Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Podlázky "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:39 Sokol Chotětov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Kryštof
Kučera Michal ml.
 
 
Merčák Marek
Röckel Sasha
 
 
     1301
2.Pácha Zdeněk
Špaček Jarmil
 
 
Blažkovan Luboš
Janoušek Vladimír
 
 
     0302
3.Šimeček VladimírMerčák Marek     0303
4.Hladký PetrRöckel Sasha     0304
5.Pácha ZdeněkBlažkovan Luboš     3014
6.Kučera KryštofJanoušek Vladimír     3224
7.Hladký PetrMerčák Marek     0325
8.Pácha ZdeněkRöckel Sasha     3135
9.Kučera KryštofBlažkovan Luboš     3145
10.Šimeček VladimírJanoušek Vladimír     3155
11.Pácha ZdeněkMerčák Marek     0356
12.Kučera KryštofRöckel Sasha     3166
13.Šimeček VladimírBlažkovan Luboš     3076
14.Špaček JarmilJanoušek Vladimír     0377
15.Kučera KryštofMerčák Marek     0378
16.Šimeček VladimírRöckel Sasha     2379
17.Špaček JarmilBlažkovan Luboš     03710
18.Pácha ZdeněkJanoušek Vladimír     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimeček Vladimír22Merčák Marek40
Hladký Petr02Röckel Sasha22
Pácha Zdeněk22Blažkovan Luboš13
Kučera Kryštof31Janoušek Vladimír22
Špaček Jarmil02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:28 TTC STEER Mladá Boleslav "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodboď Martin
Šlapáček Vladimír
 
 
Lisík Patrik
Macura Zdeněk
 
 
     3010
2.Vichnarová Sylvie
Laštovička Jan
 
 
Lisík Petr
Honzák Jakub
 
 
     3020
3.Vichnarová SylvieHonzák Jakub     3030
4.Šlapáček VladimírMacura Zdeněk     3040
5.Laštovička JanLisík Petr     3050
6.Hovorková IvaLisík Patrik     2351
7.Šlapáček VladimírHonzák Jakub     3161
8.Laštovička JanMacura Zdeněk     3071
9.Hovorková IvaLisík Petr     2372
10.Vichnarová SylvieLisík Patrik     2373
11.Laštovička JanHonzák Jakub     3183
12.Hovorková IvaMacura Zdeněk     2384
13.Vichnarová SylvieLisík Petr     1385
14.Šlapáček VladimírLisík Patrik     3095
15.Hovorková IvaHonzák Jakub     1396
16.Vichnarová SylvieMacura Zdeněk     32106
17.Hodboď MartinLisík Petr     13107
18.Laštovička JanLisík Patrik     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vichnarová Sylvie22Honzák Jakub13
Šlapáček Vladimír30Macura Zdeněk13
Laštovička Jan31Lisík Petr31
Hovorková Iva04Lisík Patrik31
Hodboď Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Bousov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:53 Sokol Dolní Bousov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulich Patrik
Fejfar Radek
 
 
Noha Jan
Berounský Miloslav
 
 
     0301
2.Piešťanský Jakub
Jakubec Luděk
 
 
Kolek Tomáš
Jihlavcová Marie
 
 
     0302
3.Jakubec LuděkKolek Tomáš     0303
4.Fejfar RadekBerounský Miloslav     0304
5.Kulich PatrikNoha Jan     0305
6.Piešťanský JakubJihlavcová Marie     0306
7.Fejfar RadekKolek Tomáš     0307
8.Kulich PatrikBerounský Miloslav     0308
9.Piešťanský JakubNoha Jan     0309
10.Jakubec LuděkJihlavcová Marie     03010
11.Marejková MichaelaKolek Tomáš     32110
12.Piešťanský JakubBerounský Miloslav     13111
13.Jakubec LuděkNoha Jan     03112
14.Fejfar RadekJihlavcová Marie     03113
15.Piešťanský JakubKolek Tomáš     13114
16.Jakubec LuděkBerounský Miloslav     13115
17.Fejfar RadekNoha Jan     03116
18.Marejková MichaelaJihlavcová Marie     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jakubec Luděk04Kolek Tomáš31
Fejfar Radek04Berounský Miloslav40
Kulich Patrik02Noha Jan40
Piešťanský Jakub04Jihlavcová Marie40
Marejková Michaela11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Čistá "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:17 TTC Josefův Důl "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schoř Ladislav
Petrus Libor
 
 
Martinec Jaroslav
Hašl Pavel
 
 
     3110
2.Havlík Jaroslav
Resl Karel
 
 
Bělohlav Jan
Kubín Tomáš
 
 
     3020
3.Petrus LiborKubín Tomáš     3130
4.Resl KarelBělohlav Jan     3040
5.Schoř LadislavMartinec Jaroslav     3050
6.Havlík JaroslavHašl Pavel     3060
7.Resl KarelKubín Tomáš     3270
8.Schoř LadislavBělohlav Jan     2371
9.Havlík JaroslavMartinec Jaroslav     3081
10.Petrus LiborHašl Pavel     3191
11.Schoř LadislavKubín Tomáš     1392
12.Havlík JaroslavBělohlav Jan     30102
13.Petrus LiborMartinec Jaroslav     31112
14.Resl KarelHašl Pavel     30122
15.Havlík JaroslavKubín Tomáš     31132
16.Petrus LiborBělohlav Jan     32142
17.Resl KarelMartinec Jaroslav     30152
18.Schoř LadislavHašl Pavel     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petrus Libor40Kubín Tomáš13
Resl Karel40Bělohlav Jan13
Schoř Ladislav22Martinec Jaroslav04
Havlík Jaroslav40Hašl Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 TJ Plazy "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Magušin Petr
Kučera Josef
 
 
Šámal Vladimír
Hercík Jiří st.
 
 
     3010
2.Urban Jiří
Zítka Miloslav
 
 
Vele Petr
Černý Petr
 
 
     3020
3.Magušin PetrŠámal Vladimír     3030
4.Kučera JosefHercík Jiří st.     3140
5.Urban JiříVele Petr     3250
6.Zítka MiloslavČerný Petr     0351
7.Kučera JosefŠámal Vladimír     3061
8.Urban JiříHercík Jiří st.     0362
9.Zítka MiloslavVele Petr     0363
10.Magušin PetrČerný Petr     3073
11.Urban JiříŠámal Vladimír     3183
12.Zítka MiloslavHercík Jiří st.     2384
13.Magušin PetrVele Petr     3094
14.Vyrtych MartinČerný Petr     30104
15.Zítka MiloslavŠámal Vladimír     23105
16.Magušin PetrHercík Jiří st.     32115
17.Vyrtych MartinVele Petr     31125
18.Urban JiříČerný Petr     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Magušin Petr40Šámal Vladimír13
Kučera Josef20Hercík Jiří st.22
Urban Jiří31Vele Petr13
Zítka Miloslav04Černý Petr13
Vyrtych Martin20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Otradovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2007 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:27 Sokol Otradovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pivoňka Erik
Žerava Miroslav ml.
 
 
Mázl Marek
Duška Jan
 
 
     3010
2.Štros Jaroslav
Novák Ivo
 
 
Titlbach Jindřich ml.
Rágulík Jiří
 
 
     3020
3.Pivoňka ErikMázl Marek     2321
4.Žerava Miroslav ml.Duška Jan     2322
5.Štros JaroslavTitlbach Jindřich ml.     2323
6.Novák IvoRágulík Jiří     3033
7.Žerava Miroslav ml.Mázl Marek     3143
8.Štros JaroslavDuška Jan     1344
9.Novák IvoTitlbach Jindřich ml.     2345
10.Pivoňka ErikRágulík Jiří     3055
11.Štros JaroslavMázl Marek     1356
12.Novák IvoDuška Jan     2357
13.Pivoňka ErikTitlbach Jindřich ml.     3067
14.Žerava Miroslav ml.Rágulík Jiří     3077
15.Novák IvoMázl Marek     1378
16.Pivoňka ErikDuška Jan     3188
17.Žerava Miroslav ml.Titlbach Jindřich ml.     3098
18.Štros JaroslavRágulík Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pivoňka Erik31Mázl Marek31
Žerava Miroslav ml.31Duška Jan31
Štros Jaroslav13Titlbach Jindřich ml.22
Novák Ivo13Rágulík Jiří04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy