Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47 Sokol Chotětov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žerava Miroslav ml.
Štros Jaroslav
 
 
Merčák Marek
Röckel Sasha
 
 
     2301
2.Biderman Jaroslav
Zolman Pavel
 
 
Jabůrek Stanislav
Janoušek Vladimír
 
 
     0302
3.Štros JaroslavMerčák Marek     0303
4.Žerava Miroslav ml.Röckel Sasha     3113
5.Biderman JaroslavJabůrek Stanislav     0314
6.Zolman PavelJanoušek Vladimír     0315
7.Žerava Miroslav ml.Merčák Marek     0316
8.Biderman JaroslavRöckel Sasha     3026
9.Zolman PavelJabůrek Stanislav     0327
10.Štros JaroslavJanoušek Vladimír     3137
11.Biderman JaroslavMerčák Marek     0338
12.Zolman PavelRöckel Sasha     0339
13.Štros JaroslavJabůrek Stanislav     23310
14.Žerava Miroslav ml.Janoušek Vladimír     13311
15.Zolman PavelMerčák Marek     03312
16.Štros JaroslavRöckel Sasha     13313
17.Žerava Miroslav ml.Jabůrek Stanislav     23314
18.Biderman JaroslavJanoušek Vladimír     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štros Jaroslav13Merčák Marek40
Žerava Miroslav ml.13Röckel Sasha22
Biderman Jaroslav13Jabůrek Stanislav40
Zolman Pavel04Janoušek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:23 TJ Plazy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Zdeněk
Urban Jiří
 
 
Titlbach Jindřich ml.
Duška Jan
 
 
     1301
2.Zítka Miloslav
Kučera Josef
 
 
Mázl Marek
Rágulík Jiří
 
 
WO    3011
3.Zítka MiloslavTitlbach Jindřich ml.     0312
4.Jonáš ZdeněkDuška Jan     1313
5.Urban JiříMázl Marek     3023
6.Kučera JosefRágulík JiříWO    3033
7.Jonáš ZdeněkTitlbach Jindřich ml.     3243
8.Urban JiříDuška Jan     1344
9.Kučera JosefMázl Marek     3054
10.Zítka MiloslavRágulík JiříWO    3064
11.Urban JiříTitlbach Jindřich ml.     0365
12.Kučera JosefDuška Jan     3075
13.Zítka MiloslavMázl Marek     0376
14.Jonáš ZdeněkRágulík JiříWO    3086
15.Kučera JosefTitlbach Jindřich ml.     3096
16.Zítka MiloslavDuška Jan     0397
17.Jonáš ZdeněkMázl Marek     30107
18.Urban JiříRágulík JiříWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zítka Miloslav03Titlbach Jindřich ml.22
Jonáš Zdeněk21Duška Jan31
Urban Jiří12Mázl Marek13
Kučera Josef30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:13 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jetel Zdeněk
Resl Karel
 
 
Černý Petr
Vele Daniel
 
 
     3010
2.Petrus Libor
Podhora Jiří
 
 
Vele Petr
Hercík Jiří st.
 
 
     3020
3.Petrus LiborČerný Petr     3030
4.Jetel ZdeněkVele Daniel     3040
5.Resl KarelVele Petr     3050
6.Hercík Jiří st.WO    0351
7.Jetel ZdeněkČerný Petr     3061
8.Resl KarelVele Daniel     3071
9.Vele PetrWO    0372
10.Petrus LiborHercík Jiří st.     3082
11.Resl KarelČerný Petr     3092
12.Vele DanielWO    0393
13.Petrus LiborVele Petr     30103
14.Jetel ZdeněkHercík Jiří st.     31113
15.Černý PetrWO    03114
16.Petrus LiborVele Daniel     30124
17.Jetel ZdeněkVele Petr     30134
18.Resl KarelHercík Jiří st.     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrus Libor40Černý Petr03
Jetel Zdeněk40Vele Daniel03
Resl Karel40Vele Petr03
   Hercík Jiří st.03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44 Slavoj Čistá "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marejka Vítězslav
Balcarová Petra
 
 
Rampas František
Bělohlav Jan
 
 
     2301
2.Piešťanský Jakub
Fejfar Radek
 
 
Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
     0302
3.Balcarová PetraBělohlav Jan     2303
4.Piešťanský JakubDoubek Miroslav     0304
5.Fejfar RadekRampas František     0305
6.Marejka VítězslavMartinec Jaroslav     1306
7.Piešťanský JakubBělohlav Jan     0307
8.Fejfar RadekDoubek Miroslav     0308
9.Marejka VítězslavRampas František     3218
10.Balcarová PetraMartinec Jaroslav     3028
11.Fejfar RadekBělohlav Jan     0329
12.Marejka VítězslavDoubek Miroslav     3039
13.Balcarová PetraRampas František     03310
14.Piešťanský JakubMartinec Jaroslav     32410
15.Marejka VítězslavBělohlav Jan     13411
16.Balcarová PetraDoubek Miroslav     31511
17.Piešťanský JakubRampas František     03512
18.Fejfar RadekMartinec Jaroslav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balcarová Petra22Bělohlav Jan40
Piešťanský Jakub13Doubek Miroslav22
Fejfar Radek04Rampas František31
Marejka Vítězslav22Martinec Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:21 TTC STEER Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodboď Martin
Včeláková Stanislava
 
 
Berounský Miloslav
Vilhan Martin
 
 
     3110
2.Vichnarová Sylvie
Hovorková Iva
 
 
Jihlavcová Marie
Odstrčilík Hubert
 
 
     3120
3.Hovorková IvaOdstrčilík Hubert     3030
4.Včeláková StanislavaJihlavcová Marie     3140
5.Hodboď MartinVilhan Martin     3250
6.Vichnarová SylvieBerounský Miloslav     3260
7.Včeláková StanislavaOdstrčilík Hubert     3070
8.Hodboď MartinJihlavcová Marie     3080
9.Vichnarová SylvieVilhan Martin     3090
10.Hovorková IvaBerounský Miloslav     31100
11.Hodboď MartinOdstrčilík Hubert     30110
12.Vichnarová SylvieJihlavcová Marie     32120
13.Hovorková IvaVilhan Martin     03121
14.Včeláková StanislavaBerounský Miloslav     31131
15.Vichnarová SylvieOdstrčilík Hubert     30141
16.Hovorková IvaJihlavcová Marie     23142
17.Včeláková StanislavaVilhan Martin     23143
18.Hodboď MartinBerounský Miloslav     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hovorková Iva22Odstrčilík Hubert04
Včeláková Stanislava31Jihlavcová Marie13
Hodboď Martin40Vilhan Martin22
Vichnarová Sylvie40Berounský Miloslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Kryštof
Kučera Michal ml.
 
 
Macura Zdeněk
Lisík Patrik
 
 
     3210
2.Pácha Zdeněk
Šimeček Vladimír
 
 
Kačírková Květa
Lisík Petr
 
 
     3120
3.Šimeček VladimírLisík Petr     2321
4.Kučera KryštofMacura Zdeněk     3231
5.Kučera Michal ml.Lisík Patrik     0332
6.Pácha ZdeněkKačírková Květa     3142
7.Kučera KryštofLisík Petr     3152
8.Kučera Michal ml.Macura Zdeněk     0353
9.Pácha ZdeněkLisík Patrik     0354
10.Šimeček VladimírKačírková Květa     3164
11.Kučera Michal ml.Lisík Petr     0365
12.Pácha ZdeněkMacura Zdeněk     0366
13.Šimeček VladimírLisík Patrik     2367
14.Kučera KryštofKačírková Květa     3177
15.Pácha ZdeněkLisík Petr     3287
16.Šimeček VladimírMacura Zdeněk     0388
17.Kučera KryštofLisík Patrik     0389
18.Kučera Michal ml.Kačírková Květa     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimeček Vladimír13Lisík Petr22
Kučera Kryštof31Macura Zdeněk31
Kučera Michal ml.13Lisík Patrik40
Pácha Zdeněk22Kačírková Květa04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy