Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:32 Sokol Chotětov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marejka Vítězslav
Svobodová Lucie
 
 
Janoušek Vladimír
Blažkovan Luboš
 
 
     3110
2.Fejfar Radek
Marejková Michaela
 
 
Jabůrek Stanislav
Röckel Sasha
 
 
     0311
3.Fejfar RadekJanoušek Vladimír     0312
4.Svobodová LucieBlažkovan Luboš     3022
5.Marejková MichaelaJabůrek Stanislav     0323
6.Marejka VítězslavRöckel Sasha     3033
7.Svobodová LucieJanoušek Vladimír     1334
8.Marejková MichaelaBlažkovan Luboš     0335
9.Marejka VítězslavJabůrek Stanislav     3045
10.Fejfar RadekRöckel Sasha     1346
11.Marejková MichaelaJanoušek Vladimír     0347
12.Marejka VítězslavBlažkovan Luboš     3057
13.Fejfar RadekJabůrek Stanislav     0358
14.Svobodová LucieRöckel Sasha     3068
15.Marejka VítězslavJanoušek Vladimír     3078
16.Fejfar RadekBlažkovan Luboš     0379
17.Svobodová LucieJabůrek Stanislav     3189
18.Marejková MichaelaRöckel Sasha     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejfar Radek04Janoušek Vladimír31
Svobodová Lucie31Blažkovan Luboš22
Marejková Michaela04Jabůrek Stanislav22
Marejka Vítězslav40Röckel Sasha22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapáček Vladimír
Hodboď Martin
 
 
Petrus Libor
Schoř Ladislav
 
 
     3210
2.Vichnarová Sylvie
Rozkovec Vladimír
 
 
Resl Karel
Havlík Jaroslav
 
 
     0311
3.Šlapáček VladimírPetrus Libor     2312
4.Rozkovec VladimírResl Karel     1313
5.Vichnarová SylvieHavlík Jaroslav     0314
6.Včeláková StanislavaSchoř Ladislav     2315
7.Rozkovec VladimírPetrus Libor     0316
8.Vichnarová SylvieResl Karel     0317
9.Včeláková StanislavaHavlík Jaroslav     3127
10.Šlapáček VladimírSchoř Ladislav     2328
11.Vichnarová SylviePetrus Libor     2329
12.Hodboď MartinResl Karel     3239
13.Šlapáček VladimírHavlík JaroslavWO    3049
14.Rozkovec VladimírSchoř Ladislav     3159
15.Hodboď MartinPetrus Libor     03510
16.Šlapáček VladimírResl Karel     31610
17.Rozkovec VladimírHavlík JaroslavWO    30710
18.Vichnarová SylvieSchoř Ladislav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šlapáček Vladimír12Petrus Libor40
Rozkovec Vladimír12Resl Karel22
Vichnarová Sylvie13Havlík Jaroslav11
Včeláková Stanislava11Schoř Ladislav22
Hodboď Martin11   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41 TJ Plazy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Vladimír
Michal Jaroslav
 
 
Vyrtych Martin
Hložek Vojtěch
 
 
     3110
2.Špaček Jarmil
Pácha Zdeněk
 
 
Kučera Josef
Magušin Petr
 
 
     2311
3.Pácha ZdeněkKučera Josef     0312
4.Šimeček VladimírHložek Vojtěch     1313
5.Michal JaroslavMagušin Petr     0314
6.Špaček JarmilVyrtych Martin     1315
7.Šimeček VladimírKučera Josef     0316
8.Michal JaroslavHložek Vojtěch     2317
9.Špaček JarmilMagušin Petr     0318
10.Pácha ZdeněkVyrtych Martin     3228
11.Michal JaroslavKučera Josef     3138
12.Špaček JarmilHložek Vojtěch     2339
13.Pácha ZdeněkMagušin Petr     3049
14.Šimeček VladimírVyrtych Martin     3159
15.Špaček JarmilKučera Josef     13510
16.Pácha ZdeněkHložek Vojtěch     32610
17.Šimeček VladimírMagušin Petr     03611
18.Michal JaroslavVyrtych Martin     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pácha Zdeněk31Kučera Josef31
Šimeček Vladimír13Hložek Vojtěch31
Michal Jaroslav22Magušin Petr31
Špaček Jarmil04Vyrtych Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisudo 01. 01. 1970 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:27 Sokol Otradovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macura Zdeněk
Lisík Patrik
 
 
Pivoňka Erik
Žerava Miroslav ml.
 
 
     3110
2.Honzák Jakub
Lisík Petr
 
 
Štros Jaroslav
Novák Ivo
 
 
     0311
3.Honzák JakubPivoňka Erik     1312
4.Macura ZdeněkŽerava Miroslav ml.     3122
5.Lisík PetrŠtros Jaroslav     1323
6.Lisík PatrikNovák Ivo     3033
7.Macura ZdeněkPivoňka Erik     3043
8.Lisík PetrŽerava Miroslav ml.     2344
9.Lisík PatrikŠtros Jaroslav     3054
10.Honzák JakubNovák Ivo     2355
11.Lisík PetrPivoňka Erik     3265
12.Lisík PatrikŽerava Miroslav ml.     3275
13.Honzák JakubŠtros Jaroslav     2376
14.Macura ZdeněkNovák Ivo     3086
15.Lisík PatrikPivoňka Erik     3096
16.Honzák JakubŽerava Miroslav ml.     30106
17.Macura ZdeněkŠtros Jaroslav     30116
18.Lisík PetrNovák Ivo     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Honzák Jakub13Pivoňka Erik13
Macura Zdeněk40Žerava Miroslav ml.13
Lisík Petr13Štros Jaroslav22
Lisík Patrik40Novák Ivo22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44 Sokol Březno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jihlavcová Marie
Berounský Miloslav
 
 
Duška Jan
Mázl Marek
 
 
     0301
2.Kotyk Roman
Odstrčilík Hubert
 
 
Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
     0302
3.Jihlavcová MarieRágulík Jiří     3012
4.Berounský MiloslavTitlbach Jindřich ml.     0313
5.Kotyk RomanDuška Jan     0314
6.Odstrčilík HubertMázl Marek     0315
7.Berounský MiloslavRágulík Jiří     3025
8.Kotyk RomanTitlbach Jindřich ml.     1326
9.Odstrčilík HubertDuška Jan     0327
10.Jihlavcová MarieMázl Marek     2328
11.Kotyk RomanRágulík Jiří     2329
12.Odstrčilík HubertTitlbach Jindřich ml.     03210
13.Jihlavcová MarieDuška Jan     32310
14.Berounský MiloslavMázl Marek     03311
15.Odstrčilík HubertRágulík Jiří     13312
16.Jihlavcová MarieTitlbach Jindřich ml.     30412
17.Berounský MiloslavDuška Jan     03413
18.Kotyk RomanMázl Marek     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jihlavcová Marie31Rágulík Jiří22
Berounský Miloslav13Titlbach Jindřich ml.31
Kotyk Roman04Duška Jan31
Odstrčilík Hubert04Mázl Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 Slavoj Čistá "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlav Jan
Hašl Pavel
 
 
Vele Petr
Vele Daniel
 
 
     3010
2.Martinec Jaroslav
Rampas František
 
 
Šámal Vladimír
Černý Petr
 
 
     3020
3.Martinec JaroslavVele Petr     3230
4.Rampas FrantišekVele Daniel     3040
5.Doubek MiroslavŠámal Vladimír     3050
6.Bělohlav JanČerný Petr     3060
7.Rampas FrantišekVele Petr     3070
8.Doubek MiroslavVele Daniel     3080
9.Bělohlav JanŠámal Vladimír     3090
10.Martinec JaroslavČerný Petr     30100
11.Hašl PavelVele Petr     30110
12.Bělohlav JanVele Daniel     30120
13.Martinec JaroslavŠámal Vladimír     30130
14.Rampas FrantišekČerný Petr     30140
15.Bělohlav JanVele Petr     30150
16.Martinec JaroslavVele Daniel     30160
17.Rampas FrantišekŠámal Vladimír     30170
18.Hašl PavelČerný Petr     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Jaroslav40Vele Petr04
Rampas František40Vele Daniel04
Doubek Miroslav20Šámal Vladimír04
Bělohlav Jan40Černý Petr04
Hašl Pavel20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy