Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jetel Zdeněk
Resl Karel
 
 
Jabůrek Stanislav
Röckel Sasha
 
 
     3010
2.Schoř Ladislav
Petrus Libor
 
 
Janoušek Vladimír
Merčák Marek
 
 
     0311
3.Jetel ZdeněkJabůrek Stanislav     3121
4.Petrus LiborRöckel Sasha     3031
5.Resl KarelJanoušek Vladimír     3141
6.Schoř LadislavMerčák Marek     0342
7.Petrus LiborJabůrek Stanislav     3152
8.Resl KarelRöckel Sasha     3062
9.Schoř LadislavJanoušek Vladimír     1363
10.Jetel ZdeněkMerčák Marek     1364
11.Resl KarelJabůrek Stanislav     3074
12.Schoř LadislavRöckel Sasha     3084
13.Jetel ZdeněkJanoušek Vladimír     3194
14.Petrus LiborMerčák Marek     0395
15.Schoř LadislavJabůrek Stanislav     2396
16.Jetel ZdeněkRöckel Sasha     30106
17.Petrus LiborJanoušek Vladimír     31116
18.Resl KarelMerčák Marek     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jetel Zdeněk31Jabůrek Stanislav13
Petrus Libor31Röckel Sasha04
Resl Karel31Janoušek Vladimír13
Schoř Ladislav13Merčák Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41 TJ Plazy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcarová Petra
Marejková Michaela
 
 
Hložek Vojtěch
Kučera Josef
 
 
     2301
2.Postelt Vladimír
Marejka Vítězslav
 
 
Vaňousek Miroslav
Vyrtych Martin
 
 
     3111
3.Marejková MichaelaHložek Vojtěch     1312
4.Balcarová PetraKučera Josef     1313
5.Marejka VítězslavVaňousek Miroslav     3223
6.Postelt VladimírVyrtych Martin     3033
7.Balcarová PetraHložek Vojtěch     1334
8.Marejka VítězslavKučera Josef     1335
9.Postelt VladimírVaňousek Miroslav     3245
10.Marejková MichaelaVyrtych Martin     0346
11.Marejka VítězslavHložek Vojtěch     3256
12.Postelt VladimírKučera Josef     3166
13.Marejková MichaelaVaňousek Miroslav     0367
14.Balcarová PetraVyrtych Martin     0368
15.Postelt VladimírHložek Vojtěch     0369
16.Marejková MichaelaKučera Josef     03610
17.Balcarová PetraVaňousek Miroslav     13611
18.Marejka VítězslavVyrtych Martin     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marejková Michaela04Hložek Vojtěch31
Balcarová Petra04Kučera Josef31
Marejka Vítězslav31Vaňousek Miroslav22
Postelt Vladimír31Vyrtych Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15 TTC STEER Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapáček Vladimír
Hodboď Martin
 
 
Novák Ivo
Žerava Miroslav ml.
 
 
     3010
2.Laštovička Jan
Včeláková Stanislava
 
 
Pivoňka Erik
 
 
WO    3020
3.Laštovička JanŽerava Miroslav ml.     1321
4.Včeláková StanislavaPivoňka Erik     3031
5.Rozkovec VladimírNovák Ivo     3141
6.Šlapáček VladimírWO    3051
7.Hodboď MartinŽerava Miroslav ml.     3161
8.Rozkovec VladimírPivoňka Erik     3271
9.Šlapáček VladimírNovák Ivo     0372
10.Laštovička JanWO    3082
11.Rozkovec VladimírŽerava Miroslav ml.     3092
12.Šlapáček VladimírPivoňka Erik     31102
13.Laštovička JanNovák Ivo     30112
14.Hodboď MartinWO    30122
15.Šlapáček VladimírŽerava Miroslav ml.     31132
16.Laštovička JanPivoňka Erik     32142
17.Hodboď MartinNovák Ivo     31152
18.Rozkovec VladimírWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Laštovička Jan21Žerava Miroslav ml.13
Včeláková Stanislava10Pivoňka Erik04
Rozkovec Vladimír30Novák Ivo13
Šlapáček Vladimír21   
Hodboď Martin20   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:33 Sokol Podlázky "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Kryštof
Kučera Michal ml.
 
 
Duška Jan
Mázl Marek
 
 
     1301
2.Pácha Zdeněk
Michal Jaroslav
 
 
Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
     3211
3.Pácha ZdeněkDuška Jan     2312
4.Kučera KryštofMázl Marek     3222
5.Michal JaroslavTitlbach Jindřich ml.     3132
6.Kučera Michal ml.Rágulík Jiří     3242
7.Kučera KryštofDuška Jan     3052
8.Michal JaroslavMázl Marek     3162
9.Kučera Michal ml.Titlbach Jindřich ml.     2363
10.Pácha ZdeněkRágulík Jiří     3073
11.Michal JaroslavDuška Jan     2374
12.Kučera Michal ml.Mázl Marek     0375
13.Pácha ZdeněkTitlbach Jindřich ml.     3285
14.Kučera KryštofRágulík Jiří     3095
15.Kučera Michal ml.Duška Jan     2396
16.Pácha ZdeněkMázl Marek     1397
17.Kučera KryštofTitlbach Jindřich ml.     32107
18.Michal JaroslavRágulík Jiří     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pácha Zdeněk22Duška Jan31
Kučera Kryštof40Mázl Marek22
Michal Jaroslav31Titlbach Jindřich ml.13
Kučera Michal ml.13Rágulík Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2 Sokol Otradovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macura Zdeněk
Lisík Patrik
 
 
Černý Petr
Vele Daniel
 
 
     3010
2.Kačírková Květa
Lisík Petr
 
 
Vele Petr
Šámal Vladimír
 
 
     3020
3.Lisík PetrŠámal Vladimír     3030
4.Macura ZdeněkVele Petr     3040
5.Lisík PatrikVele Daniel     3050
6.Kačírková KvětaČerný Petr     3060
7.Macura ZdeněkŠámal Vladimír     3070
8.Lisík PatrikVele Petr     3080
9.Kačírková KvětaVele Daniel     3190
10.Lisík PetrČerný Petr     30100
11.Lisík PatrikŠámal Vladimír     30110
12.Kačírková KvětaVele Petr     30120
13.Lisík PetrVele Daniel     30130
14.Macura ZdeněkČerný Petr     30140
15.Kačírková KvětaŠámal Vladimír     31150
16.Lisík PetrVele Petr     30160
17.Macura ZdeněkVele Daniel     30170
18.Lisík PatrikČerný Petr     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lisík Petr40Šámal Vladimír04
Macura Zdeněk40Vele Petr04
Lisík Patrik40Vele Daniel04
Kačírková Květa40Černý Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:43 Slavoj Čistá "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jihlavcová Marie
Noha Jan
 
 
Rampas František
Martinec Jaroslav
 
 
     0301
2.Berounský Miloslav
Odstrčilík Hubert
 
 
Bělohlav Jan
Hašl Pavel
 
 
     0302
3.Odstrčilík HubertHašl Pavel     0303
4.Jihlavcová MarieMartinec Jaroslav     3113
5.Noha JanRampas František     3123
6.Berounský MiloslavBělohlav Jan     1324
7.Jihlavcová MarieHašl Pavel     1325
8.Noha JanMartinec Jaroslav     3035
9.Berounský MiloslavRampas František     0336
10.Odstrčilík HubertBělohlav Jan     0337
11.Noha JanHašl Pavel     3147
12.Berounský MiloslavMartinec Jaroslav     3257
13.Odstrčilík HubertRampas František     0358
14.Jihlavcová MarieBělohlav Jan     1359
15.Berounský MiloslavHašl Pavel     03510
16.Odstrčilík HubertMartinec Jaroslav     03511
17.Jihlavcová MarieRampas František     03512
18.Noha JanBělohlav Jan     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Odstrčilík Hubert04Hašl Pavel31
Jihlavcová Marie13Martinec Jaroslav13
Noha Jan40Rampas František31
Berounský Miloslav13Bělohlav Jan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy