.Janoušek VladimírTitlbach Jindřich ml.     30107
18.Blažkovan LubošFišer Jan     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röckel Sasha22Duška Jan40
Janoušek Vladimír31Mázl Marek22
Blažkovan Luboš22Titlbach Jindřich ml.13
Jabůrek Stanislav22Fišer Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:36 Sokol Otradovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vele Petr
Černý Petr
 
 
Žerava Miroslav ml.
Štros Jaroslav
 
 
     2301
2.Šámal Vladimír
Hercík Jiří st.
 
 
Pivoňka Erik
Novák Ivo
 
 
     3011
3.Černý PetrPivoňka Erik     0312
4.Šámal VladimírŽerava Miroslav ml.     0313
5.Hercík Jiří st.Štros Jaroslav     1314
6.Vele PetrNovák Ivo     3024
7.Šámal VladimírPivoňka Erik     0325
8.Hercík Jiří st.Žerava Miroslav ml.     2326
9.Vele PetrŠtros Jaroslav     0327
10.Černý PetrNovák Ivo     3037
11.Hercík Jiří st.Pivoňka Erik     3047
12.Vele PetrŽerava Miroslav ml.     0348
13.Černý PetrŠtros Jaroslav     0349
14.Šámal VladimírNovák Ivo     3059
15.Vele PetrPivoňka Erik     03510
16.Černý PetrŽerava Miroslav ml.     03511
17.Šámal VladimírŠtros Jaroslav     13512
18.Hercík Jiří st.Novák Ivo     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Petr13Pivoňka Erik31
Šámal Vladimír13Žerava Miroslav ml.40
Hercík Jiří st.22Štros Jaroslav40
Vele Petr13Novák Ivo04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín Tomáš
Martinec Jaroslav
 
 
Hložek Vojtěch
Vyrtych Martin
 
 
     3010
2.Hašl Pavel
Bělohlav Jan
 
 
Vaňousek Miroslav
Kučera Josef
 
 
     3120
3.Kubín TomášHložek Vojtěch     1321
4.Bělohlav JanKučera Josef     3131
5.Martinec JaroslavVaňousek Miroslav     1332
6.Hašl PavelVyrtych Martin     3042
7.Bělohlav JanHložek Vojtěch     0343
8.Martinec JaroslavKučera Josef     2344
9.Hašl PavelVaňousek Miroslav     3154
10.Kubín TomášVyrtych Martin     3264
11.Martinec JaroslavHložek Vojtěch     0365
12.Hašl PavelKučera Josef     0366
13.Kubín TomášVaňousek Miroslav     3076
14.Bělohlav JanVyrtych Martin     3286
15.Hašl PavelHložek Vojtěch     0387
16.Kubín TomášKučera Josef     1388
17.Bělohlav JanVaňousek Miroslav     0389
18.Rampas FrantišekVyrtych Martin     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubín Tomáš22Hložek Vojtěch40
Bělohlav Jan22Kučera Josef31
Martinec Jaroslav03Vaňousek Miroslav22
Hašl Pavel22Vyrtych Martin04
Rampas František10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:44 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noha Jan
Vilhan Martin
 
 
Schoř Ladislav
Petrus Libor
 
 
     3010
2.Jihlavcová Marie
Berounský Miloslav
 
 
Jetel Zdeněk
Resl Karel
 
 
     0311
3.Noha JanJetel Zdeněk     1312
4.Berounský MiloslavResl Karel     0313
5.Vilhan MartinPetrus Libor     3123
6.Jihlavcová MarieSchoř Ladislav     0324
7.Berounský MiloslavJetel Zdeněk     0325
8.Vilhan MartinResl Karel     2326
9.Jihlavcová MariePetrus Libor     0327
10.Noha JanSchoř Ladislav     3137
11.Vilhan MartinJetel Zdeněk     1338
12.Jihlavcová MarieResl Karel     0339
13.Noha JanPetrus Libor     03310
14.Berounský MiloslavSchoř Ladislav     03311
15.Jihlavcová MarieJetel Zdeněk     03312
16.Noha JanResl Karel     32412
17.Berounský MiloslavPetrus Libor     13413
18.Vilhan MartinSchoř Ladislav     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Noha Jan22Jetel Zdeněk40
Berounský Miloslav04Resl Karel31
Vilhan Martin22Petrus Libor31
Jihlavcová Marie04Schoř Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1 Sokol Otradovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macura Zdeněk
Lisík Patrik
 
 
Jakubec Luděk
Fejfar Radek
 
 
     3010
2.Honzák Jakub
Lisík Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Honzák JakubJakubec Luděk     3130
4.Macura ZdeněkFejfar Radek     3040
5.Lisík PetrBlecha David     3050
6.Lisík PatrikWO    3060
7.Macura ZdeněkJakubec Luděk     3070
8.Lisík PetrFejfar Radek     3080
9.Lisík PatrikBlecha David     3090
10.Honzák JakubWO    30100
11.Lisík PetrJakubec Luděk     30110
12.Lisík PatrikFejfar Radek     30120
13.Honzák JakubBlecha David     30130
14.Macura ZdeněkWO    30140
15.Lisík PatrikJakubec Luděk     30150
16.Honzák JakubFejfar Radek     30160
17.Macura ZdeněkBlecha David     30170
18.Lisík PetrWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Honzák Jakub30Jakubec Luděk04
Macura Zdeněk30Fejfar Radek04
Lisík Petr30Blecha David04
Lisík Patrik30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41 TTC STEER Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Petr
Šimeček Vladimír
 
 
Vichnarová Sylvie
Hovorková Iva
 
 
     0301
2.Pácha Zdeněk
Špaček Jarmil
 
 
Včeláková Stanislava
Hodboď Martin
 
 
     2302
3.Hladký PetrVichnarová Sylvie     0303
4.Šimeček VladimírHovorková Iva     3013
5.Pácha ZdeněkVčeláková Stanislava     3223
6.Kučera Michal ml.Hodboď Martin     0324
7.Šimeček VladimírVichnarová Sylvie     3134
8.Pácha ZdeněkHovorková Iva     3144
9.Kučera Michal ml.Včeláková Stanislava     0345
10.Hladký PetrHodboď Martin     1346
11.Pácha ZdeněkVichnarová Sylvie     0347
12.Špaček JarmilHovorková Iva     3057
13.Hladký PetrVčeláková Stanislava     0358
14.Šimeček VladimírHodboď Martin     1359
15.Špaček JarmilVichnarová Sylvie     23510
16.Hladký PetrHovorková Iva     32610
17.Šimeček VladimírVčeláková Stanislava     32710
18.Pácha ZdeněkHodboď Martin     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladký Petr13Vichnarová Sylvie31
Šimeček Vladimír31Hovorková Iva04
Pácha Zdeněk22Včeláková Stanislava22
Kučera Michal ml.02Hodboď Martin40
Špaček Jarmil11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy