Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:25 Sokol Chotětov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažkovan Luboš
 
 
Piešťanský Jakub
Fejfar Radek
 
 
WO    0301
2.Röckel Sasha
Janoušek Vladimír
 
 
Marejka Vítězslav
Kulich Patrik
 
 
     3011
3.Blažkovan LubošMarejka Vítězslav     1312
4.Piešťanský JakubWO    0313
5.Röckel SashaFejfar Radek     3023
6.Janoušek VladimírKulich Patrik     3033
7.Marejka VítězslavWO    0334
8.Röckel SashaPiešťanský Jakub     3044
9.Janoušek VladimírFejfar Radek     3054
10.Blažkovan LubošKulich Patrik     3064
11.Röckel SashaMarejka Vítězslav     0365
12.Janoušek VladimírPiešťanský Jakub     3075
13.Blažkovan LubošFejfar Radek     3085
14.Kulich PatrikWO    0386
15.Janoušek VladimírMarejka Vítězslav     0387
16.Blažkovan LubošPiešťanský Jakub     3097
17.Fejfar RadekWO    0398
18.Röckel SashaKulich Patrik     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blažkovan Luboš31Marejka Vítězslav30
Röckel Sasha31Piešťanský Jakub03
Janoušek Vladimír31Fejfar Radek03
   Kulich Patrik03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Resl Karel
Podhora Jiří
 
 
Šlapáček Vladimír
Hodboď Martin
 
 
     1301
2.Schoř Ladislav
Petrus Libor
 
 
Včeláková Stanislava
Hovorková Iva
 
 
     3111
3.Schoř LadislavHovorková Iva     3021
4.Resl KarelVčeláková Stanislava     3031
5.Jetel ZdeněkŠlapáček Vladimír     0332
6.Petrus LiborHodboď Martin     2333
7.Resl KarelHovorková Iva     3043
8.Jetel ZdeněkVčeláková Stanislava     3253
9.Petrus LiborŠlapáček Vladimír     3063
10.Schoř LadislavHodboď Martin     0364
11.Jetel ZdeněkHovorková Iva     3074
12.Petrus LiborVčeláková Stanislava     2375
13.Schoř LadislavŠlapáček Vladimír     0376
14.Resl KarelHodboď Martin     3086
15.Petrus LiborHovorková Iva     3296
16.Schoř LadislavVčeláková Stanislava     32106
17.Resl KarelŠlapáček Vladimír     13107
18.Jetel ZdeněkHodboď Martin     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schoř Ladislav22Hovorková Iva04
Resl Karel31Včeláková Stanislava13
Jetel Zdeněk31Šlapáček Vladimír31
Petrus Libor22Hodboď Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35 Sokol Podlázky "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyrtych Martin
Urban Jiří
 
 
Hladký Petr
Michal Jaroslav
 
 
     1301
2.Kučera Josef
Magušin Petr
 
 
Šimeček Vladimír
Kučera Kryštof
 
 
     3111
3.Vyrtych MartinHladký Petr     3121
4.Kučera JosefMichal Jaroslav     0322
5.Urban JiříKučera Kryštof     0323
6.Magušin PetrŠimeček Vladimír     3033
7.Kučera JosefHladký Petr     3043
8.Urban JiříMichal Jaroslav     2344
9.Magušin PetrKučera Kryštof     1345
10.Vyrtych MartinŠimeček Vladimír     2346
11.Urban JiříHladký Petr     3256
12.Magušin PetrMichal Jaroslav     1357
13.Vyrtych MartinKučera Kryštof     0358
14.Kučera JosefPácha Zdeněk     3068
15.Magušin PetrHladký Petr     3078
16.Vyrtych MartinMichal Jaroslav     0379
17.Kučera JosefKučera Kryštof     3189
18.Urban JiříPácha Zdeněk     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyrtych Martin13Hladký Petr04
Kučera Josef31Michal Jaroslav40
Urban Jiří13Kučera Kryštof31
Magušin Petr22Šimeček Vladimír11
   Pácha Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisudo 01. 01. 1970 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43 Sokol Otradovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žerava Miroslav ml.
Cibulka Jiří
 
 
Macura Zdeněk
Lisík Patrik
 
 
     1301
2.Novák Ivo
Pivoňka Erik
 
 
Honzák Jakub
Lisík Petr
 
 
     0302
3.Pivoňka ErikHonzák Jakub     3112
4.Žerava Miroslav ml.Macura Zdeněk     2313
5.Cibulka JiříLisík Petr     0314
6.Novák IvoLisík Patrik     3124
7.Žerava Miroslav ml.Honzák Jakub     3234
8.Cibulka JiříMacura Zdeněk     0335
9.Novák IvoLisík Petr     2336
10.Pivoňka ErikLisík Patrik     2337
11.Cibulka JiříHonzák Jakub     0338
12.Novák IvoMacura Zdeněk     0339
13.Pivoňka ErikLisík Petr     3049
14.Žerava Miroslav ml.Lisík Patrik     3159
15.Novák IvoHonzák Jakub     13510
16.Pivoňka ErikMacura Zdeněk     03511
17.Žerava Miroslav ml.Lisík Petr     32611
18.Cibulka JiříLisík Patrik     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pivoňka Erik22Honzák Jakub22
Žerava Miroslav ml.31Macura Zdeněk40
Cibulka Jiří04Lisík Petr22
Novák Ivo13Lisík Patrik22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36 Sokol Dolní Bousov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mázl Marek
Duška Jan
 
 
Jihlavcová Marie
Noha Jan
 
 
     2301
2.Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
Berounský Miloslav
Bernard Jan
 
 
     1302
3.Rágulík JiříJihlavcová Marie     1303
4.Titlbach Jindřich ml.Berounský Miloslav     3213
5.Duška JanNoha Jan     0314
6.Mázl MarekBernard Jan     3124
7.Titlbach Jindřich ml.Jihlavcová Marie     1325
8.Duška JanBerounský Miloslav     3035
9.Mázl MarekNoha Jan     1336
10.Rágulík JiříBernard Jan     3146
11.Duška JanJihlavcová Marie     3056
12.Mázl MarekBerounský Miloslav     0357
13.Fišer JanNoha Jan     0358
14.Titlbach Jindřich ml.Bernard Jan     3068
15.Mázl MarekJihlavcová Marie     3278
16.Fišer JanBerounský Miloslav     0379
17.Titlbach Jindřich ml.Noha Jan     03710
18.Duška JanBernard Jan     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rágulík Jiří11Jihlavcová Marie22
Titlbach Jindřich ml.22Berounský Miloslav22
Duška Jan31Noha Jan40
Mázl Marek22Bernard Jan04
Fišer Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54 Slavoj Čistá "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vele Daniel
Černý Petr
 
 
Rampas František
Martinec Jaroslav
 
 
     0301
2.Vele Petr
Šámal Vladimír
 
 
Kubín Tomáš
Hašl Pavel
 
 
     0302
3.Vele PetrMartinec Jaroslav     1303
4.Šámal VladimírRampas František     0304
5.Černý PetrKubín Tomáš     0305
6.Vele DanielHašl Pavel     0306
7.Šámal VladimírMartinec Jaroslav     0307
8.Černý PetrRampas František     0308
9.Vele DanielKubín Tomáš     0309
10.Vele PetrHašl Pavel     03010
11.Černý PetrMartinec Jaroslav     03011
12.Vele DanielRampas František     03012
13.Vele PetrKubín Tomáš     03013
14.Šámal VladimírHašl Pavel     13014
15.Vele DanielMartinec Jaroslav     03015
16.Vele PetrRampas František     03016
17.Šámal VladimírKubín Tomáš     03017
18.Černý PetrHašl Pavel     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vele Petr04Martinec Jaroslav40
Šámal Vladimír04Rampas František40
Černý Petr04Kubín Tomáš40
Vele Daniel04Hašl Pavel40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy