Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:35 Sokol Chotětov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Miroslav
Zítka Miloslav
 
 
Merčák Marek
Röckel Sasha
 
 
     1301
2.Kučera Josef
Magušin Petr
 
 
Jabůrek Stanislav
Janoušek Vladimír
 
 
     3111
3.Zítka MiloslavMerčák Marek     0312
4.Kučera JosefRöckel Sasha     3022
5.Magušin PetrJabůrek Stanislav     1323
6.Vaňousek MiroslavJanoušek Vladimír     3133
7.Kučera JosefMerčák Marek     0334
8.Magušin PetrRöckel Sasha     3144
9.Vaňousek MiroslavJabůrek Stanislav     3054
10.Zítka MiloslavJanoušek Vladimír     0355
11.Magušin PetrMerčák Marek     0356
12.Vaňousek MiroslavRöckel Sasha     3066
13.Vyrtych MartinJabůrek Stanislav     1367
14.Kučera JosefJanoušek Vladimír     0368
15.Vaňousek MiroslavMerčák Marek     0369
16.Vyrtych MartinRöckel Sasha     3279
17.Kučera JosefJabůrek Stanislav     3089
18.Magušin PetrJanoušek Vladimír     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítka Miloslav02Merčák Marek40
Kučera Josef22Röckel Sasha04
Magušin Petr13Jabůrek Stanislav22
Vaňousek Miroslav31Janoušek Vladimír31
Vyrtych Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jaroslav
Petrus Libor
 
 
Pivoňka Erik
Žerava Miroslav ml.
 
 
     3010
2.Resl Karel
Jetel Zdeněk
 
 
Štros Jaroslav
Novák Ivo
 
 
     3120
3.Jetel ZdeněkŠtros Jaroslav     3030
4.Petrus LiborŽerava Miroslav ml.     3040
5.Resl KarelPivoňka Erik     0341
6.Havlík JaroslavNovák Ivo     3151
7.Petrus LiborŠtros Jaroslav     3061
8.Resl KarelŽerava Miroslav ml.     2362
9.Havlík JaroslavPivoňka Erik     3072
10.Jetel ZdeněkNovák Ivo     3182
11.Resl KarelŠtros Jaroslav     3092
12.Havlík JaroslavŽerava Miroslav ml.     30102
13.Jetel ZdeněkPivoňka Erik     30112
14.Petrus LiborNovák Ivo     31122
15.Havlík JaroslavŠtros Jaroslav     30132
16.Jetel ZdeněkŽerava Miroslav ml.     31142
17.Petrus LiborPivoňka Erik     30152
18.Resl KarelNovák Ivo     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jetel Zdeněk40Štros Jaroslav04
Petrus Libor40Žerava Miroslav ml.13
Resl Karel22Pivoňka Erik13
Havlík Jaroslav40Novák Ivo04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9 TTC Bělá p.B. "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolegarová Šárka
Marejka Vítězslav
 
 
Mázl Marek
Duška Jan
 
 
     3010
2.Svobodová Lucie
Balcarová Petra
 
 
Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
     3020
3.Marejka VítězslavDuška Jan     3030
4.Balcarová PetraMázl Marek     3140
5.Marejková MichaelaTitlbach Jindřich ml.     3250
6.Kolegarová ŠárkaRágulík Jiří     3060
7.Balcarová PetraDuška Jan     3270
8.Marejková MichaelaMázl Marek     3280
9.Kolegarová ŠárkaTitlbach Jindřich ml.     3090
10.Marejka VítězslavRágulík Jiří     30100
11.Svobodová LucieDuška Jan     31110
12.Kolegarová ŠárkaMázl Marek     30120
13.Marejka VítězslavTitlbach Jindřich ml.     31130
14.Balcarová PetraRágulík Jiří     30140
15.Kolegarová ŠárkaDuška Jan     30150
16.Marejka VítězslavMázl Marek     30160
17.Balcarová PetraTitlbach Jindřich ml.     30170
18.Svobodová LucieRágulík Jiří     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marejka Vítězslav40Duška Jan04
Balcarová Petra40Mázl Marek04
Marejková Michaela20Titlbach Jindřich ml.04
Kolegarová Šárka40Rágulík Jiří04
Svobodová Lucie20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4 TTC STEER Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Včeláková Stanislava
Leierová Klára
 
 
Vele Daniel
Černý Petr
 
 
     3010
2.Laštovička Jan
Němec Filip
 
 
Šámal Vladimír
Drapák Jaroslav ml.
 
 
     3020
3.Laštovička JanDrapák Jaroslav ml.     3030
4.Včeláková StanislavaŠámal Vladimír     3040
5.Němec FilipVele Daniel     3050
6.Vichnarová SylvieČerný Petr     3060
7.Včeláková StanislavaDrapák Jaroslav ml.     3270
8.Němec FilipŠámal Vladimír     3080
9.Vichnarová SylvieVele Daniel     3090
10.Laštovička JanČerný Petr     30100
11.Němec FilipDrapák Jaroslav ml.     31110
12.Vichnarová SylvieŠámal Vladimír     30120
13.Laštovička JanVele Daniel     30130
14.Včeláková StanislavaČerný Petr     31140
15.Vichnarová SylvieDrapák Jaroslav ml.     30150
16.Laštovička JanŠámal Vladimír     30160
17.Včeláková StanislavaVele Daniel     30170
18.Němec FilipČerný Petr     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laštovička Jan40Drapák Jaroslav ml.04
Včeláková Stanislava40Šámal Vladimír04
Němec Filip40Vele Daniel04
Vichnarová Sylvie40Černý Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:48 Slavoj Čistá "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Vladimír
Špaček Jarmil
 
 
Rampas František
Martinec Jaroslav
 
 
     2301
2.Šindelář Petr
Kučera Kryštof
 
 
Kubín Tomáš
Hašl Pavel
 
 
     0302
3.Šindelář PetrKubín Tomáš     0303
4.Šimeček VladimírHašl Pavel     0304
5.Špaček JarmilRampas František     0305
6.Kučera Michal ml.Martinec Jaroslav     0306
7.Šimeček VladimírKubín Tomáš     2307
8.Špaček JarmilHašl Pavel     0308
9.Kučera Michal ml.Rampas František     3218
10.Šindelář PetrMartinec Jaroslav     0319
11.Špaček JarmilKubín Tomáš     03110
12.Kučera Michal ml.Hašl Pavel     23111
13.Šindelář PetrRampas František     03112
14.Šimeček VladimírMartinec Jaroslav     31212
15.Kučera Michal ml.Kubín Tomáš     31312
16.Šindelář PetrHašl Pavel     03313
17.Šimeček VladimírRampas František     13314
18.Špaček JarmilMartinec Jaroslav     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šindelář Petr04Kubín Tomáš31
Šimeček Vladimír13Hašl Pavel40
Špaček Jarmil13Rampas František31
Kučera Michal ml.22Martinec Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2000 20:28 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macura Zdeněk
Lisík Patrik
 
 
Noha Jan
Vilhan Martin
 
 
     2301
2.Lisík Petr
Klášterková Eva
 
 
Berounský Miloslav
Odstrčilík Hubert
 
 
     3111
3.Lisík PetrNoha Jan     0312
4.Macura ZdeněkVilhan Martin     0313
5.Lisík PatrikOdstrčilík Hubert     3023
6.Klášterková EvaBerounský Miloslav     0324
7.Macura ZdeněkNoha Jan     0325
8.Lisík PatrikVilhan Martin     3235
9.Klášterková EvaOdstrčilík Hubert     3045
10.Lisík PetrBerounský Miloslav     3055
11.Lisík PatrikNoha Jan     3165
12.Klášterková EvaVilhan Martin     0366
13.Lisík PetrOdstrčilík Hubert     3076
14.Macura ZdeněkBerounský Miloslav     1377
15.Klášterková EvaNoha Jan     0378
16.Lisík PetrVilhan Martin     0379
17.Macura ZdeněkOdstrčilík Hubert     3089
18.Lisík PatrikBerounský Miloslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lisík Petr22Noha Jan31
Macura Zdeněk13Vilhan Martin31
Lisík Patrik40Odstrčilík Hubert04
Klášterková Eva13Berounský Miloslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy