Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:44 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Merčák Marek
 
 
Jetel Zdeněk
Resl Karel
 
 
     1301
2.Röckel Sasha
Blažkovan Luboš
 
 
Havlík Jaroslav
Petrus Libor
 
 
     0302
3.Merčák MarekJetel Zdeněk     3012
4.Janoušek VladimírResl Karel     0313
5.Röckel SashaHavlík Jaroslav     1314
6.Blažkovan LubošPetrus Libor     0315
7.Janoušek VladimírJetel Zdeněk     0316
8.Röckel SashaResl Karel     0317
9.Blažkovan LubošHavlík Jaroslav     1318
10.Merčák MarekPetrus Libor     3028
11.Röckel SashaJetel Zdeněk     0329
12.Blažkovan LubošResl Karel     03210
13.Merčák MarekHavlík Jaroslav     30310
14.Janoušek VladimírPetrus Libor     13311
15.Blažkovan LubošJetel Zdeněk     13312
16.Merčák MarekResl Karel     32412
17.Janoušek VladimírHavlík Jaroslav     03413
18.Röckel SashaPetrus Libor     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Merčák Marek40Jetel Zdeněk31
Janoušek Vladimír04Resl Karel31
Röckel Sasha04Havlík Jaroslav31
Blažkovan Luboš04Petrus Libor31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:13 TJ Plazy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Miroslav
Vyrtych Martin
 
 
Marejka Vítězslav
Jakubec Luděk
 
 
     3110
2.Magušin Petr
Kučera Josef
 
 
Piešťanský Jakub
Kulich Patrik
 
 
     3020
3.Magušin PetrMarejka Vítězslav     0321
4.Vyrtych MartinPiešťanský Jakub     3031
5.Kučera JosefJakubec Luděk     3041
6.Vaňousek MiroslavKulich Patrik     3051
7.Vyrtych MartinMarejka Vítězslav     0352
8.Kučera JosefPiešťanský Jakub     3062
9.Vaňousek MiroslavJakubec Luděk     3072
10.Magušin PetrKulich Patrik     3082
11.Kučera JosefMarejka Vítězslav     1383
12.Vaňousek MiroslavPiešťanský Jakub     3093
13.Magušin PetrJakubec Luděk     30103
14.Vyrtych MartinKulich Patrik     30113
15.Vaňousek MiroslavMarejka Vítězslav     13114
16.Magušin PetrPiešťanský Jakub     30124
17.Vyrtych MartinJakubec Luděk     30134
18.Kučera JosefKulich Patrik     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Magušin Petr31Marejka Vítězslav40
Vyrtych Martin31Piešťanský Jakub04
Kučera Josef31Jakubec Luděk04
Vaňousek Miroslav31Kulich Patrik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:41 TTC STEER Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pivoňka Erik
Žerava Miroslav ml.
 
 
Hovorková Iva
Včeláková Stanislava
 
 
     3210
2.Novák Ivo
Štros Jaroslav
 
 
Hodboď Martin
Němec Filip
 
 
     1311
3.Pivoňka ErikHovorková Iva     3221
4.Žerava Miroslav ml.Hodboď Martin     3231
5.Novák IvoVčeláková Stanislava     3141
6.Štros JaroslavNěmec Filip     3051
7.Žerava Miroslav ml.Hovorková Iva     3161
8.Novák IvoHodboď Martin     1362
9.Štros JaroslavVčeláková Stanislava     2363
10.Pivoňka ErikNěmec Filip     3173
11.Novák IvoHovorková Iva     1374
12.Štros JaroslavHodboď Martin     2375
13.Pivoňka ErikVčeláková Stanislava     2376
14.Žerava Miroslav ml.Němec Filip     3286
15.Štros JaroslavHovorková Iva     2387
16.Pivoňka ErikHodboď Martin     1388
17.Žerava Miroslav ml.Včeláková Stanislava     2389
18.Novák IvoNěmec Filip     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pivoňka Erik22Hovorková Iva22
Žerava Miroslav ml.31Hodboď Martin31
Novák Ivo13Včeláková Stanislava31
Štros Jaroslav13Němec Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 Sokol Březno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
Hladký Petr
Michal Jaroslav
 
 
     3110
2.Duška Jan
Mázl Marek
 
 
Kučera Michal ml.
Kučera Kryštof
 
 
     3120
3.Duška JanKučera Michal ml.     3030
4.Mázl MarekKučera Kryštof     3240
5.Titlbach Jindřich ml.Hladký Petr     3050
6.Rágulík JiříMichal Jaroslav     0351
7.Mázl MarekKučera Michal ml.     3061
8.Titlbach Jindřich ml.Kučera Kryštof     1362
9.Rágulík JiříHladký Petr     0363
10.Duška JanMichal Jaroslav     3273
11.Titlbach Jindřich ml.Kučera Michal ml.     3183
12.Rágulík JiříKučera Kryštof     0384
13.Duška JanHladký Petr     3194
14.Mázl MarekMichal Jaroslav     2395
15.Rágulík JiříKučera Michal ml.     1396
16.Duška JanKučera Kryštof     32106
17.Mázl MarekHladký Petr     30116
18.Titlbach Jindřich ml.Michal Jaroslav     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duška Jan40Kučera Michal ml.13
Mázl Marek31Kučera Kryštof22
Titlbach Jindřich ml.22Hladký Petr13
Rágulík Jiří04Michal Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:53 Sokol Otradovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vele Petr
Vele Daniel
 
 
Honzák Jakub
Lisík Petr
 
 
     0301
2.Šámal Vladimír
Hercík Jiří st.
 
 
Macura Zdeněk
Lisík Patrik
 
 
     0302
3.Vele PetrHonzák Jakub     0303
4.Šámal VladimírMacura Zdeněk     0304
5.Hercík Jiří st.Lisík Petr     2305
6.Vele DanielLisík Patrik     0306
7.Šámal VladimírHonzák Jakub     0307
8.Hercík Jiří st.Macura Zdeněk     1308
9.Vele DanielLisík Petr     0309
10.Vele PetrLisík Patrik     03010
11.Hercík Jiří st.Honzák Jakub     32110
12.Vele DanielMacura Zdeněk     03111
13.Vele PetrLisík Petr     13112
14.Šámal VladimírLisík Patrik     03113
15.Vele DanielHonzák Jakub     03114
16.Vele PetrMacura Zdeněk     13115
17.Šámal VladimírLisík Petr     03116
18.Hercík Jiří st.Lisík Patrik     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vele Petr04Honzák Jakub31
Šámal Vladimír04Macura Zdeněk40
Hercík Jiří st.13Lisík Petr40
Vele Daniel04Lisík Patrik40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:37 Sokol Dolní Bousov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rampas František
Martinec Jaroslav
 
 
Noha Jan
Vilhan Martin
 
 
     0301
2.Bělohlav Jan
Kubín Tomáš
 
 
Berounský Miloslav
Jihlavcová Marie
 
 
     3211
3.Kubín TomášNoha Jan     1312
4.Bělohlav JanVilhan Martin     2313
5.Rampas FrantišekJihlavcová Marie     3023
6.Martinec JaroslavBerounský Miloslav     3133
7.Bělohlav JanNoha Jan     1334
8.Rampas FrantišekVilhan Martin     1335
9.Martinec JaroslavJihlavcová Marie     2336
10.Kubín TomášBerounský Miloslav     3046
11.Rampas FrantišekNoha Jan     1347
12.Martinec JaroslavVilhan Martin     0348
13.Kubín TomášJihlavcová Marie     3058
14.Bělohlav JanBerounský Miloslav     3168
15.Martinec JaroslavNoha Jan     2369
16.Kubín TomášVilhan Martin     03610
17.Bělohlav JanJihlavcová Marie     30710
18.Rampas FrantišekBerounský Miloslav     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubín Tomáš22Noha Jan40
Bělohlav Jan22Vilhan Martin40
Rampas František13Jihlavcová Marie13
Martinec Jaroslav13Berounský Miloslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy