Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0 Sokol Chotětov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röckel Sasha
Jabůrek Stanislav
 
 
Vele Petr
Vele Daniel
 
 
     3010
2.Blažkovan Luboš
Janoušek Vladimír
 
 
Šámal Vladimír
Drapák Jaroslav ml.
 
 
     3020
3.Röckel SashaVele Daniel     3030
4.Jabůrek StanislavVele Petr     3040
5.Janoušek VladimírŠámal Vladimír     3050
6.Blažkovan LubošDrapák Jaroslav ml.     3060
7.Jabůrek StanislavVele Daniel     3070
8.Janoušek VladimírVele Petr     3080
9.Blažkovan LubošŠámal Vladimír     3090
10.Röckel SashaDrapák Jaroslav ml.     30100
11.Janoušek VladimírVele Daniel     30110
12.Blažkovan LubošVele Petr     30120
13.Röckel SashaŠámal Vladimír     30130
14.Jabůrek StanislavDrapák Jaroslav ml.     30140
15.Blažkovan LubošVele Daniel     30150
16.Röckel SashaVele Petr     30160
17.Jabůrek StanislavŠámal Vladimír     30170
18.Janoušek VladimírDrapák Jaroslav ml.     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röckel Sasha40Vele Daniel04
Jabůrek Stanislav40Vele Petr04
Janoušek Vladimír40Šámal Vladimír04
Blažkovan Luboš40Drapák Jaroslav ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:39 Slavoj Čistá "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duška Jan
Mázl Marek
 
 
Puskajler Lukáš
Hašl Pavel
 
 
     3010
2.Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
Rampas František
Martinec Jaroslav
 
 
     0311
3.Duška JanPuskajler Lukáš     1312
4.Titlbach Jindřich ml.Hašl Pavel     1313
5.Mázl MarekRampas František     3223
6.Rágulík JiříMartinec Jaroslav     0324
7.Titlbach Jindřich ml.Puskajler Lukáš     0325
8.Mázl MarekHašl Pavel     3035
9.Rágulík JiříRampas František     0336
10.Duška JanMartinec Jaroslav     2337
11.Mázl MarekPuskajler Lukáš     0338
12.Rágulík JiříHašl Pavel     0339
13.Duška JanRampas František     03310
14.Titlbach Jindřich ml.Martinec Jaroslav     32410
15.Rágulík JiříPuskajler Lukáš     03411
16.Duška JanHašl Pavel     31511
17.Titlbach Jindřich ml.Rampas František     30611
18.Mázl MarekMartinec Jaroslav     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duška Jan13Puskajler Lukáš40
Titlbach Jindřich ml.22Hašl Pavel22
Mázl Marek31Rampas František22
Rágulík Jiří04Martinec Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žerava Miroslav ml.
Pivoňka Erik
 
 
Berounský Miloslav
Kverek Patrik
 
 
     3110
2.Štros Jaroslav
Novák Ivo
 
 
Noha Jan
Jihlavcová Marie
 
 
     2311
3.Žerava Miroslav ml.Jihlavcová Marie     3221
4.Pivoňka ErikKverek Patrik     3231
5.Štros JaroslavNoha Jan     0332
6.Novák IvoBerounský Miloslav     1333
7.Pivoňka ErikJihlavcová Marie     3043
8.Štros JaroslavKverek Patrik     3053
9.Novák IvoNoha Jan     0354
10.Žerava Miroslav ml.Berounský Miloslav     3164
11.Štros JaroslavJihlavcová Marie     2365
12.Novák IvoKverek Patrik     3175
13.Žerava Miroslav ml.Noha Jan     2376
14.Pivoňka ErikBerounský Miloslav     3186
15.Novák IvoJihlavcová Marie     1387
16.Žerava Miroslav ml.Kverek Patrik     3097
17.Pivoňka ErikNoha Jan     1398
18.Štros JaroslavBerounský Miloslav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žerava Miroslav ml.31Jihlavcová Marie22
Pivoňka Erik31Kverek Patrik04
Štros Jaroslav13Noha Jan40
Novák Ivo13Berounský Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:10 TJ Plazy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Josef
Magušin Petr
 
 
Lisík Patrik
Kačírková Květa
 
 
     3110
2.Vaňousek Miroslav
Zítka Miloslav
 
 
Nešněra Tomáš
 
 
WO    3020
3.Kučera JosefLisík Patrik     3030
4.Magušin PetrKačírková Květa     3140
5.Vaňousek MiroslavNešněra Tomáš     3050
6.Zítka MiloslavWO    3060
7.Magušin PetrLisík Patrik     2361
8.Vaňousek MiroslavKačírková Květa     3071
9.Zítka MiloslavNešněra Tomáš     3081
10.Kučera JosefWO    3091
11.Vaňousek MiroslavLisík Patrik     30101
12.Zítka MiloslavKačírková Květa     32111
13.Kučera JosefNešněra Tomáš     30121
14.Magušin PetrWO    30131
15.Zítka MiloslavLisík Patrik     13132
16.Kučera JosefKačírková Květa     30142
17.Magušin PetrNešněra Tomáš     30152
18.Vaňousek MiroslavWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kučera Josef30Lisík Patrik22
Magušin Petr21Kačírková Květa04
Vaňousek Miroslav30Nešněra Tomáš04
Zítka Miloslav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schoř Ladislav
Petrus Libor
 
 
Šindelář Petr
Kučera Kryštof
 
 
     3010
2.Jetel Zdeněk
Resl Karel
 
 
Šimeček Vladimír
Michal Jaroslav
 
 
     3020
3.Jetel ZdeněkŠimeček Vladimír     3030
4.Petrus LiborŠpaček Jarmil     3140
5.Resl KarelMichal Jaroslav     3050
6.Schoř LadislavKučera Kryštof     3060
7.Petrus LiborŠimeček Vladimír     3170
8.Resl KarelŠpaček Jarmil     3080
9.Schoř LadislavMichal Jaroslav     3190
10.Jetel ZdeněkKučera Kryštof     30100
11.Resl KarelŠimeček Vladimír     31110
12.Schoř LadislavŠpaček Jarmil     30120
13.Jetel ZdeněkMichal Jaroslav     30130
14.Petrus LiborKučera Kryštof     30140
15.Schoř LadislavŠimeček Vladimír     32150
16.Jetel ZdeněkŠpaček Jarmil     30160
17.Petrus LiborMichal Jaroslav     31170
18.Resl KarelKučera Kryštof     23171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jetel Zdeněk40Šimeček Vladimír04
Petrus Libor40Špaček Jarmil04
Resl Karel31Michal Jaroslav04
Schoř Ladislav40Kučera Kryštof13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marejková Michaela
Fejfar Radek
 
 
Hovorková Iva
Vichnarová Sylvie
 
 
     0301
2.Postelt Vladimír
Marejka Vítězslav
 
 
Včeláková Stanislava
Hodboď Martin
 
 
     3111
3.Fejfar RadekVichnarová Sylvie     0312
4.Marejková MichaelaHovorková Iva     0313
5.Marejka VítězslavHodboď Martin     3223
6.Postelt VladimírVčeláková Stanislava     3133
7.Marejková MichaelaVichnarová Sylvie     0334
8.Marejka VítězslavHovorková Iva     3044
9.Postelt VladimírHodboď Martin     3154
10.Fejfar RadekVčeláková Stanislava     0355
11.Marejka VítězslavVichnarová Sylvie     3165
12.Postelt VladimírHovorková Iva     3075
13.Fejfar RadekHodboď Martin     0376
14.Marejková MichaelaVčeláková Stanislava     0377
15.Postelt VladimírVichnarová Sylvie     3287
16.Fejfar RadekHovorková Iva     0388
17.Marejková MichaelaHodboď Martin     1389
18.Marejka VítězslavVčeláková Stanislava     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejfar Radek04Vichnarová Sylvie22
Marejková Michaela04Hovorková Iva22
Marejka Vítězslav40Hodboď Martin22
Postelt Vladimír40Včeláková Stanislava22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy