Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33 Sokol Chotětov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažkovan Luboš
Janoušek Vladimír
 
 
Macura Zdeněk
Lisík Patrik
 
 
     2301
2.Röckel Sasha
Jabůrek Stanislav
 
 
Honzák Jakub
Lisík Petr
 
 
     3111
3.Blažkovan LubošHonzák Jakub     2312
4.Janoušek VladimírMacura Zdeněk     3122
5.Röckel SashaLisík Petr     1323
6.Jabůrek StanislavLisík Patrik     3133
7.Janoušek VladimírHonzák Jakub     3143
8.Röckel SashaMacura Zdeněk     3153
9.Jabůrek StanislavLisík Petr     3263
10.Blažkovan LubošLisík Patrik     0364
11.Röckel SashaHonzák Jakub     3174
12.Jabůrek StanislavMacura Zdeněk     3184
13.Blažkovan LubošLisík Petr     2385
14.Janoušek VladimírLisík Patrik     3195
15.Jabůrek StanislavHonzák Jakub     32105
16.Blažkovan LubošMacura Zdeněk     03106
17.Janoušek VladimírLisík Petr     03107
18.Röckel SashaLisík Patrik     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažkovan Luboš04Honzák Jakub13
Janoušek Vladimír31Macura Zdeněk13
Röckel Sasha31Lisík Petr31
Jabůrek Stanislav40Lisík Patrik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:24 Sokol Dolní Bousov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noha Jan
Vilhan Martin
 
 
Šindelář Petr
Šimeček Vladimír
 
 
     3010
2.Berounský Miloslav
Kolek Tomáš
 
 
Pácha Zdeněk
Kučera Kryštof
 
 
     0311
3.Noha JanKučera Kryštof     3121
4.Vilhan MartinPácha Zdeněk     3231
5.Kolek Tomᚊimeček Vladimír     0332
6.Berounský MiloslavŠindelář Petr     3042
7.Vilhan MartinKučera Kryštof     3052
8.Kolek TomášPácha Zdeněk     0353
9.Berounský MiloslavŠimeček Vladimír     0354
10.Noha JanŠindelář Petr     3064
11.Kolek TomášKučera Kryštof     0365
12.Berounský MiloslavPácha Zdeněk     0366
13.Noha JanŠimeček Vladimír     3076
14.Vilhan MartinŠindelář Petr     3086
15.Berounský MiloslavKučera Kryštof     3196
16.Noha JanPácha Zdeněk     30106
17.Vilhan MartinŠimeček Vladimír     32116
18.Kolek Tomᚊindelář Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Noha Jan40Kučera Kryštof13
Vilhan Martin40Pácha Zdeněk22
Kolek Tomáš13Šimeček Vladimír22
Berounský Miloslav22Šindelář Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38 TTC STEER Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
Rozkovec Vladimír
Laštovička Jan
 
 
     3010
2.Bělohlav Jan
Rampas František
 
 
Vichnarová Sylvie
Včeláková Stanislava
 
 
     0311
3.Doubek MiroslavRozkovec Vladimír     0312
4.Bělohlav JanVichnarová Sylvie     2313
5.Rampas FrantišekVčeláková Stanislava     1314
6.Martinec JaroslavLaštovička Jan     3124
7.Bělohlav JanRozkovec Vladimír     1325
8.Rampas FrantišekVichnarová Sylvie     3235
9.Martinec JaroslavVčeláková Stanislava     3245
10.Doubek MiroslavLaštovička Jan     3155
11.Rampas FrantišekRozkovec Vladimír     3065
12.Martinec JaroslavVichnarová Sylvie     1366
13.Doubek MiroslavVčeláková Stanislava     1367
14.Bělohlav JanLaštovička Jan     3177
15.Martinec JaroslavRozkovec Vladimír     0378
16.Doubek MiroslavVichnarová Sylvie     1379
17.Bělohlav JanVčeláková Stanislava     23710
18.Rampas FrantišekLaštovička Jan     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doubek Miroslav13Rozkovec Vladimír31
Bělohlav Jan13Vichnarová Sylvie31
Rampas František31Včeláková Stanislava31
Martinec Jaroslav22Laštovička Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42 TTC Bělá p.B. "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vele Petr
Vele Daniel
 
 
Marejka Vítězslav
Marejková Michaela
 
 
     0301
2.Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
Piešťanský Jakub
Fejfar Radek
 
 
     3011
3.Vele PetrMarejka Vítězslav     0312
4.Hercík Jiří st.Marejková Michaela     0313
5.Šámal VladimírPiešťanský Jakub     2314
6.Vele DanielFejfar Radek     3024
7.Hercík Jiří st.Marejka Vítězslav     0325
8.Šámal VladimírMarejková Michaela     0326
9.Vele DanielPiešťanský Jakub     0327
10.Vele PetrFejfar Radek     2328
11.Šámal VladimírMarejka Vítězslav     0329
12.Vele DanielMarejková Michaela     03210
13.Vele PetrPiešťanský Jakub     23211
14.Hercík Jiří st.Fejfar Radek     32311
15.Vele DanielMarejka Vítězslav     03312
16.Vele PetrMarejková Michaela     30412
17.Hercík Jiří st.Piešťanský Jakub     23413
18.Šámal VladimírFejfar Radek     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vele Petr13Marejka Vítězslav40
Hercík Jiří st.13Marejková Michaela31
Šámal Vladimír13Piešťanský Jakub40
Vele Daniel13Fejfar Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:39 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
Havlík Jaroslav
 
 
WO    3010
2.Mázl Marek
Duška Jan
 
 
Resl Karel
Jetel Zdeněk
 
 
     0311
3.Titlbach Jindřich ml.Havlík Jaroslav     0312
4.Mázl MarekJetel Zdeněk     0313
5.Rágulík JiříResl Karel     0314
6.Duška JanWO    3024
7.Mázl MarekHavlík Jaroslav     0325
8.Rágulík JiříJetel Zdeněk     0326
9.Duška JanResl Karel     0327
10.Titlbach Jindřich ml.WO    3037
11.Rágulík JiříHavlík Jaroslav     0338
12.Duška JanJetel Zdeněk     1339
13.Titlbach Jindřich ml.Resl Karel     03310
14.Mázl MarekWO    30410
15.Duška JanHavlík Jaroslav     13411
16.Titlbach Jindřich ml.Jetel Zdeněk     03412
17.Mázl MarekResl Karel     03413
18.Rágulík JiříWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Titlbach Jindřich ml.03Havlík Jaroslav40
Mázl Marek03Jetel Zdeněk40
Rágulík Jiří03Resl Karel40
Duška Jan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:46 TJ Plazy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štros Jaroslav
Zolman Pavel
 
 
Vaňousek Miroslav
Hložek Vojtěch
 
 
     0301
2.Novák Ivo
Žerava Miroslav ml.
 
 
Magušin Petr
Kučera Josef
 
 
     2302
3.Štros JaroslavKučera Josef     3112
4.Žerava Miroslav ml.Hložek Vojtěch     2313
5.Novák IvoVaňousek Miroslav     1314
6.Zolman PavelMagušin Petr     0315
7.Žerava Miroslav ml.Kučera Josef     1316
8.Novák IvoHložek Vojtěch     0317
9.Zolman PavelVaňousek Miroslav     0318
10.Štros JaroslavMagušin Petr     3228
11.Novák IvoKučera Josef     1329
12.Zolman PavelHložek Vojtěch     03210
13.Štros JaroslavVaňousek Miroslav     32310
14.Žerava Miroslav ml.Magušin Petr     31410
15.Zolman PavelKučera Josef     13411
16.Štros JaroslavHložek Vojtěch     31511
17.Žerava Miroslav ml.Vaňousek Miroslav     13512
18.Novák IvoMagušin Petr     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štros Jaroslav40Kučera Josef31
Žerava Miroslav ml.13Hložek Vojtěch31
Novák Ivo04Vaňousek Miroslav31
Zolman Pavel04Magušin Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy