Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28 Sokol Březno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duška Jan
Mázl Marek
 
 
Merčák Marek
Blažkovan Luboš
 
 
     2301
2.Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
Röckel Sasha
 
 
WO    3011
3.Titlbach Jindřich ml.WO    3021
4.Mázl MarekRöckel Sasha     3031
5.Rágulík JiříBlažkovan Luboš     1332
6.Duška JanMerčák Marek     0333
7.Mázl MarekWO    3043
8.Rágulík JiříRöckel Sasha     0344
9.Duška JanBlažkovan Luboš     3154
10.Titlbach Jindřich ml.Merčák Marek     0355
11.Rágulík JiříWO    3065
12.Duška JanRöckel Sasha     3175
13.Titlbach Jindřich ml.Blažkovan Luboš     3185
14.Mázl MarekMerčák Marek     1386
15.Duška JanWO    3096
16.Titlbach Jindřich ml.Röckel Sasha     1397
17.Mázl MarekBlažkovan Luboš     31107
18.Rágulík JiříMerčák Marek     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Titlbach Jindřich ml.12Röckel Sasha22
Mázl Marek21Blažkovan Luboš13
Rágulík Jiří03Merčák Marek40
Duška Jan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:22 Sokol Otradovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žerava Miroslav ml.
Pivoňka Erik
 
 
Vele Petr
Černý Petr
 
 
     3210
2.Štros Jaroslav
Novák Ivo
 
 
Šámal Vladimír
Drapák Jaroslav ml.
 
 
     3020
3.Žerava Miroslav ml.Vele Petr     3130
4.Štros JaroslavČerný Petr     3040
5.Novák IvoŠámal Vladimír     3050
6.Zolman PavelDrapák Jaroslav ml.     1351
7.Štros JaroslavVele Petr     3161
8.Novák IvoČerný Petr     3071
9.Zolman PavelŠámal Vladimír     1372
10.Žerava Miroslav ml.Drapák Jaroslav ml.     3182
11.Novák IvoVele Petr     3192
12.Zolman PavelČerný Petr     32102
13.Žerava Miroslav ml.Šámal Vladimír     32112
14.Štros JaroslavDrapák Jaroslav ml.     32122
15.Zolman PavelVele Petr     13123
16.Žerava Miroslav ml.Černý Petr     30133
17.Štros JaroslavŠámal Vladimír     30143
18.Novák IvoDrapák Jaroslav ml.     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žerava Miroslav ml.40Vele Petr13
Štros Jaroslav40Černý Petr04
Novák Ivo40Šámal Vladimír13
Zolman Pavel13Drapák Jaroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:25 TJ Plazy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Magušin Petr
Kučera Josef
 
 
Bělohlav Jan
Hašl Pavel
 
 
     3010
2.Vaňousek Miroslav
Jonáš Zdeněk
 
 
Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
     3120
3.Magušin PetrDoubek Miroslav     0321
4.Kučera JosefMartinec Jaroslav     3031
5.Vaňousek MiroslavHašl Pavel     3141
6.Jonáš ZdeněkBělohlav Jan     3251
7.Kučera JosefDoubek Miroslav     3161
8.Vaňousek MiroslavMartinec Jaroslav     3071
9.Jonáš ZdeněkHašl Pavel     3281
10.Magušin PetrBělohlav Jan     3291
11.Vaňousek MiroslavDoubek Miroslav     30101
12.Jonáš ZdeněkMartinec Jaroslav     23102
13.Magušin PetrHašl Pavel     31112
14.Kučera JosefBělohlav Jan     23113
15.Jonáš ZdeněkDoubek Miroslav     31123
16.Magušin PetrMartinec Jaroslav     23124
17.Kučera JosefHašl Pavel     30134
18.Vaňousek MiroslavBělohlav Jan     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Magušin Petr22Doubek Miroslav13
Kučera Josef31Martinec Jaroslav22
Vaňousek Miroslav40Hašl Pavel04
Jonáš Zdeněk31Bělohlav Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Resl Karel
Jetel Zdeněk
 
 
Kverek Patrik
Jihlavcová Marie
 
 
     3010
2.Schoř Ladislav
Petrus Libor
 
 
Kolek Tomáš
Odstrčilík Hubert
 
 
     3020
3.Schoř LadislavKverek Patrik     3030
4.Petrus LiborJihlavcová Marie     3040
5.Resl KarelKolek Tomáš     3050
6.Jetel ZdeněkOdstrčilík Hubert     3060
7.Petrus LiborKverek Patrik     3070
8.Resl KarelJihlavcová Marie     3180
9.Jetel ZdeněkKolek Tomáš     3090
10.Schoř LadislavOdstrčilík Hubert     30100
11.Resl KarelBerounský Miloslav     30110
12.Jetel ZdeněkJihlavcová Marie     30120
13.Schoř LadislavKolek Tomáš     32130
14.Petrus LiborOdstrčilík Hubert     30140
15.Jetel ZdeněkBerounský Miloslav     30150
16.Schoř LadislavJihlavcová Marie     30160
17.Petrus LiborKolek Tomáš     30170
18.Resl KarelOdstrčilík Hubert     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schoř Ladislav40Kverek Patrik02
Petrus Libor40Jihlavcová Marie04
Resl Karel40Kolek Tomáš04
Jetel Zdeněk40Odstrčilík Hubert04
   Berounský Miloslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Postelt Vladimír
Piešťanský Jakub
 
 
Honzák Jakub
Macura Zdeněk
 
 
     2301
2.Fejfar Radek
Jakubec Luděk
 
 
Klášterková Eva
Šeligová Tereza
 
 
     3211
3.Piešťanský JakubHonzák Jakub     0312
4.Fejfar RadekMacura Zdeněk     0313
5.Kulich PatrikKlášterková Eva     3223
6.Postelt VladimírŠeligová Tereza     3033
7.Fejfar RadekHonzák Jakub     0334
8.Kulich PatrikMacura Zdeněk     0335
9.Postelt VladimírKlášterková Eva     3045
10.Piešťanský JakubŠeligová Tereza     3155
11.Kulich PatrikHonzák Jakub     0356
12.Postelt VladimírMacura Zdeněk     3166
13.Jakubec LuděkKlášterková Eva     3276
14.Fejfar RadekŠeligová Tereza     2377
15.Postelt VladimírHonzák Jakub     3187
16.Jakubec LuděkMacura Zdeněk     0388
17.Fejfar RadekKlášterková Eva     3098
18.Kulich PatrikŠeligová Tereza     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piešťanský Jakub11Honzák Jakub31
Fejfar Radek13Macura Zdeněk31
Kulich Patrik13Klášterková Eva04
Postelt Vladimír40Šeligová Tereza22
Jakubec Luděk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24 TTC STEER Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozkovec Vladimír
Šlapáček Vladimír
 
 
Šindelář Petr
Kučera Michal ml.
 
 
     3010
2.Včeláková Stanislava
Hovorková Iva
 
 
Šimeček Vladimír
Michal Jaroslav
 
 
     2311
3.Rozkovec VladimírŠimeček Vladimír     2312
4.Šlapáček VladimírMichal Jaroslav     3222
5.Včeláková StanislavaŠindelář Petr     3032
6.Hovorková IvaKučera Michal ml.     3242
7.Šlapáček VladimírŠimeček Vladimír     0343
8.Včeláková StanislavaMichal Jaroslav     2344
9.Hovorková IvaŠindelář Petr     3154
10.Rozkovec VladimírKučera Michal ml.     3164
11.Včeláková StanislavaŠimeček Vladimír     3274
12.Hovorková IvaMichal Jaroslav     3184
13.Rozkovec VladimírŠindelář Petr     3094
14.Šlapáček VladimírKučera Michal ml.     30104
15.Hovorková IvaŠimeček Vladimír     03105
16.Rozkovec VladimírMichal Jaroslav     30115
17.Šlapáček VladimírŠindelář Petr     30125
18.Včeláková StanislavaKučera Michal ml.     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozkovec Vladimír31Šimeček Vladimír31
Šlapáček Vladimír31Michal Jaroslav13
Včeláková Stanislava31Šindelář Petr04
Hovorková Iva31Kučera Michal ml.04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy