Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:17 Sokol Chotětov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažkovan Luboš
Janoušek Vladimír
 
 
Šimeček Vladimír
Michal Jaroslav
 
 
     3110
2.Röckel Sasha
Jabůrek Stanislav
 
 
Šindelář Petr
Kučera Michal ml.
 
 
     3020
3.Blažkovan LubošMichal Jaroslav     0321
4.Janoušek VladimírŠindelář Petr     3031
5.Röckel SashaŠimeček Vladimír     3241
6.Jabůrek StanislavKučera Michal ml.     3051
7.Janoušek VladimírMichal Jaroslav     3061
8.Röckel SashaŠindelář Petr     3071
9.Jabůrek StanislavŠimeček Vladimír     0372
10.Blažkovan LubošKučera Michal ml.     3082
11.Röckel SashaMichal Jaroslav     1383
12.Jabůrek StanislavŠindelář Petr     3093
13.Blažkovan LubošŠimeček Vladimír     31103
14.Janoušek VladimírKučera Michal ml.     30113
15.Jabůrek StanislavMichal Jaroslav     03114
16.Blažkovan LubošŠindelář Petr     31124
17.Janoušek VladimírŠimeček Vladimír     30134
18.Röckel SashaKučera Michal ml.     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažkovan Luboš31Michal Jaroslav31
Janoušek Vladimír40Šindelář Petr04
Röckel Sasha31Šimeček Vladimír13
Jabůrek Stanislav22Kučera Michal ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47 TTC STEER Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírková Květa
Lisík Petr
 
 
Němec Filip
Laštovička Jan
 
 
     0301
2.Klášterková Eva
Honzák Jakub
 
 
Rozkovec Vladimír
Včeláková Stanislava
 
 
     0302
3.Honzák JakubVčeláková Stanislava     1303
4.Lisík PetrRozkovec Vladimír     0304
5.Kačírková KvětaLaštovička Jan     1305
6.Klášterková EvaNěmec Filip     0306
7.Lisík PetrVčeláková Stanislava     0307
8.Kačírková KvětaRozkovec Vladimír     0308
9.Klášterková EvaLaštovička Jan     0309
10.Honzák JakubNěmec Filip     03010
11.Kačírková KvětaVčeláková Stanislava     31110
12.Klášterková EvaRozkovec Vladimír     03111
13.Honzák JakubLaštovička Jan     13112
14.Lisík PetrNěmec Filip     30212
15.Klášterková EvaVčeláková Stanislava     13213
16.Honzák JakubRozkovec Vladimír     03214
17.Lisík PetrLaštovička Jan     23215
18.Kačírková KvětaNěmec Filip     31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Honzák Jakub04Včeláková Stanislava31
Lisík Petr13Rozkovec Vladimír40
Kačírková Květa22Laštovička Jan40
Klášterková Eva04Němec Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:43 TTC Bělá p.B. "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kverek Patrik
Berounský Miloslav
 
 
Marejka Vítězslav
Marejková Michaela
 
 
     1301
2.Kolek Tomáš
Odstrčilík Hubert
 
 
Piešťanský Jakub
Fejfar Radek
 
 
     3211
3.Berounský MiloslavMarejka Vítězslav     0312
4.Kverek PatrikPiešťanský Jakub     3122
5.Kolek TomášMarejková Michaela     3232
6.Odstrčilík HubertFejfar Radek     3242
7.Kverek PatrikMarejka Vítězslav     0343
8.Kolek TomášPiešťanský Jakub     3153
9.Odstrčilík HubertMarejková Michaela     0354
10.Berounský MiloslavFejfar RadekWO    0355
11.Kolek TomášMarejka Vítězslav     0356
12.Odstrčilík HubertPiešťanský Jakub     2357
13.Berounský MiloslavMarejková MichaelaWO    0358
14.Kverek PatrikFejfar Radek     3068
15.Odstrčilík HubertMarejka Vítězslav     0369
16.Berounský MiloslavPiešťanský JakubWO    03610
17.Kverek PatrikMarejková Michaela     13611
18.Kolek TomášFejfar Radek     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berounský Miloslav01Marejka Vítězslav40
Kverek Patrik22Piešťanský Jakub12
Kolek Tomáš31Marejková Michaela21
Odstrčilík Hubert13Fejfar Radek03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:50 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
Schoř Ladislav
Petrus Libor
 
 
     2301
2.Bělohlav Jan
Kubín Tomáš
 
 
Resl Karel
Jetel Zdeněk
 
 
     0302
3.Doubek MiroslavJetel Zdeněk     0303
4.Bělohlav JanPetrus Libor     0304
5.Rampas FrantišekResl Karel     2305
6.Kubín TomášSchoř Ladislav     3215
7.Bělohlav JanJetel Zdeněk     0316
8.Rampas FrantišekPetrus Libor     2317
9.Kubín TomášResl Karel     0318
10.Doubek MiroslavSchoř Ladislav     1319
11.Rampas FrantišekJetel Zdeněk     03110
12.Kubín TomášPetrus Libor     03111
13.Martinec JaroslavResl Karel     03112
14.Bělohlav JanSchoř Ladislav     13113
15.Kubín TomášJetel Zdeněk     23114
16.Martinec JaroslavPetrus Libor     03115
17.Bělohlav JanResl Karel     13116
18.Rampas FrantišekSchoř Ladislav     30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doubek Miroslav02Jetel Zdeněk40
Bělohlav Jan04Petrus Libor40
Rampas František13Resl Karel40
Kubín Tomáš13Schoř Ladislav22
Martinec Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1811:54 TJ Plazy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vele Petr
Vele Daniel
 
 
Zítka Miloslav
Urban Jiří
 
 
     0301
2.Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
Kučera Josef
Jonáš Zdeněk
 
 
     1302
3.Vele DanielKučera Josef     0303
4.Hercík Jiří st.Jonáš Zdeněk     0304
5.Šámal VladimírZítka Miloslav     2305
6.Vele PetrUrban Jiří     1306
7.Hercík Jiří st.Kučera Josef     0307
8.Šámal VladimírJonáš Zdeněk     0308
9.Vele PetrZítka Miloslav     2309
10.Vele DanielUrban Jiří     03010
11.Šámal VladimírVyrtych Martin     23011
12.Vele PetrJonáš Zdeněk     03012
13.Vele DanielZítka Miloslav     03013
14.Hercík Jiří st.Urban Jiří     13014
15.Vele PetrVyrtych Martin     03015
16.Vele DanielJonáš Zdeněk     03016
17.Hercík Jiří st.Zítka Miloslav     23017
18.Šámal VladimírUrban Jiří     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vele Daniel04Kučera Josef20
Hercík Jiří st.04Jonáš Zdeněk40
Šámal Vladimír04Zítka Miloslav40
Vele Petr04Urban Jiří40
   Vyrtych Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 Sokol Březno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mázl Marek
Duška Jan
 
 
Zolman Pavel
Žerava Miroslav ml.
 
 
     3010
2.Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
Novák Ivo
Štros Jaroslav
 
 
     0311
3.Duška JanŠtros Jaroslav     3121
4.Mázl MarekNovák Ivo     3131
5.Titlbach Jindřich ml.Žerava Miroslav ml.     2332
6.Rágulík JiříZolman Pavel     1333
7.Mázl MarekŠtros Jaroslav     3143
8.Titlbach Jindřich ml.Novák Ivo     3053
9.Rágulík JiříŽerava Miroslav ml.     0354
10.Duška JanZolman Pavel     3064
11.Titlbach Jindřich ml.Štros Jaroslav     3174
12.Rágulík JiříNovák Ivo     0375
13.Duška JanŽerava Miroslav ml.     2376
14.Mázl MarekZolman Pavel     3086
15.Rágulík JiříŠtros Jaroslav     0387
16.Duška JanNovák Ivo     3197
17.Mázl MarekŽerava Miroslav ml.     1398
18.Titlbach Jindřich ml.Zolman Pavel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duška Jan31Štros Jaroslav13
Mázl Marek31Novák Ivo13
Titlbach Jindřich ml.31Žerava Miroslav ml.40
Rágulík Jiří04Zolman Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy