Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:51 TJ Plazy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jabůrek Stanislav
Blažkovan Luboš
 
 
Hložek Vojtěch
Vyrtych Martin
 
 
     3110
2.Janoušek Vladimír
Röckel Sasha
 
 
Kučera Josef
Magušin Petr
 
 
     0311
3.Jabůrek StanislavKučera Josef     1312
4.Blažkovan LubošMagušin Petr     0313
5.Janoušek VladimírHložek Vojtěch     0314
6.Röckel SashaVyrtych Martin     1315
7.Blažkovan LubošKučera Josef     0316
8.Janoušek VladimírMagušin Petr     1317
9.Röckel SashaHložek Vojtěch     0318
10.Jabůrek StanislavVyrtych Martin     0319
11.Janoušek VladimírKučera Josef     13110
12.Röckel SashaMagušin Petr     03111
13.Jabůrek StanislavHložek Vojtěch     03112
14.Blažkovan LubošVyrtych Martin     03113
15.Röckel SashaKučera Josef     13114
16.Jabůrek StanislavMagušin Petr     23115
17.Blažkovan LubošHložek Vojtěch     03116
18.Janoušek VladimírVyrtych Martin     32216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jabůrek Stanislav04Kučera Josef40
Blažkovan Luboš04Magušin Petr40
Janoušek Vladimír13Hložek Vojtěch40
Röckel Sasha04Vyrtych Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1623:52 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pivoňka Erik
Žerava Miroslav ml.
 
 
Jetel Zdeněk
Resl Karel
 
 
     0301
2.Štros Jaroslav
Novák Ivo
 
 
Schoř Ladislav
Petrus Libor
 
 
     2302
3.Žerava Miroslav ml.Jetel Zdeněk     2303
4.Pivoňka ErikResl Karel     0304
5.Štros JaroslavSchoř Ladislav     2305
6.Novák IvoPetrus Libor     1306
7.Pivoňka ErikJetel Zdeněk     2307
8.Štros JaroslavResl Karel     1308
9.Novák IvoSchoř Ladislav     3218
10.Žerava Miroslav ml.Petrus Libor     1319
11.Štros JaroslavJetel Zdeněk     13110
12.Novák IvoResl Karel     03111
13.Žerava Miroslav ml.Schoř Ladislav     23112
14.Pivoňka ErikPetrus Libor     03113
15.Novák IvoJetel Zdeněk     03114
16.Žerava Miroslav ml.Resl Karel     23115
17.Pivoňka ErikSchoř Ladislav     32215
18.Štros JaroslavPetrus Libor     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žerava Miroslav ml.04Jetel Zdeněk40
Pivoňka Erik13Resl Karel40
Štros Jaroslav04Schoř Ladislav22
Novák Ivo13Petrus Libor40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:16 Sokol Březno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
Marejková Michaela
Jakubec Luděk
 
 
     3010
2.Mázl Marek
Fišer Jan
 
 
Piešťanský Jakub
Fejfar Radek
 
 
     3020
3.Mázl MarekMarejková Michaela     3130
4.Titlbach Jindřich ml.Jakubec Luděk     3040
5.Rágulík JiříPiešťanský Jakub     1341
6.Fišer JanFejfar Radek     3051
7.Titlbach Jindřich ml.Marejková Michaela     0352
8.Rágulík JiříJakubec Luděk     3062
9.Fišer JanPiešťanský Jakub     3172
10.Mázl MarekFejfar Radek     3082
11.Rágulík JiříMarejková Michaela     0383
12.Fišer JanJakubec Luděk     3293
13.Mázl MarekPiešťanský Jakub     30103
14.Titlbach Jindřich ml.Fejfar Radek     30113
15.Fišer JanMarejková Michaela     23114
16.Mázl MarekJakubec Luděk     30124
17.Titlbach Jindřich ml.Piešťanský Jakub     30134
18.Rágulík JiříFejfar Radek     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mázl Marek40Marejková Michaela31
Titlbach Jindřich ml.31Jakubec Luděk04
Rágulík Jiří22Piešťanský Jakub13
Fišer Jan31Fejfar Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54 TTC STEER Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šámal Vladimír
Černý Petr
 
 
Hovorková Iva
Hodboď Martin
 
 
     0301
2.Vele Petr
Vele Daniel
 
 
Včeláková Stanislava
Leierová Klára
 
 
     0302
3.Vele DanielHovorková Iva     0303
4.Šámal VladimírHodboď Martin     0304
5.Černý PetrVčeláková Stanislava     0305
6.Vele PetrNěmec Filip     2306
7.Šámal VladimírHovorková Iva     0307
8.Černý PetrHodboď Martin     0308
9.Vele PetrVčeláková Stanislava     0309
10.Vele DanielNěmec Filip     03010
11.Černý PetrHovorková Iva     03011
12.Vele PetrHodboď Martin     03012
13.Vele DanielVčeláková Stanislava     03013
14.Šámal VladimírLeierová Klára     13014
15.Vele PetrHovorková Iva     13015
16.Vele DanielHodboď Martin     03016
17.Šámal VladimírVčeláková Stanislava     03017
18.Černý PetrLeierová Klára     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vele Daniel04Hovorková Iva40
Šámal Vladimír04Hodboď Martin40
Černý Petr04Včeláková Stanislava40
Vele Petr04Němec Filip20
   Leierová Klára20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28 Slavoj Čistá "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín Tomáš
Hašl Pavel
 
 
Hladký Petr
Kučera Kryštof
 
 
     3210
2.Rampas František
Martinec Jaroslav
 
 
Pácha Zdeněk
Šimeček Vladimír
 
 
     1311
3.Hašl PavelHladký Petr     3021
4.Martinec JaroslavKučera Kryštof     1322
5.Rampas FrantišekPácha Zdeněk     1323
6.Kubín Tomᚊimeček Vladimír     3133
7.Martinec JaroslavHladký Petr     3043
8.Rampas FrantišekKučera Kryštof     3053
9.Kubín TomášPácha Zdeněk     3063
10.Hašl PavelŠimeček Vladimír     3073
11.Rampas FrantišekHladký Petr     3083
12.Kubín TomášKučera Kryštof     1384
13.Hašl PavelPácha Zdeněk     2385
14.Martinec JaroslavŠimeček Vladimír     2386
15.Kubín TomášHladký Petr     3096
16.Hašl PavelKučera Kryštof     31106
17.Martinec JaroslavPácha Zdeněk     03107
18.Rampas FrantišekŠimeček Vladimír     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hašl Pavel31Hladký Petr04
Martinec Jaroslav13Kučera Kryštof22
Rampas František22Pácha Zdeněk31
Kubín Tomáš31Šimeček Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40 Sokol Otradovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berounský Miloslav
Noha Jan
 
 
Macura Zdeněk
Lisík Patrik
 
 
     0301
2.Jihlavcová Marie
Bernard Jan
 
 
Honzák Jakub
Lisík Petr
 
 
     1302
3.Noha JanHonzák Jakub     3112
4.Jihlavcová MarieMacura Zdeněk     3022
5.Bernard JanLisík Petr     2323
6.Berounský MiloslavLisík Patrik     0324
7.Jihlavcová MarieHonzák Jakub     3034
8.Bernard JanMacura Zdeněk     0335
9.Berounský MiloslavLisík Petr     1336
10.Noha JanLisík Patrik     3046
11.Kverek PatrikHonzák Jakub     2347
12.Berounský MiloslavMacura Zdeněk     1348
13.Noha JanLisík Petr     3258
14.Jihlavcová MarieLisík Patrik     2359
15.Berounský MiloslavHonzák Jakub     3269
16.Noha JanMacura Zdeněk     03610
17.Jihlavcová MarieLisík Petr     13611
18.Kverek PatrikLisík Patrik     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Noha Jan31Honzák Jakub13
Jihlavcová Marie22Macura Zdeněk31
Bernard Jan02Lisík Petr31
Berounský Miloslav13Lisík Patrik22
Kverek Patrik11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy