Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:25 Sokol Otradovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macura Zdeněk
Lisík Patrik
 
 
Merčák Marek
Janoušek Vladimír
 
 
     0301
2.Honzák Jakub
Lisík Petr
 
 
Röckel Sasha
 
 
WO    3011
3.Honzák JakubMerčák Marek     0312
4.Macura ZdeněkJanoušek Vladimír     3022
5.Lisík PetrRöckel Sasha     3132
6.Lisík PatrikWO    3042
7.Macura ZdeněkMerčák Marek     0343
8.Lisík PetrJanoušek Vladimír     3153
9.Lisík PatrikRöckel Sasha     3163
10.Honzák JakubWO    3073
11.Lisík PetrMerčák Marek     0374
12.Lisík PatrikJanoušek Vladimír     1375
13.Honzák JakubRöckel Sasha     3085
14.Macura ZdeněkWO    3095
15.Lisík PatrikMerčák Marek     1396
16.Honzák JakubJanoušek Vladimír     1397
17.Macura ZdeněkRöckel Sasha     31107
18.Lisík PetrWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Honzák Jakub12Merčák Marek40
Macura Zdeněk21Janoušek Vladimír22
Lisík Petr21Röckel Sasha04
Lisík Patrik12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:43 Sokol Dolní Bousov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Jarmil
Kučera Michal ml.
 
 
Noha Jan
Vilhan Martin
 
 
     0301
2.Šindelář Petr
Šimeček Vladimír
 
 
Berounský Miloslav
Jihlavcová Marie
 
 
     3111
3.Kučera Michal ml.Noha Jan     0312
4.Šimeček VladimírVilhan Martin     0313
5.Špaček JarmilJihlavcová Marie     3023
6.Šindelář PetrBerounský Miloslav     0324
7.Šimeček VladimírNoha Jan     1325
8.Špaček JarmilVilhan Martin     2326
9.Šindelář PetrJihlavcová Marie     2327
10.Kučera Michal ml.Berounský Miloslav     1328
11.Špaček JarmilNoha Jan     0329
12.Šindelář PetrVilhan Martin     03210
13.Kučera Michal ml.Jihlavcová Marie     03211
14.Šimeček VladimírBerounský Miloslav     30311
15.Šindelář PetrNoha Jan     03312
16.Kučera Michal ml.Vilhan Martin     03313
17.Šimeček VladimírJihlavcová Marie     30413
18.Špaček JarmilBerounský Miloslav     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Michal ml.04Noha Jan40
Šimeček Vladimír22Vilhan Martin40
Špaček Jarmil13Jihlavcová Marie22
Šindelář Petr04Berounský Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25 TTC STEER Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozkovec Vladimír
Laštovička Jan
 
 
Bělohlav Jan
Hašl Pavel
 
 
     3010
2.Šlapáček Vladimír
Hodboď Martin
 
 
Martinec Jaroslav
Kubín Tomáš
 
 
     3120
3.Rozkovec VladimírBělohlav Jan     3130
4.Včeláková StanislavaMartinec Jaroslav     2331
5.Šlapáček VladimírHašl Pavel     3141
6.Laštovička JanKubín Tomáš     1342
7.Včeláková StanislavaBělohlav Jan     1343
8.Šlapáček VladimírMartinec Jaroslav     3053
9.Laštovička JanHašl Pavel     3163
10.Rozkovec VladimírKubín Tomáš     0364
11.Šlapáček VladimírBělohlav Jan     3074
12.Laštovička JanMartinec Jaroslav     3284
13.Rozkovec VladimírHašl Pavel     3194
14.Hodboď MartinKubín Tomáš     2395
15.Laštovička JanBělohlav Jan     31105
16.Rozkovec VladimírMartinec Jaroslav     31115
17.Hodboď MartinHašl Pavel     31125
18.Šlapáček VladimírKubín Tomáš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rozkovec Vladimír31Bělohlav Jan13
Včeláková Stanislava02Martinec Jaroslav13
Šlapáček Vladimír40Hašl Pavel04
Laštovička Jan31Kubín Tomáš31
Hodboď Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:30 SK Dolní Stakory "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marejka Vítězslav
Fejfar Radek
 
 
Vele Daniel
Vele Petr
 
 
     3010
2.Piešťanský Jakub
Blecha David
 
 
Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
     0311
3.Piešťanský JakubVele Daniel     3021
4.Fejfar RadekHercík Jiří st.     0322
5.Blecha DavidŠámal Vladimír     0323
6.Marejka VítězslavČerný Petr     3033
7.Fejfar RadekVele Daniel     3043
8.Blecha DavidHercík Jiří st.     0344
9.Marejka VítězslavŠámal Vladimír     3054
10.Piešťanský JakubČerný Petr     0355
11.Blecha DavidVele Daniel     3065
12.Marejka VítězslavHercík Jiří st.     3075
13.Piešťanský JakubŠámal Vladimír     0376
14.Fejfar RadekČerný Petr     0377
15.Marejka VítězslavVele Daniel     3087
16.Piešťanský JakubHercík Jiří st.     2388
17.Fejfar RadekŠámal Vladimír     0389
18.Blecha DavidČerný Petr     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piešťanský Jakub13Vele Daniel04
Fejfar Radek13Hercík Jiří st.31
Blecha David13Šámal Vladimír31
Marejka Vítězslav40Černý Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:19 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jetel Zdeněk
Resl Karel
 
 
Duška Jan
Mázl Marek
 
 
     3110
2.Petrus Libor
Schoř Ladislav
 
 
Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
     3020
3.Jetel ZdeněkDuška Jan     3030
4.Resl KarelMázl Marek     3140
5.Podhora JiříTitlbach Jindřich ml.     1341
6.Schoř LadislavRágulík Jiří     3051
7.Resl KarelDuška Jan     3261
8.Podhora JiříMázl Marek     1362
9.Schoř LadislavTitlbach Jindřich ml.     3072
10.Jetel ZdeněkRágulík Jiří     3082
11.Podhora JiříDuška Jan     2383
12.Schoř LadislavMázl Marek     2384
13.Jetel ZdeněkTitlbach Jindřich ml.     3094
14.Resl KarelRágulík Jiří     30104
15.Schoř LadislavDuška Jan     13105
16.Jetel ZdeněkMázl Marek     30115
17.Resl KarelTitlbach Jindřich ml.     30125
18.Podhora JiříRágulík Jiří     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jetel Zdeněk40Duška Jan22
Resl Karel40Mázl Marek22
Podhora Jiří13Titlbach Jindřich ml.13
Schoř Ladislav22Rágulík Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31 TJ Plazy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyrtych Martin
Zítka Miloslav
 
 
Pivoňka Erik
Žerava Miroslav ml.
 
 
     2301
2.Kučera Josef
Vaňousek Miroslav
 
 
Biderman Jaroslav
Štros Jaroslav
 
 
     3111
3.Vyrtych MartinPivoňka Erik     3121
4.Vaňousek MiroslavBiderman Jaroslav     3031
5.Zítka MiloslavŠtros Jaroslav     1332
6.Kučera JosefŽerava Miroslav ml.     3042
7.Vaňousek MiroslavPivoňka Erik     3252
8.Zítka MiloslavBiderman Jaroslav     2353
9.Kučera JosefŠtros Jaroslav     3063
10.Vyrtych MartinŽerava Miroslav ml.     3273
11.Zítka MiloslavPivoňka Erik     0374
12.Kučera JosefBiderman Jaroslav     3084
13.Vyrtych MartinŠtros Jaroslav     1385
14.Vaňousek MiroslavŽerava Miroslav ml.     0386
15.Kučera JosefPivoňka Erik     2387
16.Vyrtych MartinBiderman Jaroslav     3097
17.Vaňousek MiroslavŠtros Jaroslav     31107
18.Zítka MiloslavŽerava Miroslav ml.     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyrtych Martin31Pivoňka Erik22
Vaňousek Miroslav31Biderman Jaroslav13
Zítka Miloslav04Štros Jaroslav22
Kučera Josef31Žerava Miroslav ml.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy